+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 42

Temat: stclaire

  1. #16
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    logic again - skoro tutaj jestem to jest to JEDYNE MIEJSCE GDZIE JESTEM, "zadne forum"=zadne inne forum ... no i prosze nawet semantyka nie jest twoja mocna strona - I wonder if you really have any ...

  2. #17
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    No to pobawmy się...

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    logic again - skoro tutaj jestem to jest to JEDYNE MIEJSCE GDZIE JESTEM, "zadne forum"=zadne inne forum ... no i prosze nawet semantyka nie jest twoja mocna strona - I wonder if you really have any ...
    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    nie jestem zarejestrowana pod zadnym innym nickiem, malo tego nie jestem zarejestrowana na zadnym forum i nawet takich nie odwiedzam
    logika



    - Odpowiedz mi na pytanie, które z resztą zadaje już po raz kolejny (wtedy jeszcze nie wiedziałaś, co masz odpowiedzieć, może teraz już wiesz) - po jaką cholerę pisałaś tutaj na forum o tym, że pewien user z dofo zdradza Cię?

    Droga pani żono () pisze o swoich problemach, sprawach intymnych ludziom na forum internetowym? - czy dla Ciebie jest to normalne? Co chciałaś przez to osiągnąć?

    Myślisz, że kogoś (tutaj) interesuje twoje życie prywatne?

    Jeżeli tak, to Ci współczuje?

    Jeżeli nie, to po co się nam żaliłaś?

  3. #18
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    1. troche ale nie mam Ci za zle w koncu mnie nie znasz przeciez i nie musisz prezentowac jakiejs tam "lojalnosci" tylko dlatego ze ktos kiedys cos do Ciebie prywatnie napisal
    lojalność prezentuję jak ktoś do mnie prywatnie napisze, przynajmniej w tej formie, że prywatna korespondencja zawsze zostaje prywatna, a, że myślałam, że to żart Papli to tak wyszło.

    1) czy masz zamiar zostać na dofo jak cała sprawa z Twoim mężem się wyjaśni i dalej tu pisać czy wtedy uznasz, że nic Cię już tu nie trzyma?

    2) ulubiony film?













    MaT, słyszałeś kiedyś o czymś takim jak skrót myślowy?
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  4. #19
    corsaire
    Guest

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    logic again - skoro tutaj jestem to jest to JEDYNE MIEJSCE GDZIE JESTEM, "zadne forum"=zadne inne forum ... no i prosze nawet semantyka nie jest twoja mocna strona - I wonder if you really have any ...
    logicznie rzecz biorac mat ma racje, ale chyba kazdy zrozumial o co ci chodzilo.

    podsumowujac mat ma racje-ale nie ma dobrej woli(ma tez problemy ze zrozumieniem wyrafinowanych aluzji, wiec wybacz mu to grubianstwo, prosze)

    pytanie: jaki jest twoj ulubiony kwiat?
    i jaki ulubiony gwiazdozbior?

  5. #20
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    Mat , jak chcesz podyskutowac to jest dzial ad persona



    jaki jest twoj ulubiony autor?
    muzyka , ktora sluchasz to....
    kim chcalas zostac w dziecinstwie?
    1. moze smiesznie zabrzmi ale Erich M. Remarque i R. Ludlum
    2. Bic Runga, Evanescene, Garmarna, Gin Blossoms, Matchbox20 + Rob Thomas + oldies w stylu Jefferson Airplane, kiedys dawno Marillion z Fish'em ... duzo ... roznosci
    3. no z tego to sie usmiejesz - kiedy bylam calkiem mala dziewczynka to bardzo chcialam zostac "pania z okienka na poczcie" - fascynowalo mnie nie tylko to tajemnicze "okienko" ale przede wszystkim ta "wielka" czarna i okragla pieczatka ktora pani stampowala listy no i czarna centralka z kabelkami i z korbka ...

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    No to pobawmy się...



    logika



    - Odpowiedz mi na pytanie, które z resztą zadaje już po raz kolejny (wtedy jeszcze nie wiedziałaś, co masz odpowiedzieć, może teraz już wiesz) - po jaką cholerę pisałaś tutaj na forum o tym, że pewien user z dofo zdradza Cię?

    Droga pani żono () pisze o swoich problemach, sprawach intymnych ludziom na forum internetowym? - czy dla Ciebie jest to normalne? Co chciałaś przez to osiągnąć?

    Myślisz, że kogoś (tutaj) interesuje twoje życie prywatne?

    Jeżeli tak, to Ci współczuje?

    Jeżeli nie, to po co się nam żaliłaś?
    pozwolisz chlopcze ze kulturalnie cie zignoruje - a propos na czym jedziesz?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    lojalność prezentuję jak ktoś do mnie prywatnie napisze, przynajmniej w tej formie, że prywatna korespondencja zawsze zostaje prywatna, a, że myślałam, że to żart Papli to tak wyszło.

    1) czy masz zamiar zostać na dofo jak cała sprawa z Twoim mężem się wyjaśni i dalej tu pisać czy wtedy uznasz, że nic Cię już tu nie trzyma?

    2) ulubiony film?













    MaT, słyszałeś kiedyś o czymś takim jak skrót myślowy?
    1. raczej nie
    2. The Mission z R. De Niro i J. Irons + The Last of the Mohicans z D. Day-Lewis - stare ale moge je ogladac na okraglo
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 31-12-07 o 14:44

  6. #21
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    "Dziewczynko" - co chcesz udowodnić?



    Na shoucie wyszło kim jesteś - skończ bo nudzisz.

  7. #22
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał corsaire Zobacz post
    logicznie rzecz biorac mat ma racje, ale chyba kazdy zrozumial o co ci chodzilo.

    podsumowujac mat ma racje-ale nie ma dobrej woli(ma tez problemy ze zrozumieniem wyrafinowanych aluzji, wiec wybacz mu to grubianstwo, prosze)

    pytanie: jaki jest twoj ulubiony kwiat?
    i jaki ulubiony gwiazdozbior?
    1. stokrotka
    2. Krzyz Poludnia - moze dlatego ze na lekcjach geografii w Polsce nauczycielka zawsze nam o nim opowiadala ze go dobrze widac z Cape Town - no a ja nie musialam jechac do Cape Town zeby go zobaczyc moge sobie go ogladac z mojego balkonu .... marvelous!

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    "Dziewczynko" - co chcesz udowodnić?



    Na shoucie wyszło kim jesteś - skończ bo nudzisz.
    wez lopatke i wiaderko i idz sie pobaw do piaskownicy - jak ci dobrze pojdzie to moze jeszcze przylejesz jakiemus mniejszemu od siebie i pozabierasz mu zabawki ... jestes zalosny
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 31-12-07 o 14:44

  8. #23
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : stclaire

    Ty jesteś żałosna - dlaczego żalisz się obcym ludziom na forum internetowym, że Cię mąż zdradza?

  9. #24
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : stclaire

    raczej nie zostaniesz? szkoda. moglabyś się pojawiać chociaz tylko w babskim

    co Cie przed laty urzekło w Pawle?

    Paweł kiedyś na podstawie moich postów ocenił mojego chłopaka pisząc, że musi być tak samo infantylny jak ja bo jego zdaniem partnera można poznać po osobie
    teraz możemy tą samą metodą ocenić Ciebie przez pryzmat Papli i Paplę przez Twoj pryzmat. Zastanawiam się dla kogo byłoby to krzywdzące. Ja prawdę mówiąc myślałam, że jesteś równie zarozumiała co on albo przeciwnie, z typu tych kobiet co to zawsze przyklasną słowom swojego mężczyzny.
    i tu pytanie:
    1) czy jesteś sentymentalna?
    2) czy jesteś wrażliwa?
    3) czy uważasz się za osobę asertywną?
    4) czy łatwo wybaczasz?
    5) czy jesteś pamiętliwa?
    6) czy mocno stąpasz po ziemi?
    7) czy masz takie zasady i wartości których nie można przekroczyć czy granice są płynne i zależą od sytuacji?
    8) jesteś optymistką, pesymistką czy realistką?

    9) drobiazg który zawsze Cie cieszy.
    10) czy wyobrażasz sobie życie bez kawy?
    11) jakich perfum używasz?
    12) jaki zapach nastraja Cie pozytywnie?
    13) jaka cecha charakteru u innych osob najbardziej Cie denerwuje.
    14) na jaki kolor przemalowałabyś sypialnię?
    15) a na jaki pokój dzienny?

    no, już Cie nie będę męczyć
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  10. #25
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Ty jesteś żałosna - dlaczego żalisz się obcym ludziom na forum internetowym, że Cię mąż zdradza?
    jestes pewien ze to bylo "zalenie sie" ..... ? .... nastepny problem - PERCEPCJA ... ty naprawde albo na czyms jedziesz albo wypadles z wozka jak byles maly (bardzo oglednie mowiac) ... nie moja to sprawa ale sprobuj przyczepic sie do kogos innego for a change - albo zacznij rozmawiac sam ze soba - pomoc nie pomoze ale przynajmniej uslyszysz to co chcesz uslyszec i moze chociaz troche cie to uspokoi ...

  11. #26
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    jestes pewien ze to bylo "zalenie sie" ..... ? .... nastepny problem - PERCEPCJA ... ty naprawde albo na czyms jedziesz albo wypadles z wozka jak byles maly (bardzo oglednie mowiac) ... nie moja to sprawa ale sprobuj przyczepic sie do kogos innego for a change - albo zacznij rozmawiac sam ze soba - pomoc nie pomoze ale przynajmniej uslyszysz to co chcesz uslyszec i moze chociaz troche cie to uspokoi ...
    Hehe - dlaczego, tak uciekasz od tego tematu?

    Pani żona zaczyna się denerwować, ma powody? - pewnie, tak...



    Ja też bym się denerwował, gdyby ktoś chciał zdjąć mi maskę...

    Jak bardzo głupia musi być kobieta, która opowiada o swoim związku na forum internetowym ludziom, których nie zna?

    Czy jest to oznaka zwykłej bezmyślności?

    Czy może braku wyobraźni albo dobrego smaku?

    Ktoś taki, próbujący zwrócić na siebie uwagę ludzi po drugiej stronie musi być strasznie zagubiony - tylko dlaczego internet? dlaczego to forum? Czyżby brak przyjaciół i rodziny?

    Samotność? jeżeli tak, to dlaczego?

    Może odpowiedź zawarta jest na samym początku naszych rozważań?
    Może sama jest temu winna?
    Nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, gdzie robi, z kim robi...?

    Pragnie udowodnić coś na zwykłym intrnetowym forum jakich wiele w sieci. Czyż to nie przejaw największej z możliwych bezradności?

    W dodatku - zero pokory i chęci zrozumienia w czym tkwi błąd - nie prawdaż?

    Czyżby Nie było refleksji i analitycznego spojrzenia?

    Z klapkami na oczach brnie w bagno własnej płytkości... do czego to, doprowadzi?



    Już poprawione (forma pytająca jest) - Mat
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 31-12-07 o 14:46

  12. #27
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał she Zobacz post
    raczej nie zostaniesz? szkoda. moglabyś się pojawiać chociaz tylko w babskim

    co Cie przed laty urzekło w Pawle?

    Paweł kiedyś na podstawie moich postów ocenił mojego chłopaka pisząc, że musi być tak samo infantylny jak ja bo jego zdaniem partnera można poznać po osobie
    teraz możemy tą samą metodą ocenić Ciebie przez pryzmat Papli i Paplę przez Twoj pryzmat. Zastanawiam się dla kogo byłoby to krzywdzące. Ja prawdę mówiąc myślałam, że jesteś równie zarozumiała co on albo przeciwnie, z typu tych kobiet co to zawsze przyklasną słowom swojego mężczyzny.
    i tu pytanie:
    1) czy jesteś sentymentalna?
    2) czy jesteś wrażliwa?
    3) czy uważasz się za osobę asertywną?
    4) czy łatwo wybaczasz?
    5) czy jesteś pamiętliwa?
    6) czy mocno stąpasz po ziemi?
    7) czy masz takie zasady i wartości których nie można przekroczyć czy granice są płynne i zależą od sytuacji?
    8) jesteś optymistką, pesymistką czy realistką?

    9) drobiazg który zawsze Cie cieszy.
    10) czy wyobrażasz sobie życie bez kawy?
    11) jakich perfum używasz?
    12) jaki zapach nastraja Cie pozytywnie?
    13) jaka cecha charakteru u innych osob najbardziej Cie denerwuje.
    14) na jaki kolor przemalowałabyś sypialnię?
    15) a na jaki pokój dzienny?

    no, już Cie nie będę męczyć
    1. definitywnie tak
    2. tak ale z zachowaniem zimnej krwi jesli chodzi o emergency situations
    3. definitywnie tak
    4. przewaznie po 24 godzinach ... mam short temper i jestem cholerykiem
    5. jesli "pamietliwa" znaczy ze wybaczam ale nie zapomne to tak
    6. i tak i nie ... pol na pol - znam swoje priorytety ale jestem spontaniczna bez szkody dla powyzszych
    7. LOJALNOSC - bez zadnych damsko-meskich podtekstow i tu nie ma balansowania na linie - albo jest albo jej nie ma - i nie jest to zadna dyktatura ani tyrania ale zwykly osobisty i swiadomy wybor
    8. wszystko po trochu - zalezy od dnia ale raczej optymistka z przewaga realizmu
    9. buty ... lol ...
    10. jak najbardziej - bo jej nie pije w ogole
    11. perfumy ... to nie jest jakies tam przechwalanie sie ale to kolejna moja slabosc wiec mam ich cala mase ale ostanio najczesciej Light Blue by Dolce & Gabbana
    12. zapach lasu - przypomina mi Polske i dziecinstwo
    13. ignorancja i cwaniactwo
    14. ciemnopistacjowy (ale tylko jedna sciane frontowa, reszta biale)
    15. akurat przemalowalam - featuring wall jest czekoladowo-brazowy z tzw. sand effect a reszta antique white

  13. #28
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Jak bardzo głupia musi być kobieta, która opowiada o swoim związku na forum internetowym ludziom, których nie zna?

    Czy jest to oznaka zwykłej bezmyślności?

    Czy może braku wyobraźni albo dobrego smaku?

    Ktoś taki, próbujący zwrócić na siebie uwagę ludzi po drugiej stronie musi być strasznie zagubiony - tylko dlaczego internet? dlaczego to forum? Czyżby brak przyjaciół i rodziny?

    Samotność? jeżeli tak, to dlaczego?

    Może odpowiedź zawarta jest na samym początku naszych rozważań?
    Może sama jest temu winna?
    Nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, gdzie robi, z kim robi...?

    Pragnie udowodnić coś na zwykłym intrnetowym forum jakich wiele w sieci. Czyż to nie przejaw największej z możliwych bezradności?

    W dodatku - zero pokory i chęci zrozumienia w czym tkwi błąd - nie prawdaż?

    Czyżby Nie było refleksji i analitycznego spojrzenia?

    Z klapkami na oczach brnie w bagno własnej płytkości... do czego to, doprowadzi?



    Już poprawione (forma pytająca jest) - Mat
    zebys ty byl akurat powodem mojego "zdenerwowania" to musielibysmy "nadawac na jednej fali" - jak juz wspomialam wczesniej nie jestes good enough zeby byc partnerem do jakiejkolwiek dyskusji ze mna wiec daruj sobie i once again poszukaj osoby na swoim poziomie intelektualnym i kulturalnym ... ja jakos nie mam przyjemnosci czytac twojego szczekania ...

  14. #29
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał stclaire Zobacz post
    wracam w lipcu do Chicago wiec mozemy o tym pogadac w jakiejs trendy polish kafejce - "Cafe Lura" na przyklad - no chyba ze juz teraz jest cos bardziej atrakcyjnego but seriously ... co tak naprawde masz na mysli piszac "farsa"?
    Nie lubie zadnych POLISH KAFEJEK,mozemy sie spotkac gdzies na lunch.

  15. #30
    stclaire Człowiek z aspiracjami Avatar stclaire
    Na DoFo od
    Dec 2007
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : stclaire

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Nie lubie zadnych POLISH KAFEJEK,mozemy sie spotkac gdzies na lunch.
    nie ma sprawy - zaproponuj miejsce a ja sie dostosuje - byle nie mexican albo chinese - italian is my favourite ... ostatecznie moze byc McDonald's w Des Plaines lol bo mam blisko ... a tak naprawde to kiedys byla taka mala restauracyjka w Winnetka downtown gdzie serwowali najlepsza na swiecie kosher mish-mash soup - tego brakuje mi najbardziej no i prawdziwych Panera Bread soups i bagels - moje ulubione byly zawsze w Park Ridge przy Northwest Hwy ... yuuuuummmmm ... i wiesz co jeszcze ... cornbread najzwyklejszy w swiecie ... a propos Cafe Lura - bylam tam raz w zyciu ... ha ha ... pierwszy i ostatni i raz w Jedynce - 20 minut tylko z czystej ciekawosci po czym zdegustowana wrocilam do domu ...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów