+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: Sentyment

  1. #16
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Wkurwia mnie ten Sentyment w avatarach (tak tak wiem ze sam to zrobilem) ale nie moge juz patrzec na ten podgatunek podczlowieka.
    Z checia bym go skopal

    Sentyment to co ty na to male spotkanie ?
    Nadal aktualne?
    Tylko bez wymowek buleczkowy kingu
    Jak bardzo trzeba być nienormalnym zeby zalozyc taki temat?
    Zeby pisać takie texty?


    " to ty nie pracujesz w kopalni?W takim razie jak mi ciebie zal,o jak ja ciebie zaluje :lose

    popracuj nad swoja ortografia,jak mi ciebie zal,ohhh jak ja ciebie zaluje,nie masz zycia poza netem,jak mi ciebie zal
    calkiem malo zarabiasz jak na gornika zal mi ciebie,bardzo mi ciebie zal,straszliwie ciebie zaluje "

    Człowieku zmien lekarza bo ten zamiast cie leczyc robi z ciebie coraz wiekszego idiote i najwazniejsze- zacznij spedzac wiecej czasu na swierzym powietrzu zamiast przy komputerze-swiat komputerowy zaczal ci sie mylic z realnym

  2. #17
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał mineczka Zobacz post
    Jak bardzo trzeba być nienormalnym zeby zalozyc taki temat?
    Zeby pisać takie texty?


    " to ty nie pracujesz w kopalni?W takim razie jak mi ciebie zal,o jak ja ciebie zaluje :lose

    popracuj nad swoja ortografia,jak mi ciebie zal,ohhh jak ja ciebie zaluje,nie masz zycia poza netem,jak mi ciebie zal
    calkiem malo zarabiasz jak na gornika zal mi ciebie,bardzo mi ciebie zal,straszliwie ciebie zaluje "

    Człowieku zmien lekarza bo ten zamiast cie leczyc robi z ciebie coraz wiekszego idiote i najwazniejsze- zacznij spedzac wiecej czasu na swierzym powietrzu zamiast przy komputerze-swiat komputerowy zaczal ci sie mylic z realnym
    Pewnie sie bede musial obrazic na forum tak jak u-boat
    Co do ortografii to musisz naprawde nad tym popracowac bo widac twoje ewidentne braki w wyksztalceniu,dla przykladu pisze sie SWIEZYM a nie swieRZym,nie ma nic bardziej zenujacego niz idiotyczne wywodu ktore maja mnie reprymendowac a zamiat tego odslaniaja twoje prostactwo.
    Nie wiem,zadajac sie z toba zawsze sadzilem ze pracujesz w kopalni,masz taka kilofem ciosna osobowosc
    Innymi slowy, tys abo je stara i gupia abo moda i jesce gupsa !
    Dyc ty nawet som niewiys co ty pises ! Mi sie wydowo ze z ciebie je Slonzocka ale gorole ci chyba transfuzja krwi zrobiyli i bezto tera pierdoly pises !

  3. #18
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Choćbym nie wiem jak wielki błąd zrobiła nic nie przebije twoich debilnych postów ,z posta na post widac jak coraz bardziej sie cofasz w rozwoju i jak bardzo miesza ci sie komputer z swiatem realnym -powinienes znalesc sobie dziewczyne, isc do kina ,na spacer, a w pracy troche popracowac ....przez ciagle przesiadywanie przy komputerze zrobiles sie zdziecinnialy

  4. #19
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał mineczka Zobacz post
    Choćbym nie wiem jak wielki błąd zrobiła nic nie przebije twoich debilnych postów ,z posta na post widac jak coraz bardziej sie cofasz w rozwoju i jak bardzo miesza ci sie komputer z swiatem realnym -powinienes znalesc sobie dziewczyne, isc do kina ,na spacer, a w pracy troche popracowac ....przez ciagle przesiadywanie przy komputerze zrobiles sie zdziecinnialy
    To bardzo ciekawa historia,szkoda tylko ze juz dawno stracilas fason i pokazalas swoje korzenie.
    Wytlumacz mi jak kompueter miesza mi sie ze Swiatem realnym ?
    Czy moze moj komputer jest wyimaginowany ?
    Co do mojej pracy to nie martw sie,ja pracuje glowa a ty uwazaj zeby sie kasza nie przypalila.
    Co tam u u-boata ?

  5. #20
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    To bardzo ciekawa historia,szkoda tylko ze juz dawno stracilas fason i pokazalas swoje korzenie.
    Wytlumacz mi jak kompueter miesza mi sie ze Swiatem realnym ?
    Czy moze moj komputer jest wyimaginowany ?
    Co do mojej pracy to nie martw sie,ja pracuje glowa a ty uwazaj zeby sie kasza nie przypalila.
    Co tam u u-boata ?
    Juz ci tlumacze jak ci sie komputer miesza ze swiatem i co to znaczy-po prostu nie dostrzegasz ze istnieje swiat w ktorym sa ludzie z ktorymi mozna porozmawiac uzywajac buzi a nie klawiatury-w przeciwienstwie do ciebie,w takim swiecie ludzie zazwyczaj maja jakas kulture w przeciwienstwie do ciebie ,ludzie ktorzy nie sa uzaleznieni od komputera potrafia bez niego zyc -w przeciwienstwie do ciebie ......jezeli jeszcze czegos nie rozumiesz -napisz wytlumacze ci

  6. #21
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał mineczka Zobacz post
    Juz ci tlumacze jak ci sie komputer miesza ze swiatem i co to znaczy-po prostu nie dostrzegasz ze istnieje swiat w ktorym sa ludzie z ktorymi mozna porozmawiac uzywajac buzi a nie klawiatury-w przeciwienstwie do ciebie,w takim swiecie ludzie zazwyczaj maja jakas kulture w przeciwienstwie do ciebie ,ludzie ktorzy nie sa uzaleznieni od komputera potrafia bez niego zyc -w przeciwienstwie do ciebie ......jezeli jeszcze czegos nie rozumiesz -napisz wytlumacze ci
    to bardzo ciekawa historia,prosze kontynuj,zauwazam w twoim toku rozumowania wplyw Freuda,twoja psychomanipulacja jednakze nie wywiera na mnie jeszcze wiekszego wrazenia.
    Bardzo lubie czytac twoje mierne wypociny,szczegolnie gdy ponosza cie emocje i nawet sama zauwazasz swoje prostactwo,wtedy starasz sie bardzo zeby to zatuszowac ale ....nici

  7. #22
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Sentyment

    chwile mnie nie bylo a tu takie gowniarskie zagrywki odchodza...


    Nie szkoda wam czasu na takie bzdury? Jesli nie szkoda to czemu ma to sluzyc? Czuje sie jak w przedszkolu. Banda zidiocialych przedszkolakow w wieku rozrodczym.

  8. #23
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    chwile mnie nie bylo a tu takie gowniarskie zagrywki odchodza...


    Nie szkoda wam czasu na takie bzdury? Jesli nie szkoda to czemu ma to sluzyc? Czuje sie jak w przedszkolu. Banda zidiocialych przedszkolakow w wieku rozrodczym.
    Juz ci tlumacze jak ci sie komputer miesza ze swiatem i co to znaczy-po prostu nie dostrzegasz ze istnieje swiat w ktorym sa ludzie z ktorymi mozna porozmawiac uzywajac buzi a nie klawiatury-w przeciwienstwie do ciebie,w takim swiecie ludzie zazwyczaj maja jakas kulture w przeciwienstwie do ciebie ,ludzie ktorzy nie sa uzaleznieni od komputera potrafia bez niego zyc -w przeciwienstwie do ciebie ......jezeli jeszcze czegos nie rozumiesz -napisz wytlumacze ci

  9. #24
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Marnujac swoj cenny czas chcesz pokazac mineczce ze...?

  10. #25
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Marnujac swoj cenny czas chcesz pokazac mineczce ze...?

    ....ze ty i ona jedziecie na tym samym wozku.

  11. #26
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Marnujac swoj cenny czas chcesz pokazac mineczce ze ty i ona jedziecie na tym samym wozku.
    Wiem co chciales powiedziec, ale uzupelnianie niedokonczonych wyrazen rowniez nie nalezy do twoich najmocniejszych stron. Tym bardziej ze ja ci nic nie zarzucam a jedynie dziwie sie ze chce sie niektorym grupom uzytkownikow siedziec caly weekend i zmieniac avatary i podpisy polowie uzytkownikow na forum, oraz zapytuje czemu to marnotrastwo czasu i zdolnosci na sluzyc.

    Jak sie komus nudzi niech pomoze arajowi bo chlop sie sam zajedzie.

  12. #27
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Sentyment

    ojejejej idzcie wszyscy do domu bo mama smazy lody a potem kroi...

    tak podsumuje wasze wszystkie wypowiedzi, bo sa na tym samym lub nawet nizszym poziomie
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #28
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Wiem co chciales powiedziec, ale uzupelnianie niedokonczonych wyrazen rowniez nie nalezy do twoich najmocniejszych stron. Tym bardziej ze ja ci nic nie zarzucam a jedynie dziwie sie ze chce sie niektorym grupom uzytkownikow siedziec caly weekend i zmieniac avatary i podpisy polowie uzytkownikow na forum, oraz zapytuje czemu to marnotrastwo czasu i zdolnosci na sluzyc.

    Jak sie komus nudzi niech pomoze arajowi bo chlop sie sam zajedzie.
    kto ciebie mianowal nowym medrkiem i doradca forumowym ?
    W dupe sobie wsadz te swoje zale i cenne rady

  14. #29
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Sentyment

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    kto ciebie mianowal nowym medrkiem i doradca forumowym ?
    W dupe sobie wsadz te swoje zale i cenne rady
    Ty przecierz doskonale wiesz jak owocnie wykorzystac swoj wolny czas

  15. #30
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Sentyment

    - Twoja matka maluje sie w paint-cie!
    - a Twoja gwizdże w Kanikułach!!!


    to sie oczywiscie nie tyczy niczyjej, tylko mi sie tak skojarzyło z tą waszą napinką...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Sentyment
    By Rudolf H. in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-14, 23:12
  2. sentyment
    By Goerres in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-05-08, 11:03
  3. sentyment
    By arcz in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-10-07, 16:33
  4. Sentyment...
    By Simmek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-05-07, 21:12

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów