+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Temat: 6B

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Przeginam bo udowadniam ze jestes hipokryta ? ?
    Kogo ty czarnuchem nazywasz nasz forumowy zagubiony,domorosly,niedoinformowany,psychologu ? ?
    Tutaj pisz jacy jestesmy i udawadniaj nam hipokryzje.
    Wytlumacz mi co wskazuje na to ze jestem hipokryta?
    I dlaczego uwazasz ze jestem psychologiem?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    juz temat o mnie jest w AD PERSONA a teraz cmoknij mnie w buciki

  3. #3
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Ale mi pojechales.

    Teraz juz wiem ze twoje domniemania sa jak najbardziej prawdziwe, przekonales mnie w zupelnosci.

    Ja sie tu znizam do twojego poziomu zebys mial z kim pogadac, a ty tak do mnie?

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Ale mi pojechales.

    Teraz juz wiem ze twoje domniemania sa jak najbardziej prawdziwe, przekonales mnie w zupelnosci.

    Ja sie tu znizam do twojego poziomu zebys mial z kim pogadac, a ty tak do mnie?
    idz sobie poplakac ze masz niska reputacje i ze kazdy ma w dupie twoje sugestie cipko.
    Jestes identyczna kopia Corsaire,powiedz co cie boli a ktos moze ci pomoze,dla mnie jestes -em od lat a wiec nie napinaj bo jestes tak marny ze nawet nie warty uwagi.

  5. #5
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    To powiedz mi jak to sie ma z tym starzeniem i madroscia w Twoim przypadku ?
    Referujac do osob starszych jako staruchow jest dowodem ze brakuje ci wychowania i oglady,hipokryzja jest gdy zachowujesz sie jak gbur krytykujac innych.
    CO do wychowania to jestes tu ostatnia osoba ktora mogla mnie w tej kwestii pouczac.
    Jestes najbardziej nietaktownym frajerem bez kultury. Nie reprezentujesz soba nic co zaslugiwaloby na szacunek - sorry jest cos - pisales na NKT a wg ciebie kazdy baran ktory tam pisal zasluguje na szacunek to jest wlasnie to co czyni cie lepszym odemnie.

  6. #6
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : 6B

    Goerres, jesteś w 7 niebie?
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  7. #7
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    idz sobie poplakac ze masz niska reputacje i ze kazdy ma w dupie twoje sugestie cipko.
    Jestes identyczna kopia Corsaire,powiedz co cie boli a ktos moze ci pomoze,dla mnie jestes -em od lat a wiec nie napinaj bo jestes tak marny ze nawet nie warty uwagi.
    Nigdy nie plakalem ze mam niska reputacje w przeciwienstwie do ciebie to ty zawsze kupowales ja w sklepie i probowales mi ja krasc.
    Noi dowiedzialem sie - wartosc czlowieka mierzona jest poziomem reputacji na DOFO. Dzieki ze podzieliles sie ze mna tym spostrzezeniem. Nie wiem jaki jest poziom twojej reputybo jakos mnie to nigdy nie interesowalo ale teraz to na pewno zobacze i przekonam sie jaki jestes fajowy.

  8. #8
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    No 6-tka 5 miejsce. Jestes fajniejszy niz Araj. Gratuluje.

  9. #9
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    CO do wychowania to jestes tu ostatnia osoba ktora mogla mnie w tej kwestii pouczac.
    Jestes najbardziej nietaktownym frajerem bez kultury. Nie reprezentujesz soba nic co zaslugiwaloby na szacunek - sorry jest cos - pisales na NKT a wg ciebie kazdy baran ktory tam pisal zasluguje na szacunek to jest wlasnie to co czyni cie lepszym odemnie.
    Twoj szacunek ?
    Ja frajerem ?
    Sprawdz znaczenie obu slow,ja cie nie pouczam,ja stwierdzam ze jestes dupkiem bo to udowodniles.
    Podaj cytat gdzie stwierdzilem ze kazdy kto pisal na NKT zasluguje na szacunek ?
    Skoro takowy nie istnieje to nazywajac uzytkownikow NKT baranami obrazasz pare osob ale z twoich ust to zadna obraza,jestes tak bury i wkomponowany w tlo ze prawie nie istniejesz.

  10. #10
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Czytanie ze zrozumieniem nie nalezy do twoich mocnych stron o czym juz wczesniej sie przekonalem.
    Nie nazwalem wszystkich iszacych tam baranami, napisalem ze kazdy baran(glupiec) ktory tam pisal jest fajny wlasnie dla tego ze tam pisal, a nie dla tego ze jest fajny.

  11. #11
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Czytanie ze zrozumieniem nie nalezy do twoich mocnych stron o czym juz wczesniej sie przekonalem.
    Nie nazwalem wszystkich iszacych tam baranami, napisalem ze kazdy baran(glupiec) ktory tam pisal jest fajny wlasnie dla tego ze tam pisal, a nie dla tego ze jest fajny.
    Napisales:
    "pisales na NKT a wg ciebie kazdy baran ktory tam pisal zasluguje na szacunek to jest wlasnie to co czyni cie lepszym odemnie."

    Wg. mnie ? - podaj jeden cytat ktory to udowodni.
    Starasz sie znowu cos zmienic po fakcie ty nieudaczniku ?

  12. #12
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Hehehe...
    Wiedzialem ze to bedzie pierwsza rzecz jaka zrobisz, alez ty jestes przewidywalny.
    -------------------------------
    nie placz dupku,nie placz mi tutaj zalosna cioto,wez sobie podnies poziom testosteronu w organizmie zniewiesciala amebo
    -------------------------------
    Jestem teraz jeszcze mniej fajny niz przed chwila

    Zapomnialem dodac ze jestes zalosny.

  13. #13
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Napisales:
    "pisales na NKT a wg ciebie kazdy baran(glupiec) ktory tam pisal zasluguje na szacunek to jest wlasnie to co czyni cie lepszym odemnie."

    Wg. mnie ? - podaj jeden cytat ktory to udowodni.
    Starasz sie znowu cos zmienic po fakcie ty nieudaczniku ?
    Widze ze twoj mozg nie moze przeskoczyc pewnych rzeczy.
    Od dzis nie bede wymagal od ciebie zbyt wiele.

  14. #14
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Widze ze twoj mozg nie moze przeskoczyc pewnych rzeczy.
    Od dzis nie bede wymagal od ciebie zbyt wiele.
    to co z tym cytatem w ktorym mialbym powiedziec ze kazdy piszacy na NKT baran lub nie zasluguje na szacunek ?
    Nie masz dowodow na poparcie swojej tezy z dupy ?

  15. #15
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    to co z tym cytatem w ktorym mialbym powiedziec ze kazdy piszacy na NKT baran lub nie zasluguje na szacunek ?
    Nie masz dowodow na poparcie swojej tezy z dupy ?
    Tak wywnioskowalem z twoich wypowiedzi, na pewno nie bede ich szukal a potem klocil sie z toba o zasadnosc mojej tezy
    Ja sie przy niej nie bede upieral, chcialem na sile znalezc cos, zeby bylo cie za co szanowac, ale jesli nie chcesz to ok.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów