+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: 6B

  1. #16
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Tak wywnioskowalem z twoich wypowiedzi, na pewno nie bede ich szukal a potem klocil sie z toba o zasadnosc mojej tezy
    Ja sie przy niej nie bede upieral, chcialem na sile znalezc cos, zeby bylo cie za co szanowac, ale jesli nie chcesz to ok.
    pierdolisz jak potluczony,najpierw niby cytujesz cos czego ja nigdy nie powiedzialem czy nawet zasugerowalem,pozniej starasz sie zrobic ze mnie idiote,na koniec nie majac zadnych dowodow i konkretow starasz sie wycofac mowiac ze chciales dobrze.

  2. #17
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : 6B

    6b
    ale z ciebie burak pastewny , nawet Hitman w koncu zrozumial.
    pisalem ci juz dawno temu ze najlepszym wyjsciem dla ciebie to sie zabic. wez stary zyletke i sie potnij

    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  3. #18
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał sentyment Zobacz post
    6b
    ale z ciebie burak pastewny , nawet Hitman w koncu zrozumial.
    pisalem ci juz dawno temu ze najlepszym wyjsciem dla ciebie to sie zabic. wez stary zyletke i sie potnij

    Spierdalaj w glab odbytu swojego kochanka psie
    Jezus was kocha

  4. #19
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał sentyment Zobacz post
    6b
    ale z ciebie burak pastewny , nawet Hitman w koncu zrozumial.
    pisalem ci juz dawno temu ze najlepszym wyjsciem dla ciebie to sie zabic. wez stary zyletke i sie potnij

    Moze powinnies nawiazac z nim jakis kontakt bo macie cos wspolnego teraz

  5. #20
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    pierdolisz jak potluczony,najpierw niby cytujesz cos czego ja nigdy nie powiedzialem czy nawet zasugerowalem,pozniej starasz sie zrobic ze mnie idiote,na koniec nie majac zadnych dowodow i konkretow starasz sie wycofac mowiac ze chciales dobrze.
    Nie cytowalem ciebie. Jeszcze ci sie nie zdarzylo napisac czegos na tyle blyskotliwego zebym zapamietal cytat z twojej wypowiedzi.

    Ja nie robie z ciebie idioty tobie to wystarczajaco dobrze wychodzi.

    Nie mam zamiaru klocic sie z toba o to czy wedlug siebie zaslugujesz nha szacunek czy nie, ty chyba wiesz lepiej.

  6. #21
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Nie cytowalem ciebie. Jeszcze ci sie nie zdarzylo napisac czegos na tyle blyskotliwego zebym zapamietal cytat z twojej wypowiedzi.

    Ja nie robie z ciebie idioty tobie to wystarczajaco dobrze wychodzi.

    Nie mam zamiaru klocic sie z toba o to czy wedlug siebie zaslugujesz nha szacunek czy nie, ty chyba wiesz lepiej.
    Motasz znowu Hitman,ponoc cos tam powiedzialem,pozniej wydawalo ci sie ze tak powiedzialem,teraz to juz wcale nie jestes pewien a wiec jak to naprawde jest?
    Gdy zaczne sie przejmowac tym co mysla o mnie forumowicze twojego kalibru to wtedy bede uwazal sie za idiote,jak na razie to ty pieprzysz jakies glupoty o dupie Maryny i nic orginalnego nie potrafisz wydukac.

  7. #22
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Widze ze czepianie sie slowek stalo sie twoja jedyna forma obrony, juz nawet zaniechales atakowania.
    Tak pieprze glupoty i skonczmy juz ten temat.

    Moze rozwiniesz w takim razie swoje teorie na moj temat na pewno bedziesz sie czul pewniej i nie bedziemy musieli rozmawiac o twoich brakach.

  8. #23
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Widze ze czepianie sie slowek stalo sie twoja jedyna forma obrony, juz nawet zaniechales atakowania.
    Tak pieprze glupoty i skonczmy juz ten temat.

    Moze rozwiniesz w takim razie swoje teorie na moj temat na pewno bedziesz sie czul pewniej i nie bedziemy musieli rozmawiac o twoich brakach.
    nie jestes tego wart,jak juz wczesniej pisalem jestes tak ordynarny i szary ze nawet nie warty kopania.

  9. #24
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Z tego co zauwazylem to uwielbiasz kopac lezacych i uposledzonych, wiec teraz nie sciemniaj ze sie nademna litujesz.
    Wiem ze ci przykro ze nie potrafisz mnie zmieszac z blotem, ale nie martw sie moze jutro wena cie nie opusci. Bede czekal.

  10. #25
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Z tego co zauwazylem to uwielbiasz kopac lezacych i uposledzonych, wiec teraz nie sciemniaj ze sie nademna litujesz.
    Wiem ze ci przykro ze nie potrafisz mnie zmieszac z blotem, ale nie martw sie moze jutro wena cie nie opusci. Bede czekal.
    Hehe zobaczymy,jestes tak zalosny ze naprawde (szczerze) nie mam ochoty nawet cie czytac,brakuje ci charakteru

    To nie tak ze mi zabraklo weny zeby cie szmacic ale ja juz powiedzialem ze jestes tak bezosobowy i probujesz na sile cos udowodnic bez dowodow ze az mnie na wymioty zbiera czytajac twoje pierdolenie o niczym (jak zwykle)

  11. #26
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Hehe zobaczymy,jestes tak zalosny ze naprawde (szczerze) nie mam ochoty nawet cie czytac,brakuje ci charakteru

    To nie tak ze mi zabraklo weny zeby cie szmacic ale ja juz powiedzialem ze jestes tak bezosobowy i probujesz na sile cos udowodnic bez dowodow ze az mnie na wymioty zbiera czytajac twoje pierdolenie o niczym (jak zwykle)
    To jest twoj 6-ty post w tym temacie w ktorym piszesz to samo. Jestes niesamowicie wygadany. Masz jezor jak zyleta i mnostwo argumentow. Tak trzymaj.
    Juz wiem skad twoj nick.

  12. #27
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    To jest twoj 6-ty post w tym temacie w ktorym piszesz to samo. Jestes niesamowicie wygadany. Masz jezor jak zyleta i mnostwo argumentow. Tak trzymaj.
    Juz wiem skad twoj nick.
    Widzisz na ciebie nawet argumentow nie ma,Hitmanie strzelajacy kapiszonami.

  13. #28
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    To jest twoj 6-ty post w tym temacie w ktorym piszesz to samo. Jestes niesamowicie wygadany. Masz jezor jak zyleta i mnostwo argumentow. Tak trzymaj.
    Juz wiem skad twoj nick.
    hehe... a propo nicku Dobry nick to połowa sukcesu
    w koncu jakby dzialal na wyobraznie taki np. "Superprzystojnywysokinoioczywisciegenialnyfacet". ..hehehe

    "6 biegowy"- wystarczająco

  14. #29
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : 6B

    ---------------
    od ssania to ty jestes cwelu
    ---------------

    Moj drogi 6b jesli probujesz w ten sposob mnie zdenerwowac albo obrazic to chcialbym co podpwiedziec ze nie tedy droga. Takimi tekstami mozesz mnie co najwyzej rozsmieszyc albo utwierdzic w przekonaniu ze jestes mierna istota.

    Jesli natomiast w ten sposob dajesz upust swojej bezsilnosci i agresji to jest mi nieskonczenie przykro ze nie mozesz mi przypierdolic, bo to jest pewnie jedyna forma wyrazu jaka potrafisz zastosowac zeby poczuc sie lepiej.

  15. #30
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6B

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    ---------------
    od ssania to ty jestes cwelu
    ---------------

    Moj drogi 6b jesli probujesz w ten sposob mnie zdenerwowac albo obrazic to chcialbym co podpwiedziec ze nie tedy droga. Takimi tekstami mozesz mnie co najwyzej rozsmieszyc albo utwierdzic w przekonaniu ze jestes mierna istota.

    Jesli natomiast w ten sposob dajesz upust swojej bezsilnosci i agresji to jest mi nieskonczenie przykro ze nie mozesz mi przypierdolic, bo to jest pewnie jedyna forma wyrazu jaka potrafisz zastosowac zeby poczuc sie lepiej.
    Ciekawe kto to napisal ?
    DobreForum - View Single Post - No i stalo sie

    Niech zrozumie jak to dziala,jak ty piszesz zebym ja ssal to jest w porzadku ale gdy ja ci to napisze to juz nie ?
    Ty hipokryto.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów