+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 149

Temat: No i stalo sie

  1. #1
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie No i stalo sie

    Araj, wiedzac ze jestem w polsce nalegal zeby ze mna gadac, i to nie na gg, ale na skype, bo podobno mu paluchy puchna od pisania..
    No wiec... no i stalo sie, wiec skoro on juz wie, to chyba niedlugo wszyscy beda wiedziec, a wole powiedziec samemu*, niz potem dowiadywac sie ze sa jakies PWs itd (ja na jego miejscu bym tez jezyka za zebami nie utrzymal*, wiec nawet bym go nie winil*)

    Od czego zaczac.. moze od tego ze nasz Araj zdebial, i gdyby mial kamerke na skype, to bym zobaczyl* jak mu kopara opada na klawiature a oczy staja w slup po jego "tu Mariusz, moge rozmawiac z Pawlem?", bo myslal biedak ze jestem tu z zona, i ze to niby Olka odebrala.

    Pewnie ci co inteligentniejsi juz zrozumieli, a ci mniej beda chcieli sie dowiedziec o co tu w ogole chodzi. Wstyd panowie i panie z tej drugiej grupy

    No tak... weszlo mi to tak w krew, ze przez 5 lat chyba tylko pare razy sie pomylilam (haha Araj, dzieki za moda i mozliwosc korektowania wlasnych postow, nawet sam nie wiedziales jakie mi dales pole do popisu) i tylko dwa razy dostalam PW od jednej podejzliwej osoby (gratulacje, byles jedyny) na temat pisania "lam", zamiast "lem".

    Ok, macie pozdrowienia od mojego mlodszego kuzyna, Dawidka K, zwanego Kosibkiem lub Adminem, bo generalnie byl to jego pomysl, a ja sie zgodzilam, choc nie mialam pojecia ze tyle czasu to potrwa (i ze az do tego stopnia !!!)
    Oczywiscie teraz wiecie kto byl 1/3cia idola NKT, Jakuba Swietej Pamieci Banan tez sie dowiedzial, ale on na dofo juz nie pisal.

    A teraz troche konkretow.
    Tak, moja data urodzin jest moja faktyczna data urodzin, choc rok sie nie zgadza, az taka wiekowa to ja nie jestem.
    Nie, juz od lat nie mieszkam w stanach i caly czas twierdze ze zrobilam dobry wybor
    "Pawel" ma tak naprawde na imie Piotr i... jest moim starszym bratem (choc nie mamy tej samej krwi, rodzice sie pobrali jak mial 10 lat a ja 3) i mieszka niecale 3 km ode mnie, no i wie doskonale co robie (na dofo).
    Tak, to on jest kangurski
    Tak, zgodzil sie na podawanie jego zdjec, ale tylko tych "dobrych"
    Tak, znam sie na komputerach (przynajmniej tak mysle, a jeszcze nikt mi nie udowodnil ze nie)
    Nie, nie jestem "wujkiem" JaMajki jak ktos kiedys sugerowal, bo raczej byloby to fizycznie niemozliwe. JaMajka jest przyrodnia siostra Piotrka, wiec mozna powiedziec ze jest takze moja siostra Ostatnio jak ja widzielismy to byl taki maly szczurek z kokardkami na wlosach, a teraz .. ho ho
    Tak, dalam sie nabrac na MackaMRC, i naprawde sie wkurzylam gdy sie okazalo ze ten przystojniak to nie on... ech.. niewazne, ak sobie teraz o tym mysle, to mi przychodzi do glowy przyslowie "what goes around comes around" wiec faktycznie dostalo mi sie.
    Nie, Blazerka nigdy nie poznalam, a to chyba i dobrze, bo jako gentleman??? nie bylby mi w stanie oddac jakbym go strzelila w ten glupi pysk.
    Sentymencik, nie tylko jestes cham, ale prostak tez.

    No dobra, rozpisalam sie (haha, najpierw napisalam "rozpisalem sie", bo jednak drugiej natury sie nie oszuka), no bo chyba winna wam jestem.
    Czy bede dalej pisac na dofo. Pewnie tak, ale na razie to chyba odczekam jakis czas, zobacze reakcje (loooozers!!!) zaloguje sie z nowym nickiem i nikt nawet nie pozna.

    Adios, Arrivederci, Adieu, Praszczajcie

    Anita.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  2. #2
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    Ty się nam chwalisz, czy żalisz?

    aha - mamy być teraz pod jakimś wrażeniem, tak?


    ...bo osobiście, to muszę przyznać, że mało mnie to interesuje

  3. #3
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    moj kolega z paryza tez mial taka przygode. pojechal w nocy do jakiegos parku i warwal sobie laske do robienia lasek za pieniadze. podobal mu sie ona, wiec zaproponowal jej, ze moze w krzaki by poszli, a ona, ze tak - czemu nie w krzaki? to on ja chcial troche pochedozyc od razu i za dupe ja lapie... a tam zadnej dupy nie bylo, tylko czlonek meski. wystraszyl sie i nie wiedzial co robic? w ryj czy w nogi raczej? nim uciekl, dal mu/jej w ryj lecz juz nigdy nie doszedl do siebie sie po tym zdarzeniu. i tu zacytuje inne przyslowie: nie wszystko zloto, co sie swieci!
    nobody fuck with the jesus

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    moj kolega z paryza tez mial taka przygode. pojechal w nocy do jakiegos parku i warwal sobie laske do robienia lasek za pieniadze. podobal mu sie ona, wiec zaproponowal jej, ze moze w krzaki by poszli, a ona, ze tak - czemu nie w krzaki? to on ja chcial troche pochedozyc od razu i za dupe ja lapie... a tam zadnej dupy nie bylo, tylko czlonek meski. wystraszyl sie i nie wiedzial co robic? w ryj czy w nogi raczej? nim uciekl, dal mu/jej w ryj lecz juz nigdy nie otrzonsna sie po tym zdarzeniu. i tu zacytuje inne przyslowie: nie wszystko zloto, co sie swieci!
    jestem z natury powolny ale czlonek meski byl z tylu czyli tam gdzie dupa ?
    Pamietaj ze najlepsze zoledzie sa na placu Pigalle

    Papla nigdy z Toba nie rozmawialem przez Skype ale przez GG nie raz,jezeli jestes kobieta to skad brala sie wiedza o broni i samochodach ?
    Pytam z ciekawosci.
    Pamietasz jak mi dales (dalas,wtf?) link do kamerki na torze wyscigowym na ktorej miales (mialas,kto ?) instalowac jakis network ? Kogo bym wtedy zobaczyl ?

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    ja dotrzymałem słowa,które ci wczoraj dałem,nic nie napisałem,jeżeli postanowiłas to sama zrobić...chwała ci za to...chociaz napisze szczerze,ze niepotrzebnie sie zdradzilas.....twoj wybór,dla mnie bijesz maciusia wiele razy,chociazby pod kątem czasu

  6. #6
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    a ja mialem dzisiaj krupnik na obiad i duzo zjadlem bo lubie

  7. #7
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    Powiedz Araj, dlaczego dopiero jak Papla jest w Polsce to mogłeś na Skypie z nim pogadać - wcześniej nie można było

  8. #8
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    jestem z natury powolny ale czlonek meski byl z tylu czyli tam gdzie dupa ?
    no dupa to napisalem w sensie ogolnym, mialem na mysli organ do rodzenia dzieci.
    nobody fuck with the jesus

  9. #9
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    i prawie dowcip się udał.....
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  10. #10
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    to dzidzi w awatarze to synek? /chcialam zapytać zanim przeczytalam post.

    Czuję się jak po primaaprilisowym żarcie z gatunku tych co to nie wiadomo do końca czy to napewno żart. no nic.

    nie ziębi i nie grzeje, jako papla-mężczyzna byłeś mi obojętny z nutką antypatii za wieczne czepialstwo ale to internet lepiej być kobietą podającą się za mężczyznę niż loserem zgrywającym kozaka.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  11. #11
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    i fajny byl taki temat na NKT, co nazywal sie: "papla do mnie napisala". pamieta ktos jeszcze?
    nobody fuck with the jesus

  12. #12
    corsaire
    Guest

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    no to obstawiamy

    ja stawiam 10 000 dofesow na to, ze papla jest facetem .

  13. #13
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    ten przystojniak jeszcze wtedy był wolny teraz ma zone i juz dziecko

    anitka, pokaz swoje zdjecia
    zadne narkotyki swiata nie uchronia mnie przed samym soba.

  14. #14
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    a bylo kiedys tak ze pytalem sie na gg o pawla jak jeszcze bylem tym przystojniakiem :P i napisalas ze go nie ma i chcialas rozmawiac ze mna
    zadne narkotyki swiata nie uchronia mnie przed samym soba.

  15. #15
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : No i stalo sie

    Szukajac analogii to moze Sentyment nie jest tym wspanialym facetem ktorzy jezdzi Lotusem i ma 45cm bicepsy ?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Co sie stalo w kawiarni ? ? Za duzo kawy ?
    By 6 biegowy in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-11-07, 20:58
  2. Co sie stalo z NaKazdyTemat.com ????
    By Alojzy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-03-07, 11:32
  3. Co sie stalo?
    By Enemigo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 07-04-06, 16:31
  4. cos mu sie stalo z noga
    By Vito Andolini in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-06, 14:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów