+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 37

Temat: Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

  1. #16
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    kadarka wczoraj poszly butle, kaca zero

  2. #17
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    ja ostatnio lubię dusze monacha - tanie i dobre - mołdawskie gronowe
    Jechalem niedawno przez Mołdawie, tam teraz winnica na winnicy tylko winnice i patwiska, ciekawy klimacik

  3. #18
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    ja nie moge na moldawskie dobre trafic,kwasne jakies i wala piwnica,ale to malo,da sie to zniesc,tylko to strasznie puste wino.

    z ukrainskimi podobnie,ale udalo sie znalezc dobre; koblevo (to chyba firma jest).jakis gruzinski szczep dobry,wino czarne i garbnikowe.
    tylko na ukrainie nie bywam.


    jaka wy ta kadarke pijecie,taka za 14 zl ?
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  4. #19
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    pija ta w kartoniku i szpanuja

  5. #20
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    czasem z kartonu lepsze od kadarki,pilem we wloszech,nie bylo zle (to znaczy syfne),a kadarka bywa.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  6. #21
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    Kadarka z butelki, żaden kartonik, ok.7-8zł za butelkę.
    Ale jak byłam w Bułgarii to.... hehe 2litrowa butla kadarki (no taka plastikowa jak na wode, oni w takich fajnych baniakach sprzedają) kosztowała w przeliczeniu na nasze z "lewych" ok. 4zł a taka jak u nas butelczyna za 8zł, u nich "na nasze" to ok.2zł. Tak rodzi się przemyt

  7. #22
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Kadarka z butelki, żaden kartonik, ok.7-8zł za butelkę.
    Ale jak byłam w Bułgarii to.... hehe 2litrowa butla kadarki (no taka plastikowa jak na wode, oni w takich fajnych baniakach sprzedają) kosztowała w przeliczeniu na nasze z "lewych" ok. 4zł a taka jak u nas butelczyna za 8zł, u nich "na nasze" to ok.2zł. Tak rodzi się przemyt

    o dzizus,to nie lepiej kupic sobie niemieckiego belta z matka boska za 12 zl i miec przynajmniej poczucie ,ze nie pije sie jakiegos paskudztwa ?.

    kadarke probowalem ze 3 razy i za kazdym razem to byla porazka.
    ta prosto z bulgarii na pewno jest lepsza (taj jest zazwyczja zawsze,np z tokajem mialem porownanie).

    dobre wino z bulgarii robi Slavyantsi.takie za 20 pare zl ,juz jest wrecz zajebiste.

    jade dzisiaj z plecakiem na zakupy,bo w tej zasranej dziurze nie ma nic,poza tym do ktorego doplaca espedientka.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  8. #23
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    to miales jakas dziwna kadarke, moja ostatnia byla wrecz wspaniala (i nie, nie zaczelam jej pic po 5ciu piwach )

  9. #24
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    a ty po ilu piwach ja pilas,bo w spanialosc nie uwierze.kadarka moze byc do wypicia,albo syfna innej nie pilem.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  10. #25
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    wez przeczytaj moj post do konca to nie bedziesz pytal o te piwa

    oczywiscie ze przesadzilam z ta wspanialoscia, ale ja ogolnie nie bardzo lubie wino i zwykle jak pije takie jakies w okolicach 15 zl to jest bee, dziwnie gorzkie i czuje taki niesmak. a kadarka to bylo pierwsze wino ktore po prostu mi smakowalo (tylko nie porownuje jej do prawdziwych dwogich win.... chodzi mi o takie w tych okolicach...) widocznie mam ja z lepszego zrodla, twoje jakies przemielone

  11. #26
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    nie trzeba byc milionerem ,zeby pic w miare dobe wino,trzeba wiedziec jakie jest dobre.niemieckie jak pisalem (biale-jakies 12-14 zl) ,bedzie ci napewno smakowac bardziej niz czerwone jakiekolwiek (tak na poczatek) wina sie czlowiek uczy pic,zreszta tak jak piwo,nikomu nie smakuje to na poczatku.

    a z tym piwem to nie lapie do tej pory,o co chodzi z dokonczeniem posta ?
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  12. #27
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    ja wolę czerwone, półsłodkie zawsze właściwie i jakoś nie zanosi się na zmiany. Kadarkę bardzo sobie cenię, naprawde mi smakuje, w przeciwieństwie do podobnej klasowo i też Bułgarskiej Sophii.

  13. #28
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    @Sabinka pij slodkie to nie bedzie gorzkie

  14. #29
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    dobra, jejj.... sztetke.... ja sobie napisalam ze kadarka jest dobra z tych tanszych win, ale ja sie nia nie upajam, nie wpadam w euforie na jej widok i nie pije codziennie do obiadu, wiec nie musisz mi pisac instrukcji jakie zaczac pic wino i do czego bo nie mam takiej potrzeby

    a z tym piwem chodzilo o to ze NIE zaczelam jej pic po ilus piwach ze mi sie pochrzanilo ze jest dobra tylko byl to pierwszy i jedyny trunek dla mnie akurat tego konkretnego wieczora no a ty sie po tym pytasz po ilu piwach ja pilam...


    Porzadny

  15. #30
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jakie wino uważacie za dobry aperitif?

    Niezle emocje wywowalal post o winie
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Grzane wino- dobry przepis:)
    By JaMajka in forum Alkohol i napoje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-11-07, 02:46
  2. Czy uważacie że polski premier ...
    By Wujek in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-11-06, 20:33
  3. Nie uważacie?
    By Miekki in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-04-06, 17:50
  4. Czy uważacie ze...
    By stuff in forum Religie  
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-01-06, 10:41

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów