+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

  1. #1
    Michal22 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2007
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    2-3 tygodnie temu wracając do domu ok godziny 21 zauważyłem na drodze pijanego mężczyznę prowadzącego rower całą szerokością jezdni. Stwarzał zagrożenie dla siebie i innych więc zadzwoniłem na policję.
    Po 10 minutach policja przyjechała i zawinęła gościa, a ja jak głupi stałem tam i jeszcze im go pokazałem - efekt spisali moje dane i teraz wzywają mnie na przesłuchania. Problem pojawił się na 2 przesłuchaniu. Wytknięto mi różnice pomiędzy zapisem rozmowy z dyżurnym, moimi zeznaniami i zeznaniami policjanta który mnie spisywał na miejscu zdarzenia.
    Np. na nagraniu dyżurny dopytując o miejsce "czy on jedzie w stronę miejscowości X?? moja odpowiedź "tak, na X, w stronę obwodnicy".
    Użyłem zwrotu - ledwo się trzyma NA rowerze, przyjedźcie bo może dojść do tragedii.

    Policjant który mnie spisywał zeznał, ze 3 razy potwierdziłem mu że facet jechał rowerem, nie zgadzam się z tymi zeznaniami.

    Próbowałem to jakoś wytłumaczyć tym, że dzwoniąc zatrzymałem się na pasie ruchu, przytamowałem ruch, za mną ustawił się korek samochodów, byłem zdenerwowany całą sytuacją, skupiłem się na okresleniu miejsca a nie przebiegu zdarzeń itp.
    Efekt tego jest taki, że policjant wydziera się, że mu matacze w śledztwie, bo on musi mieć to czarno na białym, że facet jechał rowerem. Chcą mnie przesłuchiwać przy prokuratorze, robić konfrontację z policjantem.
    Co mam zrobić w takiej sytuacji ??
    Czy to jest czas na szukanie sobie adwokata ?? Nie chce mieć w papierach w wieku 22lat- skazany za fałszywe zeznania itp. tym bardziej że studiuję ekonomię i przygotowuję się do pracy w banku (karany nie będę miał na to szans).

    Ja swoich zeznań nie wycofam, zeznałem prawdę, a zmieniając zeznanie wezmę sobie na sumienie, że skazano faceta za coś czego nie zrobił.

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    trafiles na wybitnegop debila,trzeba go opierdolic,albo dac mu delikatnie do zrozumienia ,ze jest tumanem.
    idz z tym do tvn-u,albo cos w ten desen ,napewno sie takim kuriozum zainteresuja.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  3. #3
    Michal22 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2007
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    A czy mogę być ukarany za różnice => zeznanie-nagranie zgłoszenia (rozmowy tel.) ???

  4. #4
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    Cytat Napisał Michal22 Zobacz post
    A czy mogę być ukarany za różnice => zeznanie-nagranie zgłoszenia (rozmowy tel.) ???
    koles naprawde jest nawiedzony!! nie popadaj w skrajność jaka to różnica czy jechał czy szedł z rowerem?? wazne jest to ze stwarzał zagrożenie...powinni ci podziękować ze to zgłosiłeś a nie szukac dziury w całym...
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  5. #5
    Michal22 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2007
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    różnica duża- jak jechał to przestępstwo, jak prowadził to wykroczenie, dlatego cała zabawa

  6. #6
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    trzymaj się twardo swoich zeznań i nie zmieniaj ich, mów tak jak napisałeś, że w zdenerwowaniu użyłeś zwrotu "trzyma się na rowerze" ale na myśli miałeś to, że udaje mu się "iść" do przodu tylko dzięki temu, że rower go jakoś prowadzi w pionie... nie daj się żadnemu debilowi w mundurze i nie panikuj, nie potrzebujesz adwokata, a jak zechce ciebie słuchać z prokuratorem, to nie bój się, prokurator trochę bardziej kumaty jest z reguły niż policjant.
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  7. #7
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    powiedz policjantowi zeby sluchal ciebie, a nie odwrotnie

    i jeszcze sie nigdy nie zdazylo zeby swiadek zostal oskarzony za to ze zawiadomil o przestepstwie (?) jesli powtarza zawsze to samo. policja moze ci naskoczyc, bo przeciez to ty widziales co sie stalo, a nie oni. nie baw sie w semantyke - mow (jesli to jest zgodne z prawda) ze facet szedl piechota, prowadzac rower

    roznica miedzy prowadzeniem pojazdu po pijaku a chodzeniu po pijaku po ulicy trzymajac sie roweru jest zasadnicza
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    Policjant "robi dla siebie". Chce miec porzadek w papierach i reszta go nie interesuje. Tak to wyglada. Im mniej ma spraw z tym zwiazanych tym dla niego lepiej. "Porzadek w aktach musi byc".
    Najlepiej trzymac sie swojej wersji i nie dac sie namowic na to aby isc na reke temu gliniarzowi.

  9. #9
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    weź adwokata od roszczeń i zaskarż policjanta o przekroczenie uprawnień, znęcanie psychiczne i zastraszanie organem

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  10. #10
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    CHWDP


    Tak na serio to nie daj sie mu zastraszyc,oskarzyc to on moze ale bedzie to musial udowodnic,prawo jest po Twojej stronie,to nie on wydaje werdykt,jego zadaniem jest przygotowac material.

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    Nie masz szans w pracy w banku, jestes za miekki
    Skoro pies wzbudzil w Tobie takie emocje to co dopiero trudny klient ktory ma wplyw 10000 msc i zaciela mu sie karta
    Jezus was kocha

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    uciekaj z kraju...


    .........w pompe cie moga pocałowac - powiedz im,ze araj z www.dobreforum.pl tak powiedział ci

  13. #13
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    i zastraszanie organem
    musiales to miedzy wierszami wyczytac bo koles nic takiego nie napisal

  14. #14
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    Jak Cię będą o coś pytali, to powiedz im wszystko i mów tylko prawdę, całą prawdę... że, to nie ty dokonałeś gwałtu na osiedlu oraz że to nie ciebie złapali za szmuglowanie lewego spirytusu, a sprawa o rozbój nie dotyczy ciebie tylko kogoś innego i te 7 g nie było w cale twoje - nic Ci nie zrobią.

  15. #15
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Proszę o pomoc, zeznania na komendzie

    Widzisz społeczniaku, trzeba było panu pomóc dotrzeć do domu bezpiecznie, a nie po pały dzwonić

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Głosujcie proszę
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-06-16, 09:27
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-06-14, 15:47
  3. co to za utwór ? - proszę o pomoc
    By scoutmaster in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-03-11, 12:26
  4. Proszę o pomocforowiczów
    By SeYna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-11-09, 02:00
  5. Proszę o pomoc
    By stern in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-06-08, 21:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów