+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: szczeniak

  1. #1
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie szczeniak

    wczoraj z schroniska wziąłem, tylko jeszcze nie wiem jak się ta suka będzie zwać
    przerażająca taka wycieczka po schronisku wyrwałem psinę z objęć kostuchy, bo w nie ocieplonej budzie miałaby ciężko





    czym się karmi takie szczeniaki?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : szczeniak

    dzieki w imieniu psa
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #3
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Dobrze zrobiłeś

  4. #4
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : szczeniak

    ja wzięłam kotkę ze schroniska i wybrałam takie małe wybiedzone brzydactwo bo myślałam sobie, że te ładniejsze i zdrowsze gdzieś tam pójdą, a wyrosła taka elegantka jak mało która kociczka

  5. #5
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Adamitsu no z dnia na dzien coraz bardziej podbijasz moje serce

  6. #6
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : szczeniak

    łoł, Adamie, piesek sliczny no i uczynek dobry. a karmi się karmą dla szczęniąt.
    polecam Ci kupować dobrą karmę ale w sklepie zoologicznym na wagę - cenowo wyjdzie troszeczkę więcej niż kiepska karma ale w supermarkecie w opakowaniu bo te championy, pedigree itp są po prostu nie zdrowe, zresztą, na każdych pieskich i kocich forach o tym grzmią, i wbrew pozorom, hodowcy psów rasowych nie karmią swoich pupili tymi karmami własnie z uwagi na to, że są niezdrowe. A na wagę wychodzi naprawdę całkiem przystępnie
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  7. #7
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : szczeniak

    śliczna suczka bardzo fajna, wielki plus za to co zrobiłeś

  8. #8
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : szczeniak

    psy sa gupie

  9. #9
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Cytat Napisał SaiykoPat Zobacz post
    psy sa gupie
    świnia lepsza? mądre toto podobno..

  10. #10
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    świnia lepsza? mądre toto podobno..
    i trufla znajdzie

  11. #11
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Teraz to dopiero BABY będa o ciebie walczyły.Przystojniak z dobrym sercem

    She ma racje lepiej zainwestowac w lepszą karmę.Bo i sierśc będzie piękna i nie trzeba wydawac kasy na dodatkowe witaminy,a to przecież szczeniak

  12. #12
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Cytat Napisał SaiykoPat Zobacz post
    psy sa gupie
    lepsze są koty prawda?

  13. #13
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Cytat Napisał SaiykoPat Zobacz post
    psy sa gupie
    a ty bys w koncu cos dobrego zrobil

  14. #14
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    lepsze są koty prawda?
    tak, maja delikatniejsze mieso po ugotowaniu

  15. #15
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : szczeniak

    Jaka slodka niunia

    Dopytaj sie czy jest odrobaczona i sprawdz czy nie ma pchel... to na dzien dobry.

    Oprocz suchej karmy mozesz jej gotowac manne na mleku ... jak masz czas i checi. Maluchowi to nigdy nie zaszkodzi.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Szczeniak pod choinkę
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-12-08, 15:23

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów