+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: JP2 a Roberto Calvi

  1. #1
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie JP2 a Roberto Calvi

    kogo nie zapytam o autorytet to słyszę "jotpedwa".
    Później przypominam sobie słowa księdza który mówil "jotpedwa jest tak kryształowym człowiekiem, że codzień się spowiada" - czyżby pokuta za Calviego?
    Tak naprawdę, usłyszałam o Calvim w formie ciekawostki, poszukałam w necie i znalazłam dwie wersje.
    Wiecie jacy bywają ateisci z przekręcaniem faktów byleby dosrać kosciołowi, ale katolicy też często naginają fakty.. fakty nagina także i sam Watykan {jak choćby z JP I}
    więc tak na prawdę nie wiem co o tym myśleć, nie interesowałam się tym wcześniej kiedy wszystko było w miare świeże..

    chciałabym poznać wasze opinie nt tego artykułu:
    http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2793/k,2

    { http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2793 }

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : JP2 a Roberto Calvi

    Jak jest tak krysztalowym czlowiekiem to czemu codziennie sie spowiada? Z czego?

  3. #3
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : JP2 a Roberto Calvi

    to Jezus, pokutuje za grzechy świata przecież
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  4. #4
    corsaire
    Guest

    Domyślnie Odp : JP2 a Roberto Calvi

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Jak jest tak krysztalowym czlowiekiem to czemu codziennie sie spowiada? Z czego?
    moim zdaniem to moglo wygladac tak:

    dzejpisekond mial wyrzuty sumienia z powodu tzw. grzechu zaniechanie

    chyba jasne?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów