+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: nadgarstek

  1. #16
    Kane
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    przepraszam henio...poniosło mnie
    nieszkodzi :7:

  2. #17
    Lapri Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: nadgarstek

    No to tutaj pewnie fizjoterapia, może http://akupunkturapokrywka.pl/akadem...osci-bojanowo/ albo ortopeda. Ale ortopeda to na końcu chyba, nie mam już osobiście zaufania.

  3. #18
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: nadgarstek

    Myślę że trzeba zareagować jak najszybciej bo niestety jeśli zlekceważymy dolegliwości to później może być już tylko gorzej. Najlepsza będzie tutaj moim zdaniem magnetoterapia która zwalcza stany zapalne i wspomaga znacznie regenerację stawów,kości czy mięśni. W hurtownii rehabilitacyjnej Bardomed można zaopatrzyć się w takie aparaty do magnetoterapii a więcej dowiesz się z ich oferty. Z tego co zauważyłam to coraz więcej osób zaczyna korzystać z tego rozwiązania ponieważ przynosi oczekiwane rezultaty. No i życzę zdrowia

  4. #19
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: nadgarstek

    Skoro już długi czas boli nadgarstek, to najlepiej wybrać się do specjalistów od narządu ruchu, a mianowicie ortopedów. Jak jesteście z Warszawy, to najlepiej byłoby zgłosić się do Centrum Medycznego Gamma. Tam zostaną przeprowadzone dla was odpowiednie badania, które wykryją co jest dokładnie przyczyną, problem. Jak również i zaproponują jak najlepsze metody leczenia.

  5. #20
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: nadgarstek

    Przy takich urazach, gdzie ból i dyskomfort długo się utrzymuje dobrze jest zrobić rezonans a wtedy będzie dokładnie wiadomo co dolega i jak leczyć.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów