+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Krwawiaca Matka Boska

  1. #1
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Krwawiaca Matka Boska


  2. #2
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    jak dla mnie to totalna bzdura...kosciół musi co jakis czas wymyslać i pokazywac takie sensacje inaczej juz dawno ta firma przestałaby istnieć na swiatowym rynku....
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    Tylko, że własnie cuda tego typu maja już kupę lat i jakoś to na wymyslone nie wygląda. Tylko, że mi osobiscie nigdy się żadne paranormalne zjawisko nie przytrafiło i z tej racji jest mi bardzo cieżko wierzyć w takie rzeczy.

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    Kiedys widzialem figurke MB w drzewie,bylo ono otoczone przez ludzi,wygladalo bardzo autentycznie (czytaj:naturalnie),podeszlem wtedy do tego raczej sceptycznie.

  5. #5
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Kiedys widzialem figurke MB w drzewie,bylo ono otoczone przez ludzi,wygladalo bardzo autentycznie (czytaj:naturalnie),podeszlem wtedy do tego raczej sceptycznie.
    niewiem o co Ci chodzi
    wyrzeźbioną? zamontowaną?
    Ja jestem cyniczna na tyle, że nawet jakbym zobaczyła cos takiego to pewnie i tak bym powiedziała..

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    niewiem o co Ci chodzi
    wyrzeźbioną? zamontowaną?
    Ja jestem cyniczna na tyle, że nawet jakbym zobaczyła cos takiego to pewnie i tak bym powiedziała..
    w drzewie (stojacym),ponoc naturalnie sie tam pojawila.

  7. #7
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    okił bardzo dobrze ujął to w jednym z odcinków kiepskich....
    http://www.youtube.com/watch?v=V5o2W...elated&search=
    polecam wszsytkie 3 z cyklu "wiara czyni cuda"
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  8. #8
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    Mi tez oczy krwawia gdy czytam co tu ludzie pisza
    No ale teraz na serio bez zadnego OT!,ponoc w Licheniu byly objawienia MB,Lourdes we Francji,itp...
    Jak wytlumaczycie ta krew ?

  9. #9
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    moze jak na to wszystko patrzy to jej zylka jebla w mozgu i krew ja zalala.

    ostatnio plakala sokiem z grzewa (niedaweno gdzies czytalem),pewnie zal jej bylo rospudy.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  10. #10
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    U nas tez mial miejsce cud , co prawda juz dosc dawno ,ale pod tym krzyzem do dziś stoją co dzień świeże kwiaty i modlą sie ludzie.Co ja o tym myślę? Widziałam ten krzyż kiedy "krew" zaczęła płynąć i do dziś wprawia to wielu ludzi w zdumienie - może coś w tym jest Tylko że kiedys to miało jakies przesłanie a dziś już mało kogo obchodzi...
    Ta ciecz ( czy krew ) plynie co jakis czas do dzis

    http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1721
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #11
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Krwawiaca Matka Boska

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    U nas tez mial miejsce cud , co prawda juz dosc dawno ,ale pod tym krzyzem do dziś stoją co dzień świeże kwiaty i modlą sie ludzie.Co ja o tym myślę? Widziałam ten krzyż kiedy "krew" zaczęła płynąć i do dziś wprawia to wielu ludzi w zdumienie - może coś w tym jest Tylko że kiedys to miało jakies przesłanie a dziś już mało kogo obchodzi...
    Ta ciecz ( czy krew ) plynie co jakis czas do dzis

    http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1721

    zrob zdjecie
    Dla nas

  12. #12
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Krwawiaca Matka Boska

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post



    Co o tym myslicie ?
    Ktoś ją nieźle skatował

  13. #13
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Krwawiaca Matka Boska

    "...W wielu przypadkach "łzy" płaczących figurek i obrazów są wynikiem zjawisk naturalnych. Na skutek dużej wilgotności powietrza skondensowana woda po prostu skrapla się na różnego rodzaju przedmiotach. W przypadku płaczącej Marii ze Schwandorfu (1976), woda przedostawała się do pomieszczenia przez dziurawy dach i pod wpływem wysokiej temperatury w środku osadzała się na obrazie. Czasem efekt płaczącej figury może wywołać migotanie świec (Ikona św. Teresy, Nowy York, 1991), czy cieknąca, pod wpływem wysokiej temperatury żywica, której użyto do naklejenia oczu figurki (Madonna z Brunssum, Holandia, 1995). Wynikiem zjawisk naturalnych jest też często występujący tzw. cud eucharystyczny, czyli cud krwawiącej hostii. Zepsute, lub wilgotne opłatki padają czasem ofiarą bakterii Serratia marrescens prodigiosa, która zabarwia je na kolor czerwony. Znacznie częściej jednak cuda sakralne są wynikiem nieuczciwej działalności człowieka. Szacuje się, że dziewiećdziesiąt procent zjawisk tego typu powstaje na skutek działania oszustów..."


    Niestety większość takich zjawisk da się wytłumaczyć naukowo,jest taki fajny program "Pogromcy mitów" i tam bardzo często pojawiają się cuda z biblijnych opowieści na które znajdują wytłumaczenie naukowe. Kiedyś też widziałam książkę tego typu ale nie pamiętam tytułu.

  14. #14
    KornelowaWrona Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2018
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Krwawiaca Matka Boska

    Cytat Napisał luiliana Zobacz post
    "...W wielu przypadkach "łzy" płaczących figurek i obrazów są wynikiem zjawisk naturalnych. Na skutek dużej wilgotności powietrza skondensowana woda po prostu skrapla się na różnego rodzaju przedmiotach. W przypadku płaczącej Marii ze Schwandorfu (1976), woda przedostawała się do pomieszczenia przez dziurawy dach i pod wpływem wysokiej temperatury w środku osadzała się na obrazie. Czasem efekt płaczącej figury może wywołać migotanie świec (Ikona św. Teresy, Nowy York, 1991), czy cieknąca, pod wpływem wysokiej temperatury żywica, której użyto do naklejenia oczu figurki (Madonna z Brunssum, Holandia, 1995). Wynikiem zjawisk naturalnych jest też często występujący tzw. cud eucharystyczny, czyli cud krwawiącej hostii. Zepsute, lub wilgotne opłatki padają czasem ofiarą bakterii Serratia marrescens prodigiosa, która zabarwia je na kolor czerwony. Znacznie częściej jednak cuda sakralne są wynikiem nieuczciwej działalności człowieka. Szacuje się, że dziewiećdziesiąt procent zjawisk tego typu powstaje na skutek działania oszustów..."


    Niestety większość takich zjawisk da się wytłumaczyć naukowo,jest taki fajny program "Pogromcy mitów" i tam bardzo często pojawiają się cuda z biblijnych opowieści na które znajdują wytłumaczenie naukowe. Kiedyś też widziałam książkę tego typu ale nie pamiętam tytułu.
    Taka ciekawostka - podczas mojego pobytu w Portugalii lokalni pokazali mi jeden z gatunków drzewa, który miał specyficzny rodzaj żywicy... Kiedy drzewo usycha (a miało w sobie jej na tyle), to po kilku miesiącach z przygotowanych otworów... nagle zaczyna ulatywać krwista żywica, która do złudzenia przypomina właśnie zwyczajną krew. Podejrzewam, że tak było z 99% przypadków takich CUDÓW. Ktoś odkrył takie drewno i voila, mamy środek do masowej manipulacji tłumem

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. matka chrzestna ??
    By P.A.V.U.L.O.N. in forum Humor
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-12-06, 13:46
  2. Matka "zleciła" włamanie 13-letniemu synowi
    By P.A.V.U.L.O.N. in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-12-06, 12:53
  3. matka rosja i samochody
    By arcz in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-04-06, 09:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów