+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: lustrzanka analogowa?

  1. #1
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie lustrzanka analogowa?

    jest sens kupować? Te analogowe są śmiesznie tanie..
    można się na tym nauczyć obsługi cyfrowej lustrzanki? Jest w ogóle sens kupowania analogu w dobie cyfrowej jakości?
    a jeśli tak.. to jaką najlepiej? firma.. model? ;-)

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    a co to jest cyfrowa jakosc...,jak chcesz miec podobna jak z analogu (oczywiscie przy zastowaniu tego samego obiektywu) to raczje takiej samej nie osiagniesz .

    model i firma malo wazna,wazny jest obiektyw.
    jak chcesz sie uczyc to kup lepiej cyfraKA,PRZYNAJMNIEJ NIE BEDZIE CI SZKODA KLISzy.
    pod wzgledem postawowej obslugi dzialaja to tak samo.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  3. #3
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    kup cyfrowy z możliwością przejscia na pełen manual...podstawowe funkcje analoga masz a do tego milion innych...tak nauczysz się najszybciej
    szkoda wydawać kasy na aparat analogowy...to co niby zaoszczedzisz na starcie kupując cos tańszego wydaszw chwile na klisze wywoływanie zdjęć i tabletki na uspokojenie jak zobaczysz ze po wywołaniu kliszy ze zdjęcie na którym tak ci zalezało nie wyszło
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    to jest tak samo jak z winylami...sa amatorzy,kup cyfrówke,mamy 21 wiek

  5. #5
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    She a tak konkretnie to o co chodzi ?
    Czyli dlaczego chcesz lustro ?

  6. #6
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    oj nie znacie się ;-) cyfrowa jakość to min. to, że przy skanowaniu jednak troche tej jakości ulatuje, mam wprawdzie skanowanie z kliszy ale.. z dupy wychodzi albo ja się nie znam :-) co do wywoływania to już nie problem, mam kolegę fotografa i zrobiłby mi to za free zgrywając na płytę ;-)
    mamy 21 wiek ale nie zapominajcie, że ja jestem kobietą-blondynką, nawet nie wiem czy się nauczę obsługi tej lustrzanki więc jakby trochę szkoda by mi było 2 czy 3 tysiaków.

    czemu chce lustrzankę? Bo technika teraz tanieje, za pieniądze za jakie kiedyś kupiłabym zwykłą cyfrę teraz mogę kupić dobrą lustrzankę.
    Poza tym chciałam się nauczyć, bo przyszłość pewnie należy do lustrzanek + no, interesuje mnie to.

    so? :-)

  7. #7
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    oj nie znacie się ;-) cyfrowa jakość to min. to, że przy skanowaniu jednak troche tej jakości ulatuje, mam wprawdzie skanowanie z kliszy ale.. z dupy wychodzi albo ja się nie znam :-) co do wywoływania to już nie problem, mam kolegę fotografa i zrobiłby mi to za free zgrywając na płytę ;-)
    mamy 21 wiek ale nie zapominajcie, że ja jestem kobietą-blondynką, nawet nie wiem czy się nauczę obsługi tej lustrzanki więc jakby trochę szkoda by mi było 2 czy 3 tysiaków.

    czemu chce lustrzankę? Bo technika teraz tanieje, za pieniądze za jakie kiedyś kupiłabym zwykłą cyfrę teraz mogę kupić dobrą lustrzankę.
    Poza tym chciałam się nauczyć, bo przyszłość pewnie należy do lustrzanek + no, interesuje mnie to.

    so? :-)
    Jesli cie to naprawde interesuje to proponuje wycieczke tu : http://www.cyberfoto.pl/

  8. #8
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    to jaką najlepiej? firma.. model? ;-)
    podobno najlepszy jest Nikon f6. Dobrze w rankingach wypada.
    Rozumiem frajdę z robienia zdjeć aparatem analogowym. Mam jeszcze starego Zenita, rzadko bo rzadko ale czasem go używam, jest masa ustawiania wszystkich parametrów, ale też niespodzianka przy wywoływaniu zdjęć, zresztą wychodzą one super. Naprawdę nie ma co porównywać co jest lepsze, najlepiej mieć oba a propo- a nie ma takich aparatów, które łączyłyby obie opcje?? (pytam szczerze)

  9. #9
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Jesli cie to naprawde interesuje to proponuje wycieczke tu : http://www.cyberfoto.pl/
    nazwa, nie przeceniaj mnie, ja jestem KOBIETĄ, nie znam się na technicznych bzdetach, no, poza podstawami, od techniki i czytania o parametrach wolę dowiedzieć się jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia np. moja kolezanka kupiła sobie aparat super ekstra 7mgpx, z opcją robienia zdjęć w ruchu, parametry ma cacy i co z tego skoro robi zdjęcia jak moje po lekkim "rozmyciu inteligentnym" w photoshopie - bez względu jaką ustawi opcje?

    i właśnie o takie praktyczne porady chciałam zapytać :-)

    no a nikon ponoć dobra firma, ja mam pentaxa obecnie {rodziców, dlatego chce swój bo tego modelu już nie produkują więc jakbym mu coś zrobiła: zgubiła, zepsuła, ukradli mi} too by mnie zarżneli chyba
    chodzi też o to, że na tanim analogu pouczę się wszelkich opcji a później kupię sobie jakąś lepszą tą lustrzankę jeśli się nauczę a tak to nie widzę sensu kupować kiepskiej lustrzanki cyfrowej do nauki bo później pewnie chciałabym jakąś lepszą, ani nie ma sensu kupować odrazu lepszej bo na bank się wtedy jej nie nauczę

  10. #10
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    podobno najlepszy jest Nikon f6. Dobrze w rankingach wypada.
    Rozumiem frajdę z robienia zdjeć aparatem analogowym. Mam jeszcze starego Zenita, rzadko bo rzadko ale czasem go używam, jest masa ustawiania wszystkich parametrów, ale też niespodzianka przy wywoływaniu zdjęć, zresztą wychodzą one super. Naprawdę nie ma co porównywać co jest lepsze, najlepiej mieć oba a propo- a nie ma takich aparatów, które łączyłyby obie opcje?? (pytam szczerze)
    analog+cyfra??
    niee
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  11. #11
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    Cytat Napisał she Zobacz post

    no a nikon ponoć dobra firma, ja mam pentaxa obecnie {rodziców, dlatego chce swój bo tego modelu już nie produkują więc jakbym mu coś zrobiła: zgubiła, zepsuła, ukradli mi} too by mnie zarżneli chyba
    chodzi też o to, że na tanim analogu pouczę się wszelkich opcji a później kupię sobie jakąś lepszą tą lustrzankę jeśli się nauczę a tak to nie widzę sensu kupować kiepskiej lustrzanki cyfrowej do nauki bo później pewnie chciałabym jakąś lepszą, ani nie ma sensu kupować odrazu lepszej bo na bank się wtedy jej nie nauczę
    No do nauki to analog jest moim zdaniem lepszy- bardziej wymagajacy

    Cytat Napisał profektus Zobacz post
    analog+cyfra??
    niee
    szkoda tak pytałam bo ja lubię mieć i rybki i akwarium jak to się mówi

  12. #12
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    wiesz Jamajka, mi sie wydaje, że takie połączenie to dobra lustrzanka czyli też full opcji itp


    naprawdę zenity mają tyle opcji? ;p to kiepsko dla zupełnej lustrzankowej amatorki

  13. #13
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    wiesz Jamajka, mi sie wydaje, że takie połączenie to dobra lustrzanka czyli też full opcji itp


    naprawdę zenity mają tyle opcji? ;p to kiepsko dla zupełnej lustrzankowej amatorki
    hehe... nie to nie o opcje mi chodziło
    Jest zabawa żeby zdjęcie wyszło dobre, ustawianie ostrości, zooma itp...
    wiesz można zwykłą cyfrówką trzasnąć 10fot, pokasować część wybrać sobie ładniejsze, wrzucić na photoshopa...można
    Ale to nie ten "klimat"

  14. #14
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    no, wiadomo, ja jak upiłam sobie swój pierwszy aparat analogowy to dzień w którym miałam odebrac wywołane zdjęcia od fotografa był prawie jak gwiazdka

    a sprawa się rozwiązała, kolega fotograf pozyczy mi swojego nikona i się pouczę ;-) a później może zainwestuję w coś dobrego i swojego. zobaczymy.

  15. #15
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : lustrzanka analogowa?

    "Mam jeszcze starego Zenita, rzadko bo rzadko ale czasem go używam, jest masa ustawiania wszystkich parametrów, ale też niespodzianka przy wywoływaniu zdjęć"

    to mi sie najbardziej podoba .niespodzianka z zenita.rzeczywiscie to pudlo tylko same niespodzianki potrafi zapewnic .
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów