+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 234

Temat: kto czym jeżdzi??

  1. #16
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał harier
    piękna maszynka 6b ,ja ostatni śmigałem honda


    600 cc ?
    Czy to F4 ?
    Zajebisty motorek
    No prosze pana a ja nie wiedzialem ze pan tez ma to chorobe co ja ,mialem pare motocykli w zyciu (ostatni Ninja 750-98 rocznik z wydechem i innym gaznikiem) ale w tym roku pojezdilem CBR600-RR i mi wrocilo a wiec kupilem sobie nowa Yamahe
    Ze tak powiem to nie moge sie doczekac a motor bedzie do odebrania w kwietniu 2006

  2. #17
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    no,ja mam bilet na pks i nim jezdze,najlepsze twory powstaja wlasnie w pkesie, mam ciewkawe przygody i sie uodparniam na bakterie,same plusy
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  3. #18
    Sentyment molestuje dzieci yardin - samo dobro yardin - samo dobro yardin - samo dobro Avatar yardin
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,074
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    a ja mam obecnie peugeota 306 hdi tylko musze gdzies poszukac fotki.... a z motocykli mialem suzuki gs500 gsx 600 ale moze na te wakacje cos kupie na 2 kolkach... 6b jaki masz silnik w tym twoim aucie??

  4. #19
    lubie widelce w plecach harier Wie o co chodzi Avatar harier
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    słupsk
    Postów
    501
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Tak 6b CBR 600

  5. #20
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    2.5L I-4 ,16 zaworowy .Jest tutaj filmik z moim samochodem jak sie sciagam z kolesiem co ma turbo Corolle .

    Panowie autka sa zajebiste ale nie ma to jak motocykl ,otwarta droga,zmieniasz dwa biegi nizej i przyspieszasz od 100 do 200 w pare sekund z usmiechem na twarzy Kto sie zgodzi ?


    Harrier tu cos dla Ciebie ,motocykl z TURBO http://media.putfile.com/GSX-R6-Turbo


    DO ELE,nie wkurwiaj i nie spamuj !!!

  6. #21
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Mam rower, gorski, dobry tak powiedzieli zawodowcy, mam motorower kadet , motocykl WSK z 1963 roku, po ojcu, samochod mam zamiar zakupic, bo juz normalnie wstyd nie miec /nie wiem po ch.uj...

    A wozi mnie szofer z biura skladanym golfem II z roku 1995 w koloze bialym...
    /kurwa ja to jestem bogacz szofera mam /
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  7. #22
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    astra 1.8
    Nie patrz tu kurwo

  8. #23
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiekkiChujek
    astra 1.8
    a zdjeciem sie podzielisz ?

  9. #24
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    ford fairmont, 4 litry ,bialy, czarne szyby, bullbar i halogeny ... ten sam od 3 lat
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  10. #25
    Kynzo18 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Nakło
    Postów
    20
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Ja sobie jeżdże wytuningowaną CORSĄ B z silnikiem 1.4 16V 67 KM i jak narazie w zupełności mi wystarcza

  11. #26
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kynzo18
    Ja sobie jeżdże wytuningowaną CORSĄ B z silnikiem 1.4 16V 67 KM i jak narazie w zupełności mi wystarcza

    a zdjecie masz ?
    I co masz w niej tuningowane,bo szczerze 67koni to gorzej niz tragedia patrzac na sama liczbe.
    No ale samochod maly a wiec pewnie tak zle nie ma ,czekamy na zdjecia i opis tuningu.

  12. #27
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    67 koni to chyba cos ponad 100 ps...nie jest tak źle szóstka

  13. #28
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    67 koni to chyba cos ponad 100 ps...nie jest tak źle szóstka

    Cos sie pogubilem chyba ,zawsze bylem pod wrazeniem ze konie mechaniczne byly prawie identycznie odczytywane w USA i Europie a moment obrotowy inaczej ,ze wzgledu na podzialy miary ,nanometry w Europie,Lbs/tq w USA .
    Czy te 67 koni to mierzone na hamowni (bo wtedy bylo by to blizej do ~100 koni) czy na wale ?

  14. #29
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    mmm
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  15. #30
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    mmm
    zmieniales kierunki na czyste (nie pomaranczowe) ,czy tak bylo z fabryki ?

    [ Dodano: 2005-11-23, 15:09 ]
    Kynzo i Miekki,dawajcie zdjecia !!!!!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Najlepsza P I Z Z A.........z czym ?
    By corsaire in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-07, 22:22
  2. O czym
    By Miekki in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 26-03-07, 10:24
  3. czym sie odurzać
    By DZIADZIA in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 20-06-06, 21:37
  4. o czym to jest?
    By Vito Andolini in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-05-06, 17:15
  5. O czym 90% katolików nie wie..
    By Vito Andolini in forum Religie  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-12-05, 01:12

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów