+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Heroinowa dziwka

  1. #1
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Heroinowa dziwka


  2. #2
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    niewiem czy ważne jest żeby dodatkowo słyszeć to co oni tam gadają (niestety przy tym kompie nie ma głośników lol) ale to jest ochyda... prawdziwa ochyda.

  3. #3
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    niewiem czy ważne jest żeby dodatkowo słyszeć to co oni tam gadają (niestety przy tym kompie nie ma głośników lol) ale to jest ochyda... prawdziwa ochyda.
    No ale teraz poszukacje dla niej wymowek,dlaczego jej nie bronisz ?

  4. #4
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    sorry nie bronie narkomanów nie mam nic na obronę dla ludzkiej głupoty...

  5. #5
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    ale ja jej wspolczuje... methadonu zabraklo dla bidulki

    ta jest dobra, blondyna

    http://uk.youtube.com/watch?v=1_tBCdAFdaI
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    ale ja jej wspolczuje... methadonu zabraklo dla bidulki

    ta jest dobra, blondyna

    http://uk.youtube.com/watch?v=1_tBCdAFdaI
    wqrwia mnie strasznie ten gosciu

  7. #7
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    w domu jak będę to tego posłucham bo narazie tylko oglądać mogę... a dokładniej to nie mogę, bo nie jest zachwycająca

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Ta od heroiny to niezly wrak.

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    wqrwia mnie strasznie ten gosciu
    Wqrwia, nie wqrwia ale co ta szmata z soba zrobila?

  9. #9
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    porzadny,takich szmat jest tyle,co klientów,którzy maja kamery...nie o to chodzi - nie mam nic przeciwko,jak nagrywa takich typowych pojebów,nałogów,zrytych baniek, ale on czesto trafia na biedaków,bez szkoły,domu i drze z nich łacha

  10. #10
    lubie widelce w plecach harier Wie o co chodzi Avatar harier
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    słupsk
    Postów
    501
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    k.urwa co za masakra

  11. #11
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    ja jak jamajka nie mam głosników, moglby ktos mi powiedziec co na to jej mama?

  12. #12
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    porzadny,takich szmat jest tyle,co klientów,którzy maja kamery...nie o to chodzi - nie mam nic przeciwko,jak nagrywa takich typowych pojebów,nałogów,zrytych baniek, ale on czesto trafia na biedaków,bez szkoły,domu i drze z nich łacha
    jestem wielkim fanem jego filmow

    http://www.youtube.com/watch?v=kCh7JG59Eu4 jeden z moich ulubionych
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  13. #13
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Cytat Napisał she Zobacz post
    ja jak jamajka nie mam głosników, moglby ktos mi powiedziec co na to jej mama?
    Mature masz zdawac z angielskiego, podobno. Kup glosniki listening sie poprawi.

    No ale juz tlumacze co na to jej mama. Otoz jest bardzo dumna z corki. Troche sie zmartwila jak corka postanowila isc do tej kliniki czy co to oni tam maja w tym jukej. Ale ogolnie pochwala jej zachowanie, a wiec sprzedawanie sie na ulicy za pieniadze aby miec na here. Sama zaluje, ze w przeszlosci tak nie czynila. Nawet sponsoruje jej strzykawki i inne rzeczy aby coreczka mogla zrobic sobie strzala w zaciszu domowym. Aby nie przeszkadzac to wychodzi nawet z mieszkania gdy corka robi zastrzyk. Troche co prawda sie podlamala, o czym juz wspomnialem wyzej jak corka miala isc do kliniki bo wolala jak corka byla na ulicy. Historia jednak dobrze sie zakonczyla bo corka znowu wrocila na ulice.
    Jak sa jakies niescislosci to sorry. Moj angielski nie jest niestety tak dobry jak bym chcial. Wiaze sie to z tym, ze jeszcze w szkole podstawowej uczyli mnie rosyjskiego, ktorego notabene i tak juz nie pamietam.

  14. #14
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Mature masz zdawac z angielskiego, podobno. Kup glosniki listening sie poprawi.

    No ale juz tlumacze co na to jej mama. Otoz jest bardzo dumna z corki. Troche sie zmartwila jak corka postanowila isc do tej kliniki czy co to oni tam maja w tym jukej. Ale ogolnie pochwala jej zachowanie, a wiec sprzedawanie sie na ulicy za pieniadze aby miec na here. Sama zaluje, ze w przeszlosci tak nie czynila. Nawet sponsoruje jej strzykawki i inne rzeczy aby coreczka mogla zrobic sobie strzala w zaciszu domowym. Aby nie przeszkadzac to wychodzi nawet z mieszkania gdy corka robi zastrzyk. Troche co prawda sie podlamala, o czym juz wspomnialem wyzej jak corka miala isc do kliniki bo wolala jak corka byla na ulicy. Historia jednak dobrze sie zakonczyla bo corka znowu wrocila na ulice.
    Jak sa jakies niescislosci to sorry. Moj angielski nie jest niestety tak dobry jak bym chcial. Wiaze sie to z tym, ze jeszcze w szkole podstawowej uczyli mnie rosyjskiego, ktorego notabene i tak juz nie pamietam.

    oj no, nie rób sobie jaj, wiem, że nie pochwala postępowania córki ale nie wyobrazam sobie być matką i widzieć w jakim stanie jest córka i jeszcze przymykac oko na to, że ćpa w domu stąd pytanie.

  15. #15
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Heroinowa dziwka

    Czekaja na te klinike, a to narkomanka. Jak jest na glodzie to musi wziac.
    Ale jak pisalem wyzej. Nic to nie dalo znowu bierze.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dziwka co sie wstydzi...
    By Papla in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-02-07, 00:06
  2. Sentyment, dziwka ktora wkopuje sie w dno :D
    By Enemigo in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-06-06, 20:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów