+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 61

Temat: JaMajka

  1. #31
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    heeey.... faktycznie dlaczego?
    z przyzwyczajenia to napewno jest pierwszy powód. pierwszy raz mnie sie ktos o to pyta, powinnam to zgłebić faktycznie... hmm, częsciowo jest to uzywane przeze mnie jako "hmmm' (zaduma), częściowo dlatego, że ładniej wyglada dla mnie estetycznie niż inne znaki przystankowe, a dosyć często jako sugestia ale tylko w dwuznacznych sytuacjach
    heh, ja to napisałam?

  2. #32
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    jaki masz kolor oczu, czy naprawdę jesteś nie wierząca, lubisz pić?
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  3. #33
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : JaMajka

    prawica lewica czy centrum?
    na kogo zamierzasz glosowac w wyborach?
    jakiej muzyki najczesciej sluchasz?
    jak jesz zupe i sie konczy to w ktora strone przechylasz talez zeby zjesc reszte?

  4. #34
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : JaMajka

    co wspólnego ma literaturologia z urologią i literaturoznawstwem?
    dlaczego na Twoim zdjęciu, w pokoju w którym przybywasz nie ma okien, klamek i mebli?

    a teraz poważnie:
    co sprawia, że masz w sobie tyle pozytywnej energii każdego dnia?
    Jak zostałaś najbardziej w życiu zraniona i jak sobie z tym poradzilaś?
    na jakim serwerze masz pocztę i dlaczego?
    Jakie społeczności internetowe lubisz najbardziej? {dofo/inne forum/grono/gg/cokolwiek}
    podoba Ci się na dofo?
    Dlaczego muszę się Tobą, myszko, dzielić z Miętkim? :<

  5. #35
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Omg... tyle hard pytan, ze czuje sie naprawde lost..
    btw. sorki ale nie bedzie polskich znakow

    SHANDORKA:
    - oczeta mam niebieskie, bardzo niebieskie
    - nie jestem do konca pewna czy jestem niewierzaca... nie wierze w kosciol(tak mowiac ogolnikowo), kiedys bardzo wierzylam, potem wierzylam w jakas sile wyzsza blizej nie okreslona, a teraz... maybe w przypadek czuje sie zbyt mala zeby byc pewna czy Bog istnieje czy nie.
    -nie lubie piwa i wodki, lubie wino (dobre, nie siarkowodany zadne) i vermuthy

    KOSTEK:
    -centro-prawica
    -brak kandydata, kiedys bylam za UPR ale slyszalam ze w tych wyborach Korwin sie brata z Giertychem....
    -najbardziej lubie starego klasycznego rocka, ambitny pop, jazz, blues... ale bardzo zadko slucham muzyki- caly czas gdzies biegam... i nie mam kiedy
    - geeeeez zawsze strasznie siorbie i mlaskam bo tak mi lepiej smakuje, a korytko przechylam do siebie i zawsze mi cos na spodniczce laduje

    SHE: (najciezsze pytaiania she zadajesz..)
    -
    -bo go przewrocilam na lewa strone;P
    -nie powiem co biore
    -najbardziej zranilo mnie ze 6b nie chce sie spoufalac... i nie umiem sobie z tym poradzic...:`( najpierw mowil ze mi na kanapie poscieli i kocyk da a teraz co?? balwan...
    -wp, z przyzwyczajenia.
    -oczywiscie, ze DoFo(to nie ulega watpliwosci) i... przepraszam ale nie moge powiedziec
    -noooo ladnie jest
    -bo.... gdzie dwoch sie bije... tam trzeci korzysta

  6. #36
    ------------------- niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem Avatar niemiecki
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Skąd
    Vancouver
    Postów
    194
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : JaMajka

    najbardziej lubie starego klasycznego rocka, ambitny pop, jazz, blues...

    ..a mowilas ze Toma Waits'a nie lubisz

  7. #37
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    sorki... odpowiem pytaniem na pytanie... i co w zwiazku z tym???

  8. #38
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    sorki... odpowiem pytaniem na pytanie... i co w zwiazku z tym???
    myślałam, że masz brązowe oczy, nie wierzysz i lubisz pić - to wtedy miałabym fajnego faceta dla ciebie - a tak lipa...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  9. #39
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    myślałam, że masz brązowe oczy, nie wierzysz i lubisz pić - to wtedy miałabym fajnego faceta dla ciebie - a tak lipa...
    lipy nie chce... mam dość już przyrody na DoFo...
    i fajnego faceta nie chce... wole takiego, od którego pierwszy raz w życiu dostałam komplement, że jestem bałwan.

  10. #40
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : JaMajka

    nie mow hop ze kogos nie chcesz poki nie poznalas sajka

    (zeby nie bylo spamu to pytanie)


    kiedy wsiadasz do pociagu/autobusu itd to idziesz w prawo czy w lewo?

  11. #41
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Sabcia! wreszcie poruszyłaś temat o którym często myślałam... no więc dawniej zawsze szłam na prawo, ostatnio zdarza mi się zbaczać na lewo... ale generalnie to zawsze idę na tyły i częściej idę do drugiego

  12. #42
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : JaMajka

    ja zawsze wsiadam w drugim i ide na prawo
    to takie zboczenie chyba jak a dniu swira czy cos

    ale kiedys obserwowalam ludzi w pociagu i wiesz ze jakies 70% jak nie wiecej szlo na lewo? ciekawe jaka jest tego przyczyna

    a pytanie dla nie-spamu brzmi:
    kiedy wrzucisz wiecej swoich fotek na dofo? bo te z pokoju/holu/czegos tam sa jakies takie niewyrazne

  13. #43
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    SABINKA:
    Wrzucę, jak najszybciej obiecuję... może zdąrzę nim nie padnę z niewyspania ale póki co wyrabiam sobie tutaj jakiś wizerunek nie splamiony wyglądem zewnętrznym...

  14. #44
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    -bo.... gdzie dwoch sie bije... tam trzeci korzysta
    Masz kogoś na boku? Miętki...widzisz i nie grzmisz..

  15. #45
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Jak masz na imię?(chyba tego nigdzie nie napisałaś)
    Dlaczego podrywasz 6B
    Czy Papla to twój wujek?
    Co doprowadza Cię do szału?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. JaMajka
    By araj in forum PORTRET PSYCHOLOGICZNY
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-03-13, 11:05
  2. JaMajka bravo !
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-10, 01:22
  3. Jamajka 100 lat
    By mineczka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 27-11-07, 21:17
  4. Jamajka :(
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 04-10-07, 14:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów