+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: urząd regulacji korupcji

  1. #1
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie urząd regulacji korupcji

    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcz
    urząd regulacji korupcji jest niezbędny, inaczej nie wiemy gdzie idą nasze łapówki i możemy przepłacić
    Pewnie że jest potrzebny i to bardzo tylko czy kierowany przez polityka nie będzie kolesiowski i nie będzie patrzył przychylniej na kamratów ,ale czy obecne służby tym się zajmujace takie jak CBŚ,ABW czy zwykła policja nie jest sterowana przez polityków? Przecież komendantów policji czy szefów CBŚ powołują też politycy.

  3. #3
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    urzad powinien takze miec cennik, np. tyle a tyle za to, tyle a tyle za tamto, tyle a tyle temu, tyle a tyle tamtemu

    wtedy wiesz, ze jak dasz lapowke to ci sie oplaci, i masz pewnosc ze sprawa bedzie zalatwiona pomyslnie
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  4. #4
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    cennik! oczywiście że być musi... przydałyby się jeszcze jakieś zniżki dla stałych łapówkarzy
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  5. #5

    Domyślnie

    Dodam jeszcze ciekawostke przemawiającą za powstatniem takiego urzedu. Polska pod rządami SLD zostala sklasyfikowana na ostatnim miejscu w unii europejskiej i jednym z ostatnich na świecie pod względem korupcji.Do tej pory korupcją zajmowały się praktycznie wszystkie służby porządkowe w kraju,z jakim skutkiem ? Jak wyzej.

  6. #6
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    pierdolko, a takie nazwiska jak mazowiecki, olszewski, bielecki itd ze wymienie tylko trzech, mowia ci cos?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  7. #7
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    po $10 do mojej kieszeni i zalatwie wam ten cennik

  8. #8

    Domyślnie

    pierdolko, a takie nazwiska jak mazowiecki, olszewski, bielecki itd ze wymienie tylko trzech, mowia ci cos?

    Jeśli chcesz dyskutować o czymś to podawaj mi od razu jakieś dowód źródła,rankingi,zestawienia bo sory ale Twojej tempej łepetynie przestałem już wierzyć na słowo jakiś czas temu a jak nie chcesz to komentuj temat a nie mnie bo znów będziesz płakał ze się czepiam.
    Co do nazwisk to śmiało trzeba bylo iść dalej....Jaruzelski,Gierek,Gomułka,Bierut.itp.(tyl ko ostatni był premierem,celowo to podkreślam bo znając Twoj złośliwy charakter przyjebał byś sie do tego)

    No i dobra jesli nawet za ich rzadów była 10 razy większa korupcja to jest to przeciez kolejny argument do powstania takiego urzedu co więcej nie wiem czy się orientujesz ale nawet koledzy z SLD to zauważyli i nie są temu przeciwni ,tylko w zmienionej nieco formie.

    Poczytaj troche o tym urzędzie bo zdaje się masz blade o nim pojecie,Ty juz nie potrafisz nawet sensownie rozmawiać,nie wiesz o co w czymś chodzi ale z góry jestes przeciw,skąd MY to znamy

    Płk.Polko ktory był i jest bliskim współpracownikiem Kaczyńskiego zaczyna tworzyć centrum do walki z terroryzmem czy również uważasz że jest zbyteczne czy tym razem jest potrzebne?

  9. #9
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    wiesniak.. czy ty mnie prowokujesz i celowo bzdury gadasz, czy moze jednak nie?

    Cytat Napisał wieśniak
    ....Jaruzelski,Gierek,Gomułka,Bierut.itp.(tylko ostatni był premierem,celowo to podkreślam bo znając Twoj złośliwy charakter przyjebał byś sie do tego)
    jasne ze sie przyjebie, ale nie dlatego ze jestem zlosliwa menda, tylko dlatego ze...bierut byl, ale.. prezdentem ... a ty jestes, kim jestes, co prawie codziennie udowadniasz

    Cytat Napisał wiesniak
    Polska pod rządami SLD zostala sklasyfikowana na ostatnim miejscu w unii europejskiej i jednym z ostatnich na świecie pod względem korupcji.
    a ze nie rozumiesz o czym mowisz, nawet jak napisane po polsku... w tym wypadku "ostatnie" miejsce oznacza "cacy" a pierwsze "be"

    wszyscy sie myla, tylko ty wiesz dobrze
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    jasne ze sie przyjebie, ale nie dlatego ze jestem zlosliwa menda, tylko dlatego ze...bierut byl, ale.. prezdentem ... a ty jestes, kim jestes, co prawie codziennie udowadniasz
    Masz poczytaj buhahaahaahahahaahaah ,tutaj to daleś po jajach konkretnie,Bierut był i premierem i prezydentem.Wiesz nie bede Cie nawet wyzywał i dosadnie określał bo i po co

    Bolesław Bierut, pseudonim Tomasz (urodzony 18 kwietnia 1892 w Rurach Jezuickich - zmarł 12 marca 1956 w Moskwie) - zecer, polski działacz komunistyczny, agent sowiecki, pierwszy przywódca Polski Ludowej - Prezydent RP, a następnie Premier PRL.
    Bolesław Bierut Bierut
    Funkcja: Prezydent RP, Premier
    Okres urzędowania (Prezydent): 1944-1952
    Okres urzędowania (Premier): 1952-1954
    Poprzednik (Prezydent): Władysław Raczkiewicz (na uchodźstwie)
    Poprzednik (Premier): Józef Cyrankiewicz
    Następca (Przewodniczący Rady Państwa): Aleksander Zawadzki
    Następca (Premier): Józef Cyrankiewicz
    Data urodzin: 18 kwietnia1892
    Data śmierci: 12 marca 1956
    Zawód: drukarz
    Partia polityczna: PZPR
    Grób Bolesława Bieruta w Warszawie
    Powiększ
    Grób Bolesława Bieruta w Warszawie

    Pochodził z rodziny chłopskiej. Wykształcenie średnie. W młodości pracował jako zecer. Od roku 1912 był związany z lewicowym ruchem robotniczym (PPS Lewica), od 1918 w KPRP. Początkowo w KPP nie wykazywał się szczególną aktywnością, niektórzy wątpią, czy wówczas do niej należał. W latach 30. aktywnie działał w Kominternie i był tajnym funkcjonariuszem NKWD. Więziony przez władze sanacyjne w Rawiczu (dzięki czemu udało mu się "przeczekać" stalinowskie czystki). W czasie II wojny światowej przebywał na terenie ZSRR i na polskich terenach okupowanych przez ZSRR. W roku 1943 roku został przerzucony do Polski, gdzie wszedł w skład Komitetu Centralnego Polskiej Partii Robotniczej (PPR). Od stycznia 1944 roku przewodniczący Krajowej Rady Narodowej (władza utworzona przez komunistów w czasie II wojny światowej). W dniu 5 lutego 1947 wybrany przez Sejm Ustawodawczy na Prezydenta Polski, którym był do czasu uchwalenia konstytucji PRL. Od 21 listopada 1952 do 18 marca 1954 roku był premierem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

    Wikipedia.

    kolejne źródło

    http://polskaludowa.com/biografie/Bierut.htm

    :7: :7: :7: :7: :7: :7: :7:


    a ze nie rozumiesz o czym mowisz, nawet jak napisane po polsku

    I jak teraz wyglądasz? Dałes popis swojej wiedzy i to w temacie który powinien być Twoim konikiem .

    Czy Ty kiedyś przestaniesz ......kompromitować się ? Czy już Ci tak zostanie ?

  11. #11
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    a tobie wiesniak, to juz nawet lopata do lba wiedzy sie nie da wrzucic..


    funkcja prezydenta jest wyzszym stanowiskiem niz premiera, tak samo jak szescioklasista jest "madrzejszy" od piecioklasisty. Profestor jest tez magistrem, ale nie nazywasz profesora magistrem. Do papieza nie mowisz "prosze ksiedza", choc tez nim jest. Do walesy zwracasz sie "panie prezydencie" a nie "majster elektryk". Do Jaruzelskiego mozesz mowic "panie generale" lub "panie prezydencie" bowiem te dwa stanowiska nie sa w jednej linii. Do kaczynskiego tez "panie prezydencie RP" a nie "panie prezydencie warszawy".

    Skonczyles 6 klas podstawowki, wiec nie jestes przedszkolakiem (choc co do tego mialbym watpliwosci).

    To, ze urzad prezydenta rzeczypospolitej polskiej (jak rownierz rzeczypospolita polska) zlikwidowano w 1952 roku w odniesieniu do nomenklatury nie ma najmniejszego znaczenia, i chocbys sie zesral trzy razy, bierut byl i bedzie prezydentem polski, zreszta tak samo jak stanislaw august poniatowski zawsze bedzie krolem polski, mimo ze juz nawet polski nie bylo.

    i nawiazujac do poprzedniego watku, w kategorii glupcow, zajmujesz DRUGIE miejsce, zas w kategorii ludzi ktorych szanuje za wiedze (choc nie musze sie z nimi zgadzac) jestes DRUGI od konca.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  12. #12

    Domyślnie

    Chodz byś chciał to i tak nie wybrniesz z tego dałeś dupy tak ze bardziej sie nie da
    Jak zwykle chcesz wyjść z sytuacji z twarzą ale i tym razem robisz to strasznie nieudolnie

    Papla napisał
    ze...bierut byl, ale.. prezdentem
    Wikipedia
    Od 21 listopada 1952 do 18 marca 1954 roku był premierem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej

    :

    i nawiazujac do poprzedniego watku, w kategorii glupcow, zajmujesz DRUGIE miejsce, zas w kategorii ludzi ktorych szanuje za wiedze (choc nie musze sie z nimi zgadzac) jestes DRUGI od konca.
    W Twoich żałosnych ustach to jest komplement a więc mów tak dalej



    Kompromitacja Papli odsłona sto któraś......cdn.....

  13. #13
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    w kategorii glupcow, zajmujesz DRUGIE miejsce

    niech kto inny ci wytlumaczy, ja kapituluje
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  14. #14

    Domyślnie

    w kategorii glupcow, zajmujesz DRUGIE miejsce

    niech kto inny ci wytlumaczy, ja kapituluje

    W tej samej kategorii dla Ciebie zabrakło skali.

    Zwróć uwage ile czasu poświęciłeś tematowi a ile mi i odpowiedz sobie kolejny raz na pytanie które często zadajesz innym a jakie to pytanie tu spróbuje oprzeć się na Twojej inteligencji.

  15. #15
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    wiesniaku, haha.. ty mnie przerazasz...

    poprzez niezrozumienie zasady odwrotnosci, chciales mnie obrazic... a dajesz komplement

    "W tej samej kategorii (glupcow, przypis papli) dla Ciebie zabrakło skali."
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-10-05, 09:01

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów