Zobacz wyniki ankiety: czy jesteście za legalizacją?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    10 31.25%
  • nie

    12 37.50%
  • nie pale i mam to w dupie

    10 31.25%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Temat: Legalizacja Marihuany

  1. #1
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Legalizacja Marihuany


  2. #2
    colasz Człowiek z aspiracjami Avatar colasz
    Na DoFo od
    Apr 2007
    Postów
    165
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    oczywbiuscie

  3. #3
    najSS Riczi Pejzarz Nikt Avatar Riczi Pejzarz
    Na DoFo od
    Jun 2007
    Wiek
    46
    Postów
    355
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    mam to w dupie, jak dla mnie to i heroina może być legalna bo nie tykam gowna.

    *´¨)
    ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
    (¸.•´ (¸.• R I C Z I

  4. #4
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    bardzo dobre podejscie wezne by nie zabraniac innym

  5. #5
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    nie

  6. #6
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Nie jestem.
    I Jarek tez na pewno nie jest.

  7. #7
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    jestem przeciwny
    I bez palenia jestesmy pojebanym narodem , a co dopiero jakby mozna bylo na lajcie smigac po ulicy z dzointem w mordzie . Nie rozumiem jak mozna sie narkotyzowac i chyba nigdy tego nie zrozumiem.
    Jest tyle pieknych rzeczy w ktorych czlowiek moze sie spelnic , dlaczego wiec wybierac powolna smierc poprzez zabijanie mozgu?
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  8. #8
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    mój głos na nie. ;-)

  9. #9
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    moj glos na nie pale i mam w dupe

  10. #10
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał sentyment Zobacz post
    jestem przeciwny
    I bez palenia jestesmy pojebanym narodem , a co dopiero jakby mozna bylo na lajcie smigac po ulicy z dzointem w mordzie . Nie rozumiem jak mozna sie narkotyzowac i chyba nigdy tego nie zrozumiem.
    Jest tyle pieknych rzeczy w ktorych czlowiek moze sie spelnic , dlaczego wiec wybierac powolna smierc poprzez zabijanie mozgu?
    - A, z browarem w ręku możesz na laycie śmigać po ulicy?

    I niech mi ktoś wytłumaczy, jaka jest różnica pomiędzy waleniem taniego wina w bramie, a paleniem zielska na ławce w parku? - bo dla mnie żadna.

    Mój stosunek do marihuany jest taki sam, jak do alkoholu.

    Chcesz bierzesz, nie chcesz nie bierzesz, proste.

  11. #11
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    a moje zdanie bierze się z pewnego doświadczenia i obserwacji:
    w gimnazjum paliłam bardzo często, jak moi rówiesnicy - W GIMNAZJUM, a więc miałam 13-16lat. Zdobyć "palenie" nie było łatwo w takiej dzielnicy jak nasza gdzie wszystkich przymykali, no i teraz się z tego cieszę bo kiedy patrzę na znajomych którzy do tej pory biorą to świnstwo, ba, nawet nie skonczyło się tylko na zielsku, proszą znajomych o pozyczenie złotówki, 2ch i tak zbierają na te 15zł, później palą to na 10piętrach to cieszę się, że ja już ten etap mam za sobą, że nie miałam ułatwionego dostępu do tego typu uzywek. I widzę, że wielu rówiesników ma tak samo. Bo co to za problem mając 12 lat stanąć pod coffeebarem i poprosić kogoś starszego żeby nam kupił? żaden. A kiedy legalizacji nie ma to jednak trochę trudniej wszystko zdobyć, trzeba mieć już konkretne znajomości a i tak przydają Ci się one na nie więcej niż 2 miesiące

    Myślę więc, że legalizacja nie jest dobra. Choć ma swoje plusy, panstwo by zarabiało no i normy jakieś by byly.

    Tak naprawdę to równie dobrze moglam zaznaczyć opcję "nie palę, mam to w dupie" kilka lat temu zaznaczyłabym opcję, że jestem za legalizacją, wiadomo, a teraz kiedy patrzę na te kilka lat wstecz to jednak jestem przeciwna.

  12. #12
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał she Zobacz post

    Myślę więc, że legalizacja nie jest dobra. Choć ma swoje plusy, panstwo by zarabiało no i normy jakieś by byly.
    A pozniej by tracilo na koszty zwiazane z leczeniem ludzi uzaleznionych.
    Dla mnie nie ma plusow jesli chodzi o legalizacje.

  13. #13
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cannabis zaglosowalem na nie i to dzieki tobie i tobie podobnym. Dzieki uzywkom mamy kupe chwastow w naszym spoleczenstwie, smutci fakt ze glowa sluzy im tylko do dostarczania kolejnych porcji uzywki do organizmu. A za takich swiatlych, inteligentnych i wyzwolonych sie uwazaja.

  14. #14
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    A pozniej by tracilo na koszty zwiazane z leczeniem ludzi uzaleznionych.
    Dla mnie nie ma plusow jesli chodzi o legalizacje.
    właśnie! A mówią, że marichuana nie uzależnia lub jeśli to tylko psychicznie, mówią, że nie szkodzi zdrowiu {i może sama bez chemii nie szkodzi, ale ja pamiętam jak nieraz po mocno nasączanym różnymi paskudstwami zielsku bolały mnie płuca - więc może po legalizacji normy jakieś by wprowadzili, to jakiś plus}
    a już wyżej pisałam, ze znam osoby uzaleznione, więc takie gadanie tylko usypia czujność.

  15. #15
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    krótko- nie. jak chcecie legalnego gówna to wypad do Holandii.
    ..or do I really love your brain?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 40 hektarów Marihuany
    By Nazwisko in forum Niewyjaśnione Zjawiska  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-01-18, 11:12
  2. Skręt z marihuany jak 20 papierosów !!
    By Wujek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 31-01-08, 03:59
  3. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 09-05-06, 10:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów