Zobacz wyniki ankiety: czy jesteście za legalizacją?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    10 31.25%
  • nie

    12 37.50%
  • nie pale i mam to w dupie

    10 31.25%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 67

Temat: Legalizacja Marihuany

  1. #46
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał she Zobacz post
    a moje zdanie bierze się z pewnego doświadczenia i obserwacji:
    w gimnazjum paliłam bardzo często, jak moi rówiesnicy - W GIMNAZJUM, a więc miałam 13-16lat. .........
    a mowia ze maryska jest nieszkodliwa... ale klamia
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  2. #47
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał Cannabis Zobacz post
    własnie tak, bo mam ochote isc do sklepu i kupowac to w sklepie a nie kitrac po kieszeniach i blagac o to by mnie psy nie sprawdzały.
    to jakby byla legalna... to ty bys kupowal ????? a mowia ze maryska jest nieszkodliwa... ale klamia

    o doniczce nie slyszales?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #48
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał Czterooki Zobacz post
    powinno się zalegalizować bo fajnie by wtedy było tak jak w holandi i nikt by się wreszcie człowieka nie czepiał że popala sobie coś więcej... trzeba zalegalizowaci!!!
    FAJNIE KOMU ?
    Moze jako nastepny krok pozwolimy tym ktorzy sobie chca zajarac w pracy przeprowadzac operacje i kierowac autobusami,no bo przeciez to "mniej szkodliwe" od wodki.

  4. #49
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    po wodce (mimo, ze jest zalegalizowana) operowac i prowadzic nie wolno, po ZADNYCH srodkach odurzajacych nie wolno... gdyby nawet maryska byla legalna tyczyloby sie to rowniez jej... wiec roztrzasanie co jest bardziej szkodliwe nie mialoby najmniejszego znaczenia
    i nie czepiac sie mnie bo to co napisalam nie = ze poperam zalegalizowanie, lol.

  5. #50
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Nie jestem za paleniem i tym bardziej za legalizacją. Już wolę napić się piwa niż zapalić "lolka".

  6. #51
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany


    to fajnie ze bedziesz miala takiego a nie innego meza

  7. #52
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post

    to fajnie ze bedziesz miala takiego a nie innego meza
    Licze na to, że może kiedyś się zmieni bo jak nie to...

  8. #53
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Licze na to, że może kiedyś się zmieni bo jak nie to...
    sorry Kasia, naprawde staralam sie Ciebie zrozumiec kiedys, ale nie udalo mi sie, wrocic do niego i wychodzic za maz liczac ze sie zmieni to jest dno totalne. tyle

  9. #54
    ..... K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci K-A-S-I-A  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar K-A-S-I-A
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Wiek
    38
    Postów
    1,236
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    sorry Kasia, naprawde staralam sie Ciebie zrozumiec kiedys, ale nie udalo mi sie, wrocic do niego i wychodzic za maz liczac ze sie zmieni to jest dno totalne. tyle
    To Twoje zdanie i oczywiście masz do niego prawo, jednak jeśli mężczyzna którego kocham ma jedną wadę to nie znaczy, że nie mogę z nim być. Dla mnie Canabis jest opiekuńczy, czuły i wiem, że jestem przy nim bezpieczna, więc dlaczego nie mógłby mieć jednej słabości.

  10. #55
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    No coz kazdy odpowiada za swoje wybory. Mam nadzieje ze nie bedziesz musiala zalowac swojego.

  11. #56
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    To zabrzmialo jak Rebeliant i Dziubeczek

  12. #57
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    No coz kazdy odpowiada za swoje wybory. Mam nadzieje ze nie bedziesz musiala zalowac swojego.
    dokladnie tak.
    nie chce mi sie Kasiu tlumaczyc, bo twoj post wywolal u mnie tylko lekki usmiech
    nie moja sprawa, nie moje zycie

  13. #58
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    dokladnie tak.
    nie chce mi sie Kasiu tlumaczyc, bo twoj post wywolal u mnie tylko lekki usmiech
    nie moja sprawa, nie moje zycie
    Ja w takim wypadku mowie:
    Nie moj cyrk, nie moje malpy


    Jak czytam te ostatnie posty to przypomina mi sie film Candy.
    Co prawda tam chodzilo bardziej o heroine ale dla mnie nie ma to znaczenia.

  14. #59
    najSS Riczi Pejzarz Nikt Avatar Riczi Pejzarz
    Na DoFo od
    Jun 2007
    Wiek
    46
    Postów
    355
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    To Twoje zdanie i oczywiście masz do niego prawo, jednak jeśli mężczyzna którego kocham ma jedną wadę to nie znaczy, że nie mogę z nim być. Dla mnie Canabis jest opiekuńczy, czuły i wiem, że jestem przy nim bezpieczna, więc dlaczego nie mógłby mieć jednej słabości.
    Bezpieczna przy narkomanie ? ( Wnioskuje że narkoman po nicku i opiniech tutaj)

    *´¨)
    ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
    (¸.•´ (¸.• R I C Z I

  15. #60
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał K-A-S-I-A Zobacz post
    Licze na to, że może kiedyś się zmieni bo jak nie to...
    Na bank sie zmieni i wyrosnie z tego - pewnie zacznie brac co innego jak ziele mu sie znudzi
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 40 hektarów Marihuany
    By Nazwisko in forum Niewyjaśnione Zjawiska  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-01-18, 10:12
  2. Skręt z marihuany jak 20 papierosów !!
    By Wujek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 31-01-08, 02:59
  3. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 09-05-06, 09:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów