Zobacz wyniki ankiety: czy jesteście za legalizacją?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    10 31.25%
  • nie

    12 37.50%
  • nie pale i mam to w dupie

    10 31.25%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 67

Temat: Legalizacja Marihuany

  1. #16
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    ciekawe co ta twoja królewna z ava wydmuchuje

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  2. #17
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    generalnie nie palę i mam to w dupie, ale właściwie moim zdaniem marichuana jest zdecydowanie mniej szkodliwa niż wódka, a ta przecież jest legalna? jeżeli miałabym wybrać jedno czy drugie to wolałabym trawkę.
    Z drugiej strony uważam, że jeśli ktoś ma swój rozum to wie co mu szkodzi, co jest dla niego dobre i jeśli ma ochotę raz na jakiś czas zajarać to ja go za to z błotem nie zmieszam bo najprawdopodobniej w odpowiednich granicach maryśka w ogóle nie szkodzi.

  3. #18
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    o szkodliwosci tych dwoch bym sie klocil
    wodka na pewno tak nie jara czachy jak marichuana
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  4. #19
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    niewiem sentyment tak naprawdę to ja nie lubię ani jednego ani drugiego (preferuję dobre wino)

  5. #20
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    wódka jest gorsza niż dragi - uzależnia fizycznie jak też psychicznie

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  6. #21
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał she Zobacz post
    a moje zdanie bierze się z pewnego doświadczenia i obserwacji:
    w gimnazjum paliłam bardzo często, jak moi rówiesnicy - W GIMNAZJUM, a więc miałam 13-16lat. Zdobyć "palenie" nie było łatwo w takiej dzielnicy jak nasza gdzie wszystkich przymykali, no i teraz się z tego cieszę bo kiedy patrzę na znajomych którzy do tej pory biorą to świnstwo, ba, nawet nie skonczyło się tylko na zielsku, proszą znajomych o pozyczenie złotówki, 2ch i tak zbierają na te 15zł, później palą to na 10piętrach to cieszę się, że ja już ten etap mam za sobą, że nie miałam ułatwionego dostępu do tego typu uzywek. I widzę, że wielu rówiesników ma tak samo. Bo co to za problem mając 12 lat stanąć pod coffeebarem i poprosić kogoś starszego żeby nam kupił? żaden. A kiedy legalizacji nie ma to jednak trochę trudniej wszystko zdobyć, trzeba mieć już konkretne znajomości a i tak przydają Ci się one na nie więcej niż 2 miesiące

    Myślę więc, że legalizacja nie jest dobra. Choć ma swoje plusy, panstwo by zarabiało no i normy jakieś by byly.

    Tak naprawdę to równie dobrze moglam zaznaczyć opcję "nie palę, mam to w dupie" kilka lat temu zaznaczyłabym opcję, że jestem za legalizacją, wiadomo, a teraz kiedy patrzę na te kilka lat wstecz to jednak jestem przeciwna.
    ja pierdziele. a co z takimi którzy nie muszą sie kitrac po bramach czy klatkach schodowych tylko kulturalnie przed meczem kręcą sobie stika i go palą z przyjemnością? nie porównuj jarających guwniarzy którzy nie dorośli do jarania. jak by pojarka była legalna dla każdego pow 18 roku życia to było wręcz zajebiście. tak jak z alko

  7. #22
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Cytat Napisał Cannabis Zobacz post
    ja pierdziele. a co z takimi którzy nie muszą sie kitrac po bramach czy klatkach schodowych tylko kulturalnie przed meczem kręcą sobie stika i go palą z przyjemnością? nie porównuj jarających guwniarzy którzy nie dorośli do jarania. jak by pojarka była legalna dla każdego pow 18 roku życia to było wręcz zajebiście. tak jak z alko
    To ty niby nie jestes gowniarzem, a swoja doroslosc realizujesz szukajac politykow ktorzy zalegalizuja trawe i na takowych bedziesz glosowac.
    Git.

  8. #23
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    własnie tak, bo mam ochote isc do sklepu i kupowac to w sklepie a nie kitrac po kieszeniach i blagac o to by mnie psy nie sprawdzały.

  9. #24
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    A ja nie mam ochoty wysluchiwac twoich zali na temat kitrania sie po bramach.
    Koles prosze cie nie oslabiaj mnie. Dlaczego ty chcesz jaranie sprowadzac do rangi politycznej? Chyba ci juz mozg totalnie zezarlo.

  10. #25
    ------------------- niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem Avatar niemiecki
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Skąd
    Vancouver
    Postów
    194
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    Prawie piec lat mieszkalem w Holandii,znam wiekszosc "kofiszopow" na poludniu tego kraju.Kazdy uzalezniony zawsze mowi ze jemu TO nie szkodzi,jego TO nie dotyczy,ze to inni sa narkomanami ,a on lubi tylko od czasu do czasu przyjarac,i tak powoli ,powoli zatraca sie,sam nawet nie wie kiedy.Potem jara codziennie,a nawet kilka razy dziennie.Dzis moge powiedziec ze to gowno.Jak ktos nie wierzy to moze sobie pojechac do Holandii i zobaczyc jak nie tylko wieczorem i w dzien wygladaja okolice gdzie legalnie mozna nabyc trawe-wokol pelno narkomanow,a pomiedzy nimi ,nawet w przewyzszajacej ilosci kreca sie handlarze oferujac twarde dragi.A Policja sobie wcale z tym nie radzi.Tak wyglada rzeczywistosc w kraju gdzie prawie wszystko jest legalne.Mieszkalem tam za dlugo i widzialem za duzo aby teraz sluchac pierdolenia ze ktos woli zapalic niz wypic kieliszek wodki !

  11. #26
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany


    to co zmykamy temat?

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  12. #27
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    A Cannabis i tak tego nie zrozumie. Bedzie palil dalej i dazyl do legalizacji.

  13. #28
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    zgadza sie tylko ze rozumiem ale mam to w dupie, bede palił i dążył do legalizacji

  14. #29
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    co ta kasie podkusilo zeby do Ciebie wrocic....

  15. #30
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Legalizacja Marihuany

    miłość?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 40 hektarów Marihuany
    By Nazwisko in forum Niewyjaśnione Zjawiska  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-01-18, 11:12
  2. Skręt z marihuany jak 20 papierosów !!
    By Wujek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 31-01-08, 03:59
  3. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 09-05-06, 10:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów