+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19
Pokaż wyniki od 271 do 283 z 283

Temat: 6biegowy ogarnij sie

  1. #271
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : 6biegowy ogarnij sie

    bó, a ja wierzyłam w Twoje szczere intencje, 6b
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  2. #272
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6biegowy ogarnij sie

    Chce tu zacytowac post Sentymendy ktory jeszcze do niedawna byl nastawiony bardzo anty-policyjnie a teraz znalazl nowych znajomych i przyjaciol.
    U-boatcie prosze powiedz czy ty jestes w stanie zauwazyc jak straszliwie zalosny jestes ?
    http://dobreforum.pl/showpost.php?p=108722&postcount=17

    "2 razy mnie okradli , ale ja jestem cierpliwy , za pierwszym razem zajelo mi 2 tygodnie odnalezienie wszystkich 3 pajacow . wylapywalem pokolei i wpierdol dziadom

    k0573k
    zadnej policji , zawsze wyznawalem zasade HWDP , trzeba tez miec swoj honor . ostry wpierdol gnojom , w stylu lamanie nog i ciecie twarzy ... a pozniej juz po wiezcnosc zostanie szacunek i respekt na osiedlu."

  3. #273
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : 6biegowy ogarnij sie

    "Trzeba miec swoj honor "
    Jezus was kocha

  4. #274
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : 6biegowy ogarnij sie

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    "Trzeba miec swoj honor "
    Charakterniacy w tym temacie jak cholera.
    Policjant z tytulu ktory nagle jest przyjacielem gwalciciela i narkomana i narkoman-gwalciciel ktory odnalazl mentora w wiejskim palkarzu.

  5. #275
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : 6biegowy ogarnij sie

    bosz, jak to sie mówi "najmniej grozny jest ten pies co najwiecej szczeka" i widać to wyraznie na dofo.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  6. #276
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: 6biegowy ogarnij sie

    Rany... taki temat mnie ominał Nie mogę sobie darować ze nie widziałem tego filmiku sentymenta

  7. #277
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: 6biegowy ogarnij sie

    poczekajmy, az ruszy deltube
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #278
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: 6biegowy ogarnij sie

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    poczekajmy, az ruszy deltube
    No własnie patrzyłem na deltube, ale nic sie nie wyszukuje...Co to znaczy ruszy?

    Czy będzie w przyszłości działać?

  9. #279
    k0573k2 Człowiek z aspiracjami Avatar k0573k2
    Na DoFo od
    Dec 2016
    Wiek
    35
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : 6biegowy ogarnij sie

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Chce tu zacytowac post Sentymendy ktory jeszcze do niedawna byl nastawiony bardzo anty-policyjnie a teraz znalazl nowych znajomych i przyjaciol.
    U-boatcie prosze powiedz czy ty jestes w stanie zauwazyc jak straszliwie zalosny jestes ?
    http://dobreforum.pl/showpost.php?p=108722&postcount=17

    "2 razy mnie okradli , ale ja jestem cierpliwy , za pierwszym razem zajelo mi 2 tygodnie odnalezienie wszystkich 3 pajacow . wylapywalem pokolei i wpierdol dziadom

    k0573k
    zadnej policji , zawsze wyznawalem zasade HWDP , trzeba tez miec swoj honor . ostry wpierdol gnojom , w stylu lamanie nog i ciecie twarzy ... a pozniej juz po wiezcnosc zostanie szacunek i respekt na osiedlu."
    łoo ale byłem baranem, czytając ten post teraz praktycznie umarłem ze śmiechu

  10. #280
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: 6biegowy ogarnij sie

    Jezu ten model napinki she i uboata to chyba najbardziej nedzny i nudny typ ever :/ Nigdy nie lubilem napinac z takimi osobami, zero jakis punchline, blyskotliwych uwag, dojebow z przeszlosci, wytykania bledow, cokolwiek co usmiecha Ci gebe jak sie jedziecie. Jakbym sie dissowal z nauczycileka w LO :/
    Jezus was kocha

  11. #281
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: 6biegowy ogarnij sie

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Jezu ten model napinki she i uboata to chyba najbardziej nedzny i nudny typ ever :/ Nigdy nie lubilem napinac z takimi osobami, zero jakis punchline, blyskotliwych uwag, dojebow z przeszlosci, wytykania bledow, cokolwiek co usmiecha Ci gebe jak sie jedziecie. Jakbym sie dissowal z nauczycileka w LO :/
    Mineczka to chyba cierpiala troche na jakis mongolizm a U-Boat nadrabial tekstami ktore musial calymi dniami znosic gdy mu ludzie na mundur pluli....

  12. #282
    DZIADZIA2 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: 6biegowy ogarnij sie

    6B co u ciebie? NIe wchodziłem tu z 10 lat.. musiałem nowe konto założyć ;p

  13. #283
    Truciolek65 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2021
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : 6biegowy ogarnij sie

    A co tom jest?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 6biegowy is BACK
    By Rudolf H. in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-09-11, 00:57
  2. Co 6biegowy lubi najbardziej
    By 6 biegowy in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-12-09, 21:43
  3. Gdzie jest 6biegowy?
    By K-A-S-I-A in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 23-08-08, 12:51
  4. po co 6biegowy siedzi na forum ?
    By Vito Andolini in forum Ad persona
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 03-10-07, 08:11
  5. 6biegowy ARESZTOWANY !!!!!!!
    By DZIADZIA in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 27-02-06, 17:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów