+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Naplyw towarow z Azji.

  1. #1
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Naplyw towarow z Azji.

    Tanich, zasranych gowien od zoltasow typu odziez, elektronika itd.
    Jest to tak tandetnie wykonane, ze szok. Juz qrwa mnie to leczy. A ceny kosmiczne. Qrwa nie jedna rzecz z jakiegos podrzednego straganu jest solidniej wykonana.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    o kurcze, a ja myslalem ze jestes przeciwny przyplywowi takich zoltych towarkow na dwoch nogach ktore robia konkurencje rumunkom i bulgarkom

    ps. klawiatura i monitor twojego komputera jest robiona w azji, tak zreszta jak wszystko w srodku kompa, polowa twoich ciuchow jest z chin, i tylko chinskie zarcie jest z polski
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #3
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    Proponuje zwiekszyc zoltym racje zywnosciowe. Wiecej ryzu, moze bardziej sie przyloza.

  4. #4
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    Papla z żarciem też już nie jest tak jak mówisz - w zeszłym roku mieliśmy zalew chińskich truskawek.
    W tym roku pojawiły się skurwiałe chińskie pomelo zapakowane w folię.
    Już niedługo mleko z Sokółki będzie z Chin .


    Branża papiernicza spier... w podskokach z Polski - ostatnio nawet firma drukująca fajne kalendarze ze zdjęciami chińskich krajobrazów i ogrodów, przeniosła się do Chin.
    Chinole mają problem z prądem - kumpela mówiła, że tam fabryki chodzą cyklicznie: parę tygodni dają prąd do jednego regionu, a potem przerzucają do innego. Jednak w tej chwili budują tam kilka atomówek i za jakieś 2 lata problemu z energią nie będzie i wtedy to dopiero nas zaleje.
    Inna sprawa, że oprócz robocizny tanie są materiały i często okazuje się, że są to materiały niedopuszczone do obrotu w krajach cywilizowanych - ostatnio chyba FisherPrice się naciął.

    A to wszystko dzięki polaryzacji. Jakiś czas temu pewien kolo (chyba matematyk) wyskoczył z teorią, że nie ma sensu produkować produktów klasy średniej. Należy produkować tanie i szeroko dostępne produkty oraz ich drogie, elitarne odpowiedniki. Pierwsza rzuciła się na to branża samochodowa i już chyba ze 3 lata temu takie podejście pozwoliło wygenerować ponad 30% wyższe zyski.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  5. #5
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    witamy w rzeczywistosci...

    niestety, wszystko wkrotce bedzie robione w chinach, nawet dzieci (maja wprawe)
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    Chinskie produkty przezywaja maly kryzys w USA w ostatnich tygodniach.
    Zabawki malowane farba z olowiem,dodatki do zarcia dla psow zawierajace jakies chemikalia powodujace niewydolnosc nerek i jeszcze pare podobnych przypadkow.
    Ludzie sa zdziwni ze wszytko juz prawie jest z Chin.

  7. #7
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    na codzien mam do czynienia z produktami z taiwanu i chin (wszystko z certyfikatami ce i rohs), zlego slowa bym na nie nie powiedzial
    W anglii ciuchy typu Lonsdale, Reebok, ktore mozna pomyslec sa typowo brytyjskie, wszystko pochodzi z Chin.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #8
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    ale reebok jest juz chyba niemiecki... chyba
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  9. #9
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    Mam Reeboka, Made in Sri Lanka

  10. #10
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    Pojawil sie ciekawy artykul na temat Made in China.

    Spadek zaufania do marki "made in China"
    15 proc. chińskich produktów żywnościowych nie przeszło testu jakości - ujawnił w piątkowym raporcie rząd w Pekinie.
    Mimo takich wyników raport ma uspokoić konsumentów coraz bardziej zaniepokojonych kolejnymi doniesieniami o zepsutej żywności czy toksycznych zabawkach produkowanych w Chinach.
    W jednym z większych skandali firma Mattel - największy amerykański producent zabawek - musiała w tym miesiącu wycofać z rynku już prawie 20 mln niebezpiecznych dla zdrowia sztuk swoich wytwarzanych w Chinach produktów dla dzieci.
    Raport dowodzi, że "ogólny poziom jakości chińskiej żywności stabilnie rośnie" - do obecnych ok. 85 proc. zgodnych ze standardami produktów - z prawie 78 proc. rok temu.
    Państwowy Urząd Informacji, który wydał 39-stronicowy raport, przyznaje w nim, że poziom bezpieczeństwa żywności w Chinach jest gorszy niż w krajach rozwiniętych.
    Raport nie wyjaśnia, skąd wzięto publikowane dane, podobne zresztą od wcześniej podawanych informacji. Jednak duża ilość różnych oświadczeń chińskich władz dotyczących bezpieczeństwa miejscowych produktów pokazuje, jak zaniepokojony jest rząd spadkiem zaufania do marki "made in China".
    Jak pisze agencja Associated Press, w ostatnich tygodniach politycy i agencje rządowe prawie codziennie ogłaszają rygorystyczne przepisy, które mają polepszyć jakość chińskich produktów.
    http://biznes.onet.pl/0,1590424,wiadomosci.html

  11. #11
    Legionista
    Guest

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa

  12. #12
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    kup sobie gatki z Chin a "antenka ci odpadnie"

    http://biznes.onet.pl/0,1591525,wiadomosci.html

  13. #13
    sigmak1 Nikt Avatar sigmak1
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łódź
    Postów
    256
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Naplyw towarow z Azji.

    Mam w dupie reputację.

  14. #14
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Naplyw towarow z Azji.

    I co Porzadny? Chin ciagle daja rade
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Nowa moda porsto z Azji.
    By tibor69 in forum Humor
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 18-06-06, 14:15

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów