+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Operacje

  1. #16
    andzik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2009
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Operacje

    no tak czasem wystarczy drobna korekta i już inaczej się wygląda, ale jeśli miała bym się kiedyś zdecydować to tylko w dobrej sprawdzonej klinice, u doświadczonego lekarza.

  2. #17
    anusza Człowiek z aspiracjami Avatar anusza
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Postów
    87
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Operacje

    No ona była w tej klinice co kiedyś brała udział w programie Chcę być piękna, to wszystko na takim poziomie, ze sprawdzać nie trzeba, wiadomo, ze tam pracują sami doświadczeni chirurdzy.

  3. #18
    andzik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2009
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Operacje

    No proszę , słyszałam o klinice dr Sankowskiego, ale pewnie długo trzeba czekać, a z drugiej strony warto jeśli trafia się w dobre ręce.

  4. #19
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Odp : Operacje

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    jaki wredny



    operacje plastyczne sa fajne, ja sobie kiedys mysle cos zrobie, ale jeszcze nie wiem co
    Cyckow nie ruszaj tylko
    Jezus was kocha

  5. #20
    anusza Człowiek z aspiracjami Avatar anusza
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Postów
    87
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Operacje

    teraz piersi można wymodelować metoda macrolane, także bez operacji można się obejść i bez bólu

  6. #21
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Operacje

    no i podobno mozna sobie wyssac tluszcz z dupki i z brzucha i z nóg i z mózgu i cały wcisnać w cycki serio jest taki zabieg, niezła bania

  7. #22
    andzik Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2009
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Operacje

    Teraz tak naprawdę to do wyboru do koloru, zależy jaki ma być efekt i co się chce zrobić, bo i świetne efekty daje wspomniane Macrolane, a i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej też jest ciekawy dla kogoś kto np nie może z różnych względów zastosować innych preparatów, a ten jest własny, biologiczny i przy okazji można się go pozbyć z tych miejsc gdzie go nie chcemy i nam go nie potrzeba

  8. #23
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Operacje

    ja chce wygladac jak majkel dżekson

  9. #24
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Operacje

    a jak z cena tego Marcolane w stosunku do implantow?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  10. #25
    Chochlik87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Postów
    44
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Operacje

    Marclone powiadacie, trzeba poczytać więcej.
    Mojej ciotki koleżanka stwierdziła, że sobie zrobi piersi. Pierwszej młodości nie jest ale stwierdziła że dla siebie to zrobi. Teraz siedzi w Szczecinie w klinice, a ja aż zaczęłam przyglądać różnorodności zabiegów jakie się teraz wykonuje.
    Szok.

  11. #26
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Operacje

    Marcolane daje niezły efekt ale krótkotrwały, znajoma pracuje w klinice estetycznej i robi takie zabiegi, klientka dała 13 tyś za powiekszenie pośladków, efekt mial sie utrzymywac pol roku, ale po 4mies zniknął, wiec moim zdaniem nie warto. Co do powiekszania cycków własnym tłuszczem (tak zwane- body jet) w stanach juz sie tego nie robi, bo jest to nie zdrowe i moze prowadzic do raka, a do tego jak sie okazalo efekt tez nie jest stały. Moja kolezanka ma implanty i całkiem niezle sie prezentuje, najlepiej z tych wszystkich zabiegów, ale w dotyku sztuczne, no ale podobno niektórzy faceci to lubia. Acha, przy ostrzykiwaniu piersi powstaja grudki ktore sa twarde w dotyku i widoczne wiec zabieg malo estetyczny.

    Jednak nie ma to jak natura

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Operacje bariatryczne
    By mczay in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-05-21, 23:03

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów