+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Operacje

  1. #1
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Operacje

    ...Plastyczne..
    Ogladalam wczoraj w nocy dosc ciekawy program na temat wykonywanych operacji plastycznych.Oczywiscie prym wiedzie Ameryka - nie tylko chodzi o ilosc ale i roznorodnosc ich dokonywania.Normalka - najczesciej powiekszane sa piersi , na nastepnych miejscach znajduja sie operacje nosa , podciagniecia brwi , wstawienie implantow kosci policzkowych, lifting twarzy , powiekszenie ust.... do tego juz chyba wszyscy przywykli , pozniej zostaje nam tylko zachwycanie sie tak pieknie wymodelowana lalą .Ale w lekki szok wpadlam gdy zobaczylam babke, ktora pomimo juz licznych wczesniejszych operacji czego sie da ,zdecydowala sie na lifting calego ciala Nie wiem czy ktos widzial jak to wyglada! Po prostu naciagaja ci cala skore do gory - cos jak podciaganie rajstop bo nie wiem do czego to porownac Efektem takiego zabiegu jest blizna dookola bioder ,ktora juz pozostanie - wyglada paskudnie .Ale osiagamy cel - czyli mamy piekne uda , pupke jak niemowle i plaski brzuszek.
    Dużo jeszcze bylo takich nietypowych zabiegow np pomniejszanie sobie waginy a np powiekszanie sobie punktu G .Swiat zwariowal

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Operacje

    Wenezuelki zdaje sie maja swira na punkcie operacji plastycznej. Dokument kiedys widzialem na ten temat. To jedyna ich szansa aby zaistniec i wyrwac sie z biedy. Rodzice tam nawet sie zapozyczaja aby miec pieniadze dla swojej pociechy.

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    Dużo jeszcze bylo takich nietypowych zabiegow np pomniejszanie sobie waginy
    Tu na forum. Nalezaloby jednej pani raczej powiekszyc.

  3. #3
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Operacje

    oglądałem kiedyś program o operacjach plastycznych i tam kolesiowi odessali tłuszcz z pośladków i wstawili /wcisnęli na klatkę piersiową, żeby wyglądał na wysportowanego gościa

  4. #4
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    oglądałem kiedyś program o operacjach plastycznych i tam kolesiowi odessali tłuszcz z pośladków i wstawili /wcisnęli na klatkę piersiową, żeby wyglądał na wysportowanego gościa
    Tłuszcz mu "wmontowali" w klatkę piersiową żeby wyglądał na wysportowanego?

  5. #5
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Tłuszcz mu "wmontowali" w klatkę piersiową żeby wyglądał na wysportowanego?
    Dokładnie tak to tłumaczyli, walnęli mu to w cycki. Dla mnie to wyglądało fatalnie, jak u jakiegoś grubasa

  6. #6
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Operacje

    No to ja poprosze o operacje:
    pupy, policzkow, nosa, ust, oczu... slyszalam, ze kolan tez mozna

    Hmmm moze jeszcze usuniecie zebra- ponoc talia slicznie wyglada

  7. #7
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post

    Tu na forum. Nalezaloby jednej pani raczej powiekszyc.
    jaki wredny



    operacje plastyczne sa fajne, ja sobie kiedys mysle cos zrobie, ale jeszcze nie wiem co

  8. #8
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał Karla Zobacz post
    No to ja poprosze o operacje:
    pupy, policzkow, nosa, ust, oczu... slyszalam, ze kolan tez mozna

    Hmmm moze jeszcze usuniecie zebra- ponoc talia slicznie wyglada
    Wyślij zdjęcia na maila, a zabaczę czy się podejmę

  9. #9
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    jaki wredny



    operacje plastyczne sa fajne, ja sobie kiedys mysle cos zrobie, ale jeszcze nie wiem co
    fajne to chyba za duzo powiedziane - jest ok jak wszystko pojdzie zgodnie z planem - zdecydowanie gorzej niz przed czujesz sie jak cos nie wyjdzie
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    fajne to chyba za duzo powiedziane - jest ok jak wszystko pojdzie zgodnie z planem - zdecydowanie gorzej niz przed czujesz sie jak cos nie wyjdzie
    racja
    mialam dzis usuwane pieprzyki, narazie wyglada to --. i pol dnia marudzilam ze cos im na pewno nie wyszlo

    co dopiero jakbym sobie zrobila cos wiekszego, jestem chyba zbytnia maruda na takie rzeczy

  11. #11
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : Operacje

    No sama widzisz ze nie jest latwo - a wyobraz sobie jak te lale sie mecza po operacji 90% swojej twarzy
    Jedna opowiadala jak jej sie implant z piersi wysunal i wygladala jakby miala 3 cycki , inna jak odczepil sie implant policzka i patrzac w dol nic nie widziala nie wspominajac juz o bólu
    Dajcie spokój - rozumiem jak jakis czort ,ale jesli sie wyglada w miare normalnie to nie rozumiem czemu sie tak meczyc .Biorac pod uwage ,ze naciagnieta skora i tak zwiotczeje ( chyba nawet szybciej) to robia sobie krzywde ::

    aaaa.... i zapomnialam dodac -co do reszty ciala - cwiczyc drogie panie ,cwiczyc
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #12
    stara gwardia NKT sint Człowiek z aspiracjami Avatar sint
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wawka
    Postów
    173
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Operacje

    nam mowili ze operacje plastyczne przeprowadza sie w Polsce GLOWNIE w sytuacjach kiedy sa niezbedne. Np. ktos po jakims wypadku ma blizne na pol twarzy i wolalby jej nie miec albo cos w tym stylu. Nie wiem ile w tym prawdy
    Mistrz ciętej riposty

  13. #13
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał sint Zobacz post
    nam mowili ze operacje plastyczne przeprowadza sie w Polsce GLOWNIE w sytuacjach kiedy sa niezbedne. Np. ktos po jakims wypadku ma blizne na pol twarzy i wolalby jej nie miec albo cos w tym stylu. Nie wiem ile w tym prawdy
    myślę, że to się szybko zmieni

  14. #14
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Operacje

    Cytat Napisał wenus Zobacz post
    Jedna opowiadala jak jej sie implant z piersi wysunal i wygladala jakby miala 3 cycki ,
    Jezus was kocha

  15. #15
    anusza Człowiek z aspiracjami Avatar anusza
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Postów
    87
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Operacje

    Stary temat, ale wczoraj zobaczyłam sąsiadkę, która wróciła z kliniki z Warszawy z poprawionym nosem i wygładzonymi bruzdami, wygląda o co najmniej 10 lat młodziej, wcześniej miała taki ostry i smutny wyraz twarzy, a teraz taki radosna, zupełnie inna kobieta...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Operacje bariatryczne
    By mczay in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-05-21, 00:03

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów