+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Temat: Proste czy Krecone?

  1. #46
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Proste czy Krecone?

    Zawsze tak jest ,że te które mają kręcone włosy chcą mieć proste i na odwrót Ja osobiście mam kręcone i na dodatek puszące się, jakkolwiek bym się ścięła to i tak tej fryzury nie widać Dlatego też wolałabym mieć proste

  2. #47
    Mysza75 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2010
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Proste czy Krecone?

    cudze chwalicie bo swego nie lubicie? Oczywiście, że zawsze podoba nam się to, czego nie mamy, bo to, co już mamy nam się znudziło. Bo komu może podobać się patrzenie w lustro codziennie na to samo. Moje wlosy jak ich nie suche to się pusza i są falowane. Zimą natomisat gdy użycie suszarki jest wręcz na wagę złota, wtedy są prostsze.

  3. #48
    karolciawin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2011
    Postów
    46
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : Proste czy Krecone?

    Ja naturalnie mam falowane włosy. Ale używam prostownicy, gdyż zawsze, gdziekolwiek wychodzę chce mieć włosy proste. To moja taka mała obsesja.
    Mój blog

  4. #49
    Marlenka33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2013
    Wiek
    43
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Odp: Odp : Proste czy Krecone?

    zawsze chciałam mieć kręcone a mam proste druty nawet na lokówkę się nie kręcą

  5. #50
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Proste czy Krecone?

    Zawsze sobie można kupić perukę z innymi włosami niż się ma, tu są najlepsze https://perukakrakow.pl/. Wtedy nie niszcząc swoich włosów mamy zupełnie inną fryzurę, można nosić ciągle albo zakładać tylko na specjalne okazje

  6. #51
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Proste czy Krecone?

    W perukach mozna sie strasznie spocic Ja ostatnio testuje naturalne kosmetyki do wlosow bo bardzo sobie niszczylam je przez lata farbowaniem - gdzie byla sama chemia. Teraz jednak mam taki naturalny szampon https://naturalnefarby.pl/szampon-do...-sanotint,8730 i oprocz tego ze znika powoli ten paskudny zolty odcien po ostatnim farbowaniu to bardzo fajnie wygladza wlosy i nawilza . To moj ulubiony szampon

  7. #52
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Proste czy Krecone?

    Co do włosów to ja wam powiem że miałam duże problemy z nimi po od farbowania był łamliwe, suche, wypadały. No ale jak zaczęłam stosować odżywki i szampony dobrej jakości to było lepiej, wracały do swojej starej wersji. Jak szukacie jaka hurtownia fryzjerska będzie tutaj dobra to internetowa hair shop ma dobre ceny i duży wybór tego asortymentu. Ja od nich zamawiam od dawna i polecam, wszystko na czas, dobry kontakt z obsługą.

  8. #53
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Proste czy Krecone?

    Zawsze marzy się o innym rodzaju aniżeli się ma Ale taka już natura człowieka. Jednak zamiast stosować szkodliwe stylizacje by zmienić strukturę włosa lepiej po prostu zdecydować się na naturalną perukę https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ . Taka prosta metoda na odmianę własnego wyglądu

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. 2 proste pytania
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-04-08, 00:11
  2. proste rozwiazania
    By corsaire in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-12-07, 00:08
  3. Proste forum?
    By Miekki in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-09-07, 16:27
  4. takie proste a dobre
    By ełe piotruś in forum Mięsa
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-01-06, 15:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów