+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Mój Idol

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Mój Idol

    kiedys mialem pierdolca na jego punkcie, "wejscie smoka " ogladalem w kinie 26 razy, kilka razy ze mna byl kumpel,za kazdym razem go lałem po filmie





    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    klasyk

  3. #3
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Pamietam jak dzis, jak z kumplami przezywalismy ten film.

  4. #4
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Slyszalem, ze po nakreceniu tego filmu. Wielu z tych, ktorzy tam grali w realu probowali sie z Brucem. Chcieli zobaczyc czy jest taki dobry. Wszyscy wpierdol.
    Gosc byl bezkonkurencyjny.
    W sumie niewysoki. Ale sile i szybkosc mial niewyobrazalna.

  5. #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Kto z was wie jak zginal Brucek ?
    Jego syn tez zginal w raczej malo realny sposob.

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    jego syn brandon,był jednym z kilku,obok np segala i ojca ofkoz,których chetnie ogladam w filmowych walkach(nie jak pedałka van damma)




  7. #7
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    jego syn brandon,był jednym z kilku,obok np segala i ojca ofkoz,których chetnie ogladam w filmowych walkach(nie jak pedałka van damma)

    najlepszy jest Chuck

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Kto z was wie jak zginal Brucek ?
    Jego syn tez zginal w raczej malo realny sposob.
    Bruce z tego co wiem przez tabletki. Wzial jakies leki na bol glowy i zapadl w spiaczke. Cos w tym stylu. Oprocz tego palil tez chyba sporo haszu.

    Brandon zginal na planie filmu "Crow". Dostal z ostrej amunicji.

  9. #9
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Bruce z tego co wiem przez tabletki. Wzial jakies leki na bol glowy i zapadl w spiaczke. Cos w tym stylu. Oprocz tego palil tez chyba sporo haszu.

    Brandon zginal na planie filmu "Crow". Dostal z ostrej amunicji.
    co do Brandona to tak było a o Bruce'ie były jeszcze inne wersje

  10. #10
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    jego syn brandon,był jednym z kilku,obok np segala i ojca ofkoz,których chetnie ogladam w filmowych walkach(nie jak pedałka van damma)
    Bruce chyba jako pierwszy zademonstrowal 1 calowe uderzenie, na poczatku bylem pod wrazeniem, ale okazalo sie, ze wcale nie jest to cos ekstremalnie trudnego.

    Kopniecie boczne tez mial nieziemskie - biorac pod uwage jego gabaryty oczywiscie.


    Wg. mnie Jet Li przescignal mistrza. Widac sile oraz technike jego ciosow.
    Jest rownierz bardziej wszechstronny, jest lepszym aktorem i nie musi akcentowac mocnego ciosu wykrzywianiem geby jak to bylo u jego poprzednikow. Dla mnie to on jest do tej pory najlepszy.



  11. #11
    Jebał Cie pies! Tak jest!!!! Cannabis Wie o co chodzi Avatar Cannabis
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Skąd
    dokąd? którędy?
    Wiek
    38
    Postów
    485
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Wg. mnie Jet Li przescignal mistrza. Widac sile oraz technike jego ciosow.
    Jest rownierz bardziej wszechstronny, jest lepszym aktorem i nie musi akcentowac mocnego ciosu wykrzywianiem geby jak to bylo u jego poprzednikow. Dla mnie to on jest do tej pory najlepszy.
    ale chuck jest lepszy

  12. #12
    stasek9 Człowiek z aspiracjami Avatar stasek9
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    139
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Ale Bruce byl prekursorem gatunku i za to go trzeba cenic. A poza tym byl bardzo dobry

  13. #13
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    jego syn brandon,był jednym z kilku,obok np segala i ojca ofkoz,których chetnie ogladam w filmowych walkach(nie jak pedałka van damma)
    Van Damme to zwykly mistrz Europy w karate. Byl na tyle ambitny, ze pojechal do USA i udalo mu sie wkrecic do filmu.
    Takze do Bruca to cienias.

    Seagal za to, to tez bardzo ciekawa postac. Niedosc, ze bardzo dobrze walczyl to podobno byl lowca nagrod i pracowal dla CIA.



    A porownywac Bruca do Jet Li to nie ma sensu to zupelnie inna epoka.
    Poza tym lubie ogladac filmy z Jetem. Tak przed chwila rzucilem okiem co on tam ostatnio nakrecil i cos wydaje mi sie, ze nie ogladalem "Cradle 2 the Grave". Trzeba isc do wypozyczalni.

  14. #14
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Mój Idol



    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  15. #15
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Mój Idol

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Kto z was wie jak zginal Brucek ?
    Jego syn tez zginal w raczej malo realny sposob.
    on chyba zginął bo przy kręceniu filmu były ostre pociski - mowa o synie, mylę się?
    Ogólnie słyszałam też pogłoski, że to za zdradzenie tajników walki ciąży nad nimi klątwa toteż zgineli :-)
    generalnie nie wierzę w to, ale tak mówią.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Polski idol
    By araj in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-06-07, 19:50
  2. Kazachstański Idol
    By tibor69 in forum Humor
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-04-07, 12:03
  3. Best of polish idol
    By stern in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-06, 02:17
  4. malaysian idol
    By arcz in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-12-05, 11:52
  5. IDOL
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-11-05, 11:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów