+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

  1. #1
    Porz±dny Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Pawe³ Ma³aszyñski postanowi³ w zwi±zku z najnowsz± rol± mocno zmieniæ swój wizerunek. Aktor przybra³ na wadze 6 kilogramów.
    - To nie by³o tycie dla tycia, chodzi³o o powiêkszenie mojej masy miê¶niowej, mój trener oprócz æwiczeñ opracowa³ mi wiêc dietê. Musia³em je¶æ czê¶ciej i wiêcej – t³umaczy 31-letni aktor jednemu z dzienników.
    Ma³aszyñski zmieni³ siê tak w zwi±zku z serialem "Twarz± w twarz", który bêdzie mo¿na zobaczyæ od wrze¶niach w telewizji TVN.
    Gwiazdor uspokaja fanki, ¿e po skoñczeniu zdjêæ zamierza wzi±æ siê za zrzucanie kilogramów.


    A kogo to obchodzi, ze ten leszcz przytyl 6 kilogramow. I jeszcze jakies fanki uspokaja.
    Co za frajerskie wypociny.

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Cz³owiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Sk±d
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Cytat Napisa³ Porzadny Zobacz post
    Pawe³ Ma³aszyñski postanowi³ w zwi±zku z najnowsz± rol± mocno zmieniæ swój wizerunek. Aktor przybra³ na wadze 6 kilogramów.
    - To nie by³o tycie dla tycia, chodzi³o o powiêkszenie mojej masy miê¶niowej, mój trener oprócz æwiczeñ opracowa³ mi wiêc dietê. Musia³em je¶æ czê¶ciej i wiêcej – t³umaczy 31-letni aktor jednemu z dzienników.
    Ma³aszyñski zmieni³ siê tak w zwi±zku z serialem "Twarz± w twarz", który bêdzie mo¿na zobaczyæ od wrze¶niach w telewizji TVN.
    Gwiazdor uspokaja fanki, ¿e po skoñczeniu zdjêæ zamierza wzi±æ siê za zrzucanie kilogramów.


    A kogo to obchodzi, ze ten leszcz przytyl 6 kilogramow. I jeszcze jakies fanki uspokaja.
    Co za frajerskie wypociny.
    dokladnie, co mnie obchodzi ze chodzi o powiekszenie masy miesniowej? ze przytyl 6 kg? ze musial jesc czesciej i wiecej? wielki kulturysta, wielu mezczyzn na swiecie robi tak codziennie i nikt ich nie pyta ile przytyli, co i ile jedza, no moze poza pismami kulturystycznymi, i to tez jakies jednostki ktore sie przebily a wokol niego jest wrzawa bo on tak zrobil na potrzeby nowego filmu, kurwa chce wystapic, chce zarobic, jak kazdy na tym swiecie i tak jak np informatycy chodza na kursy doszkalajace dajmy na to z bezwzrokowego pisania (wiem banalny przyklad ale nie bede sie wdawal w wymienianie nazw jakichs programow zeby wszyscy zrozumieli ocb) chociazby po to aby lepiej wykonywac swoj zawod, tak jak zwykly wiesiek z budowy chodzi na silownie zeby podniesc wiecej cegiel na raz, albo robi prawo jazdy na taczke zeby awansowac na starszego budowlanego, tak on robi wszystko zeby dostac swoja role i jak najlepiej w niej wystapic aby dostac kolejna nie?
    i nikt takiego informatyka lub budowlanca nie podziwia i nie musza uspakajac "fanek" tak jak wielki kulturysta pawel malaszynski
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    in±d
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    porzadny je¶li ciê nie obchodzi to dlaczego tak siê tym faktem bulwersujesz?
    ..or do I really love your brain?

  4. #4
    Porz±dny Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie

    Ale ja sie nie bulwersuje. Co najwyzej z politowaniem moge pokiwac glowa. Zarowno z tego leszcza jak i z tych, ktorych "kreca" takie wiadomosci.

    Justa, a moze to twoj fan? I nie podoba Ci sie, ze cos na niego pisze.
    Ostatnio edytowane przez juSta ; 29-07-07 o 21:24 Powód: nie, to nie jest mój fan ;p

  5. #5
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat ¦wiec±cy przyk³adem SaiykoPat ¦wiec±cy przyk³adem SaiykoPat ¦wiec±cy przyk³adem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Si³a Reputacji
    29

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    czegos nie rozumiem, on ma zamiar "zrzucic" te 6kg miesni?
    i kto to kurwa jest?

  6. #6
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Sk±d
    Never mind
    Postów
    3,628
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Cytat Napisa³ SaiykoPat Zobacz post
    czegos nie rozumiem, on ma zamiar "zrzucic" te 6kg miesni?
    i kto to kurwa jest?
    O ile to bêd± miê¶nie...

    I to jest podobno fan justy.




    - Nie obchodzi mnie to, wiêc o tym piszê - no bo, przecie¿ jak by mnie to obchodzi³o to po co bym o tym pisa³. Logiczne, prawda?

  7. #7
    Porz±dny Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Za bardzo sie wczuwasz.

  8. #8
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Sk±d
    Never mind
    Postów
    3,628
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Ma³aszyñski te¿ jest twoim fanem? - ale, ciebie to chyba nie obchodzi. To napisz trochê o tym.


    Co za k*rwa frajer



    ...jak on chce zrzuciæ te 6 kg

  9. #9
    Porz±dny Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Araj mi placi, to raz.
    Dwa, bez przerwy, a nie non stop.
    A trzy, chooj ci do tego.

    A jak masz problem ze zrozumieniem co tutaj napisalem. To spytaj Sabinki na pewno ci wytlumaczy.

  10. #10
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    Cz³uchów
    Postów
    7,299
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    "Gwiazdor" Malaszynski =

    Nie kumam o co sie wkurwiacie, Malaszynski napisal jakies debilizmy, Porzadny je skomentowal i interes sie kreci
    Jezus was kocha

  11. #11
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Si³a Reputacji
    21

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    kto to jest kurwa Malaszynski ?

  12. #12
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Si³a Reputacji
    26

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    no i bajera jest, a malaszynski to faja. News rodem z pudelek.pl
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespó³ Tourette'a

  13. #13
    Porz±dny Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Porzadny Kryszta³ nie cz³owiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Tez sie zastanawiam po co ta napinka. Jak ktos nie chce to niech nie czyta.
    Mat rozpierdolil caly temat. Szuka burdy na forum. Ja nie musze sie tlumaczyc czemu napisalem ten temat. I co mialem do przekazania go piszac. Zostawiam to innym. Wnioski niech sobie sami wyciagaja. Ale widze, ze nie wszyscy lapia o co chodzi. To juz ich problem.

    Jeszcze troche to zostane "warzywem". Na chuj cos pisac.

  14. #14
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    To niezly z kolesia killer bedzie ,jak pojde na zadyme to przydalby sie jako ubezpieczenie

  15. #15
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci MaT  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Sk±d
    Never mind
    Postów
    3,628
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : Du¿o grubszy Pawe³ Ma³aszyñski

    Cytat Napisa³ Porzadny Zobacz post
    Tez sie zastanawiam po co ta napinka. Jak ktos nie chce to niech nie czyta.
    Mat rozpierdolil caly temat. Szuka burdy na forum. Ja nie musze sie tlumaczyc czemu napisalem ten temat. I co mialem do przekazania go piszac. Zostawiam to innym. Wnioski niech sobie sami wyciagaja. Ale widze, ze nie wszyscy lapia o co chodzi. To juz ich problem.

    Jeszcze troche to zostane "warzywem". Na chuj cos pisac.
    Rzeczywi¶cie masz racjê, przesadzi³em. Jak mog³em Tak rozwaliæ kogo¶ temat. Nie wiem co we mnie wst±pi³o. Dopiero teraz zrozumialem ile bólu musia³em Ci sprawiæ rozwalaj±c Ten jak¿e interesuj±cy temat, ktory by³ dla ciebie czym¶ wiêcej ni¿ tylko kolejnym tematem na DoFo. Zachowa³em siê naprawdê bardzo nie przyzwoicie. Ty siedzisz tutaj dniami i nocami, pracujesz nad tym by to forum by³o czym¶ wiêcej. Zostawiasz tutaj porz±dn± cz±stkê siebie, a niektórzy nie potrafi± nawet tego doceniæ.

    Gdby wszyscy byli tacy jak ty, internet sta³by siê lepszy.



+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Jan Pawe³ II Wielki VS Adolf Hitler
    By Goerres in forum Historia  
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 24-10-15, 17:07
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-10-07, 12:02
  3. Jest du¿o emotek(ponad 120)
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-10-05, 23:10

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów