+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

  1. #1
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Talking Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią


  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    ten pierwszy to pojeb...juz widze jak skamle i przeprasza na kolanach najlepszy system operacyjny swiata - WINDOWS VISTA

  3. #3
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Wzruszyl sie biedaczek

    Tobie Araj to chyba placa za ta propagande

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    jasne,ze xp na razie jest bezkonkurencyjny,ale >>>xp spada, >>> a vista sie pnie

  5. #5
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    jasne,ze xp na razie jest bezkonkurencyjny,ale >>>xp spada, >>> a vista sie pnie
    Nieprawda, przynajmniej w Polsce. Mój znajomy pracuje w duzym sklepie komputerowym i z nudów zrobił sobie wyliczenie. Sprzedaż xp przewyzsza 10 krotnie sprzedaż visty (dane z ostatnich kilku miesiecy).

    Nie wiem jak jest w skali całego kraju ale czytałem gdzieś ze Polakom Vista nie pzypadła do gustu (statystycznie wybierają albo xp, albo bez systemu).
    W skali światowej sam MS jest niezadowolony ze sprzedarzy, dlatego wsparcie dla xp bedzie jeszcze do 2010-2014. Nowy windows planowany jest na 2010.

    Ps: W Chinach sprzedano jak na razie....ok 250 licencji No ale tam Viste kupisz na ulicy po dolara i nikt sie tym nie przejmuje. Ale nawet...to jest miliard ludzi.

  6. #6
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    tez bede miala za 2 tygi viste, i jakos sie nie ciesze po waszych komentarzach

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    tez bede miala za 2 tygi viste, i jakos sie nie ciesze po waszych komentarzach
    z nowym kompem czy samą? bo jak z nowym to min 1gb pamieci.

    w sklepie czy z netu?

  8. #8
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    z nowym z nowym
    zamawiane przez neta, odbierane w sklepie

  9. #9
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    z nowym z nowym
    zamawiane przez neta, odbierane w sklepie
    szkoda ze juz zamówiłas bo dzieki mnie zaoszczedzilabys ok 350 zl Chociaz nie no troche mniej jak z komputerem ale ze 200 zl na bank.
    Mam dojscie do dobrego nielegala, bez wirów, na którym wszystko działa jak tak jak na najlepszej wersji visty.

    Nie chce cie zniechecać czy zachecać ale skoro sie pytasz to powiem o sobie : ja legalnej visty nie kupie i nie zainstaluje z kilku powodów 1. bo ma DRM czyli szpiega legalności mediów w sobie Śledzi bardzo uwaznie co robisz z filmami, muzyką itp. Co prawda mp3, avi itp. zostawia w spokoju, ale pirackiego filmu HDTV już w przyszłosci nie otworzysz (no chyba ze ktoś to złamie w koncu ). 2. Poza tym szkoda mi kasy 3. No i nadal sporo programów nie chodzi stabilnie albo w ogóle (np. photoshop cs2, zone alarm).
    4. Kolejny powód to wymagania - po co mam ladowac w nowy sprzet by vista byla skoro to samo moge zrobic na xp czy linuksie (linux mimo postępu nadal dla dziewczyn i facetów nie majacych na niego czasu - nie jest gotowy, ale tak za 2-3 lata ubuntu mysle ze przebije w prostocie i wydajnosci windows)
    5. Nie lubie Microsoftu

    Ale tak to sie nadaje, ma kilka fajnych funkcji, które jednak możesz mieć też w xp.
    Jednak nie potrafie jakoś zaakceptowac powyzszych punktów.

    NO ALE TY DZIEWCZYNA TO co tu w ogóle rozmawiać czy doradzać
    Lepiej dla ciebie bo vista jest bezpieczniejsza od niz xp. I dużo dużo łaniejsza.

    Btw, jaką wersje bedziesz miała?

  10. #10
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    no ale ja dziewczyna i nie ja za to place i nie mam na kompie jakis skomplikowanych rzeczy ktore moga mi nie dzialac, wiec bedzie ok

  11. #11
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    tez bede miala za 2 tygi viste, i jakos sie nie ciesze po waszych komentarzach
    oh mój boze....nie wiem,ale chyba tylko ja tu uzywam visty,już 5 miesięcy,czy to,że pisze o niej pozytywnie nic nie swiadczy? tyle razy pisałem juz,ze na początku było troche problemów, ale juz wyszło duzo aktualizacji, ponad 2 miliony sterowników,w listopadzie zapowiadany jest service pack...obecnie nie mam żadnych problemów,w kazdej chwili moge sobie wsadzic xp,ale tego nie zrobie, vista potrzebuje troszke lepszego sprzetu, sam fakt,że wazy ok 20 razy wiecej niz xp, dlatego ja sobie kupilem nowy pc i jestem na dzien dzisiejszy bardzo zadowolony i nikt mi nie płaci za to,ze tak pisze, na starym kompie mam xp,który sprawowal sie i sprawuje bardzo dobrze, na nowym ,z vista,wszystko pracuje mi znacznie szybciej i lepiej, nawet nie mam problemu z gg,a wszedzie pisza,ze on jest...STERN - CHYBA DALEM CI STATYSTYKI,W KTóRYCH WYRAZNIE WIDAC,ZE NA DZIEN DZISIEJSZY XP JEST 20 RAZY POPULARNIEJSZY....moim zdaniem dlatego,ze ludzie nawet nie chca spróbowac,kazdy tylko poczyta co pisza inni i ma w dupie viste,jak sabinka,która juz sie boi, nie podwazam twojej wiedzy , ale moim zdaniem kazdy powinien zabrac głos o viscie tylko wtedy,jak ja chociaz przez kilka dni przetestuje zachowujac pewne wymogi,które ona ma, takze postawmy na praktyke a nie na teorie

  12. #12
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    oh mój boze....nie wiem,ale chyba tylko ja tu uzywam visty,już 5 miesięcy,czy to,że pisze o niej pozytywnie nic nie swiadczy? tyle razy pisałem juz,ze na początku było troche problemów, ale juz wyszło duzo aktualizacji, ponad 2 miliony sterowników,w listopadzie zapowiadany jest service pack...obecnie nie mam żadnych problemów,w kazdej chwili moge sobie wsadzic xp,ale tego nie zrobie, vista potrzebuje troszke lepszego sprzetu, sam fakt,że wazy ok 20 razy wiecej niz xp, dlatego ja sobie kupilem nowy pc i jestem na dzien dzisiejszy bardzo zadowolony i nikt mi nie płaci za to,ze tak pisze, na starym kompie mam xp,który sprawowal sie i sprawuje bardzo dobrze, na nowym ,z vista,wszystko pracuje mi znacznie szybciej i lepiej, nawet nie mam problemu z gg,a wszedzie pisza,ze on jest...STERN - CHYBA DALEM CI STATYSTYKI,W KTóRYCH WYRAZNIE WIDAC,ZE NA DZIEN DZISIEJSZY XP JEST 20 RAZY POPULARNIEJSZY....moim zdaniem dlatego,ze ludzie nawet nie chca spróbowac,kazdy tylko poczyta co pisza inni i ma w dupie viste,jak sabinka,która juz sie boi, nie podwazam twojej wiedzy , ale moim zdaniem kazdy powinien zabrac głos o viscie tylko wtedy,jak ja chociaz przez kilka dni przetestuje zachowujac pewne wymogi,które ona ma, takze postawmy na praktyke a nie na teorie
    ah araju wiem ze ja chwalisz i chwalisz, ale tylko Ty i mimo ze jestes moim cudownym autorytetem to zaczelam sie troche ZASTANAWIAC TYLKO jak to z ta vista jest, a ze SIE NIE ZNAM to bazuje na opiniach
    sprawdze - za miesiac sie wypowiem i pewnie bede pisala tak jak Ty

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    Ja spróbowałem, mi nie spasowala,ale wiecej juz o viscie nic nie napisze bo z tego sie rodzą niepotrzebne spiecia ! Kłocić sie o jakiś glupi program i ktory jest lepszy jest kiepskie. Od dzis vista jest moim tematem tabu tu No jako nastepce xp sie nadaje w kazdym razie. Jesli ktoś lubi windows. Bo trzeba byc naiwnym sądząc ze w xp nie bedzie DRM.

  14. #14
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Instalacja visty w 2 minuty i odbowiedz na nią

    takie pieprzenie w kolko o tym samym.

    jak wyszlo 95 - ludziska twierdzili ze nie kupia, bo trzeba wymieniac sprzet... i kupowali
    jak wyszlo 98 - ludziska twierdzili ze nie kupia, bo wyglada tak samo jak 95 ... i kupowali
    jak wyszlo millenium - ludziska kupowali, kleli i wracali do 98
    jak wyszlo xp - problemy na poczatku, potem poszlo jak z gorki

    i jak niby ma byc z vista?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Instalacja LPG
    By nowy.dar in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-09-20, 19:07
  2. instalacja lpg
    By goblinek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-17, 20:28
  3. kodeki do visty
    By yardin in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-01-09, 21:09
  4. za 34 minuty
    By DZIADZIA in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 05-09-06, 12:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów