+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 66

Temat: ateisto: a po śmierci co?

  1. #31
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    a po smierci pojde do piachu
    ja też, chociaż, wolałabym spłonąć na "stosie"

    jakoś przejadł mi się już temat ateizmu, nie chce mi się tego powielać...

    generalnie to nie wierzę, nie uważam wszystkich wierzących za durniów, ale coś w tym jest - bo nie znam żadnego ateisty - durnia
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  2. #32
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Shandor, to miło ale to nie jest temat sensu stricto o ateiźmie a raczej o sensie zycia i co po śmierci.

  3. #33
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    Shandor, to miło ale to nie jest temat sensu stricto o ateiźmie a raczej o sensie zycia i co po śmierci.
    moje życie ma sens - dla mnie - tylko jesienią go traci...
    a po życiu śmierć mnie czeka, i nic, w końcu cisza i spokój...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  4. #34
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    she, podziwiam cie, tak samo zreszta jak podziwiam wszystkie osoby, u ktorych o stosunku do swiata, a wiec takze o stosunku do religii zawazyly wielkie tragedie osobiste, jak na przyklad druga wojna swiatowa lub smierc ukochanego krolika.
    trudno ukryc, ze rodzice docenili twoja doroslosc w wieku 13 lat dajac ci wybor zycia jako dziecko boga w chrzcie swietym lub niczym nieochrzczene, podle zwierze ktore to miota sie po swiecie nie znajac szczescia jakim jest przylaczenie do wielkiej chrzescijanskiej rodziny, czy sluszna byla ta decyzja, odpowiedz jest chyba oczywista dla tych, ktorzy cie znaja szesc lat pozniej.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  5. #35
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    krótsze te posty proszę, bo te dłuższe są śmieszne

  6. #36
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    she, podziwiam cie, tak samo zreszta jak podziwiam wszystkie osoby, u ktorych o stosunku do swiata, a wiec takze o stosunku do religii zawazyly wielkie tragedie osobiste, jak na przyklad druga wojna swiatowa lub smierc ukochanego krolika.
    trudno ukryc, ze rodzice docenili twoja doroslosc w wieku 13 lat dajac ci wybor zycia jako dziecko boga w chrzcie swietym lub niczym nieochrzczene, podle zwierze ktore to miota sie po swiecie nie znajac szczescia jakim jest przylaczenie do wielkiej chrzescijanskiej rodziny, czy sluszna byla ta decyzja, odpowiedz jest chyba oczywista dla tych, ktorzy cie znaja szesc lat pozniej.
    Papla, nie dali mi wyboru w wieku 13 lat, lecz w wieku 13 lat zaczęłam chodzić na religię, czytaj a nie sobie dopowiadaj. ;-)
    wolę być nieochrzczonym agnostykiem niż ochrzczonym ateistą. i oszczędź sobie tą ironię nt tragicznych przezyc.

  7. #37
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Ohh she ściemę walisz równą i myślisz, że będziemy łykać bez popity.
    Teksty o genialnej trzynastolatce, o tym jak to się śmierci nie boisz (swoją drogą , który nastolatek się boi) wywołują uśmiechy politowania.

  8. #38
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Adamitsu, czy ja pisałam, że byłam genialną 13latką?! ;> apisałam, ze zaczęłam chodzić na religię. to chyba nie jest jednoznaczne.
    no i że śmierci się nie boje też nie napisałam :-) tylko nie boję się tego co będzie po śmierci. (bynjmniej jeśli tak napisałam to właśnie w tym znaczeniu )

  9. #39
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    Adamitsu, czy ja pisałam, że byłam genialną 13latką?! ;> apisałam, ze zaczęłam chodzić na religię. to chyba nie jest jednoznaczne.
    no i że śmierci się nie boje też nie napisałam :-) tylko nie boję się tego co będzie po śmierci. (bynjmniej jeśli tak napisałam to właśnie w tym znaczeniu )
    W takim razi€ po co byl w nawiasi€ t€kst o instynkci€ samozachowaczym, ci€kaw j€st€m j€go zwiazku z zyci€m po smi€rci.

    chcial€m j€szcz€ cos dodac al€ mi kawiatura szwankuj€

  10. #40
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    a no taki, że pomimo, że nie boję się tego co po śmierci to jednak o życie dbam, tak? ;-)

  11. #41
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    W takim razi€ po co byl w nawiasi€ t€kst o instynkci€ samozachowaczym, ci€kaw j€st€m j€go zwiazku z zyci€m po smi€rci.

    chcial€m j€szcz€ cos dodac al€ mi kawiatura szwankuj€
    Adamitsu jak tam .... czy twoja piekna twarz juz sie wyleczyla?

  12. #42
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    Adamitsu jak tam .... czy twoja piekna twarz juz sie wyleczyla?
    prawi€ prawi€
    zawstydzasz mni€

  13. #43
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał she Zobacz post
    a no taki, że pomimo, że nie boję się tego co po śmierci to jednak o życie dbam, tak? ;-)
    zagmatwan€ to tłumacz€ni€
    myśl€ racz€j z€ nast€pnym raz€m musisz si€ wypowiadac bardzi€j zrozumial€m, i ni€ mi€szac tylu watkow na raz, z€by post byl bardzi€j czyt€lny, bo jak widać ni€ tylko ja źl€ zint€rprtowal€m co po€ta mial na mysli

  14. #44
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    prawi€ prawi€
    zawstydzasz mni€
    to dobrze
    nie moglam sie powstrzymac

  15. #45
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : ateisto: a po śmierci co?

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    zagmatwan€ to tłumacz€ni€
    myśl€ racz€j z€ nast€pnym raz€m musisz si€ wypowiadac bardzi€j zrozumial€m, i ni€ mi€szac tylu watkow na raz, z€by post byl bardzi€j czyt€lny, bo jak widać ni€ tylko ja źl€ zint€rprtowal€m co po€ta mial na mysli
    ok :-)
    btw. mówi ten ktorego przeczytać się nie da

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Najdziwniejszy przypadek śmierci:)
    By JaMajka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-02-10, 20:25
  2. Gustloff – rejs ku śmierci
    By araj in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-09, 14:48
  3. pan zycia i śmierci--Lord of War
    By Velvet in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-04-08, 20:58
  4. Co sądzicie o karze śmierci...
    By VAMPIRE_DRACO in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-10-06, 01:51
  5. CZY JESTEŚCIE ZA KARĄ ŚMIERCI?
    By Indianka in forum Kryminalne
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 29-07-06, 13:52

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów