+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka¿ wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: placki z ³ososiem i ¶mietan±.

  1. #16
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    te¿ nie jest ale temat mojego mê¿czyzny odnosi³ siê do postu Nazwy, w dodatku nigdzie nie by³ uszczypliwy, zlo¶liwy w przeciwienstwie do Twojego.
    przykre, ¿e nawet w temacie o plackach nie mo¿esz sobie odpu¶ciæ osobistych animozji.

  2. #17
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Sk±d
    slask
    Postów
    5,690
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Won do ¶mietnika spamerzy

  3. #18
    Taki jaki byl taki jest Papla ¦wiec±cy przyk³adem Papla ¦wiec±cy przyk³adem Papla ¦wiec±cy przyk³adem Papla ¦wiec±cy przyk³adem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Si³a Reputacji
    26

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ mineczka Zobacz post
    Czyli kwa¶na ¶mietana?(gêsta)
    U mnie w domu jemy palcki z kefirem lub jogurtem z ogórkiem i czosnkiem ,ale mi smaka narobi³a¶ na placki chyba sobie jutro zrobiê
    hmm.. jak polozysz to na naczyniu plaskim, ceramicznym, wypalanym i powlekanym powloka zkrystalizowanego krzemu sprzedawanym pojedynczo lub w kompletach parzystych.. tzn. na talerzu, to ten jogurt z ogorkiem i czosnkiem nazywa "tsadziki"
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imiê czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosiæ konsekwencje tego ¿e kto¶ jest ¼le wychowany?

  4. #19
    Taki jaki byl taki jest Papla ¦wiec±cy przyk³adem Papla ¦wiec±cy przyk³adem Papla ¦wiec±cy przyk³adem Papla ¦wiec±cy przyk³adem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Si³a Reputacji
    26

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ she Zobacz post
    te¿ nie jest ale temat mojego mê¿czyzny odnosi³ siê do postu Nazwy, w dodatku nigdzie nie by³ uszczypliwy, zlo¶liwy w przeciwienstwie do Twojego.
    przykre, ¿e nawet w temacie o plackach nie mo¿esz sobie odpu¶ciæ osobistych animozji.

    hmmm.. a tak szczerze mowiac, to ile niby lat ma ten twoj "mezczyzna" ?

    czemu niektorzy dewaluuja pojecie "mezczyzny" nadajac to miano gowniarzom?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imiê czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosiæ konsekwencje tego ¿e kto¶ jest ¼le wychowany?

  5. #20
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    ±ê, jest wystarczaj±co doros³y i dojrza³y ¿eby móc powiedzieæ o nim mê¿czyzna. (nie, nie ma 19 lat)
    Pomijaj±c ju¿ ten fakt, uwa¿am, ¿e s³owo "mê¿czyzna" oddaje szacunek, ciep³o i poczucie bezpieczeñstwa, a tak¿e to, ¿e nie jest to ju¿ relacja per ch³opak-dziewczyna tylko co¶ bardziej sta³ego. ;-)

  6. #21
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Sk±d
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Si³a Reputacji
    22

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    jad³em takie nad morzem:
    4 placki, a po¶rodku ³yzka posiekanego ³ososia na ¶mietanie
    placki by³u z dupy, ³oso¶ chyba z biedronki i to z wyprzeda¿y, ¶mietana pewnie jaka¶ UHT

    ...ale wakacje s± raz w roku i wtedy mo¿na takie gówna je¶c!
    Ostatnio edytowane przez portia ; 02-08-07 o 23:55

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  7. #22
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Sk±d
    slask
    Postów
    5,690
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ Papla Zobacz post
    hmm.. jak polozysz to na naczyniu plaskim, ceramicznym, wypalanym i powlekanym powloka zkrystalizowanego krzemu sprzedawanym pojedynczo lub w kompletach parzystych.. tzn. na talerzu, to ten jogurt z ogorkiem i czosnkiem nazywa "tsadziki"
    JU¿ kiedy¶ pisa³am na ten temat -w moim przypadku tego dipu czy zimnego sosu nie nazywam" tsadzikami" bo nie jad³am nigdy orygina³u ale wydaje mi sie ze do tsadzików dodaje siê jakie¶ przyprawy czy zio³a i chyba jaki¶ bia³y serek lub ¶mietanê
    Nie wiedzia³am nawet ¿e trzeba tsadziki podawaæ w specjalnych naczyniach

  8. #23
    01010100 Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Sk±d
    Ma³opolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ Papla Zobacz post
    hmm.. jak polozysz to na naczyniu plaskim, ceramicznym, wypalanym i powlekanym powloka zkrystalizowanego krzemu sprzedawanym pojedynczo lub w kompletach parzystych.. tzn. na talerzu, to ten jogurt z ogorkiem i czosnkiem nazywa "tsadziki"
    o ja ale mam radoche
    papla to sie zwie Tzatziki i w orginale to bardziej przypomina serek niz jogurt

  9. #24
    Jabco Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2008
    Postów
    5
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Bardzo dobrze smakuj± dobrze wypieczone placki ziemniaczne -chrupi±ce jedzone w towarzystwie romantycznego nie¶mia³ego Daniela. Sprójcie. Smakuj± !

  10. #25
    kscc Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Postów
    6
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    ¦wietny przepis, wydaje siê bardzo prosty tak wiec postaram sie go na dniach przygotowaæ

    Jednak pytanie mam o jako¶æ ³ososia. Mianowicie sk±d bierzecie ³ososia? Czy jest to ³oso¶ hodowlany czy mo¿e jednak ³oso¶ dziki? Wolê dzikie bo jednak miêso jest zdrowsze. Czy jednak taka ryba bedzie pasowa³a do przepisu?
    http://kscc.pl/
    Service Congress Center Sp. z o.o. Sp. k
    ul. Juliusza Lea 110/1
    30-048 Kraków
    NIP: 6772412378
    tel.: +48 603 378 142
    email: jakub@kscc.pl

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Sa³ata ze ¶mietan± i czosnkiem
    By mineczka in forum Sa³atki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-05-07, 21:31
  2. ¶mieszne placki ziemniaczane
    By Dark Tidus in forum Inne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-03-06, 09:51

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów