+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: placki z ³ososiem i ¶mietan±.

  1. #1
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Ostatnio jad³am co¶ przepysznego!
    okr±g³e placki ziemniaczane, jak najmniej t³uste, ¶redniej wielko¶ci by³y u³o¿one po 2 na talerzu: na nich le¿a³y wêdzone plastry ³ososia, za¶ obok gorzka ¶mietana, kawior, cebula, cytryna i starte jajko - oczywi¶cie wszystko w ró¿nych kupkach i osobno a nie wymieszane zeby mo¿na by³o wybraæ tak± wersjê któr± siê najbardziej lubi.

    Danie chyba nie wymaga d³ugiego przyrz±dzania, idealne na lato, zdrowe, przepyszne.
    ca³y szkopu³ twki jednak wtych plackach które nie mog± byæ za t³uste ani nazbyt wypieczone.

    My¶lê, ¿e warto co¶ takiego sprobowaæ.

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Sk±d
    slask
    Postów
    5,690
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Gorzka ¶mietana?-Nie jad³am jeszcze takiej
    Co do placków to uwielbiam wypieczone takie chrupi±ce
    Jajko starte same ,czy zrobiona jaka¶ pasta z jajka?

  3. #3
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    jajko starte nie pasta, ale starte na drobnej tarce(gotowane na twardo i ¶cierane), gorzka ¶mietana to taka nies³odzona, no w sumie placki mo¿na chyba zrobiæ jak kto lubi, w koncu jedz±cemu ma smakowaæ generalnie to jajko, kawior, cytryna i cebula to dodatki: moim zdaniem najlepsza jest kombinacja: ³oso¶, placek, ¶mietana i ³oso¶, placek, cebula. Ale to kwestia gustu, chodzi o to, ¿e nie trzeba robiæ wszystkiego je¶li siê nie lubi

  4. #4
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Sk±d
    slask
    Postów
    5,690
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ she Zobacz post
    gorzka ¶mietana to taka nies³odzona
    Czyli kwa¶na ¶mietana?(gêsta)
    U mnie w domu jemy palcki z kefirem lub jogurtem z ogórkiem i czosnkiem ,ale mi smaka narobi³a¶ na placki chyba sobie jutro zrobiê

  5. #5
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    ja nie jem nic przy czym trzeba staæ przy kuchence za gor±co!!

    moja babcia robi takie, ¿e kupuje serek waniliowy, kroi jab³ka i miesza z t± mas± ziemniaczan±, podaje z cukrem pudrem
    te¿ ca³kiem spoko s± bo jab³ka nadaj± kwaskowato¶ci s³odkiemu plackowi waniliowemu ale niestety: dok³adnego przepisu i proporcji nie mam wiêc jak kto¶ lubi eksperymentowaæ to mo¿e sprobowaæ ale nie rêczê czy to bêdzie zjadliwe

  6. #6
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Sk±d
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Si³a Reputacji
    22

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    ja ostatnio produkujê Crème Fraîche - jest to francuska ¶mietana która ze wzglêdu na du¿± zawarto¶æ t³uszczu daje siê bezpo¶rednio podgrzewaæ i siê nie wa¿y, dodatkowo po sch³odzeniu daje siê ubijaæ bez konieczno¶ci dodawania jakichkolwiek dodatków.
    Mieszamy szklankê kremowej ¶mietanki z 1-2 ³y¿kami ma¶lanki, mieszamy i odstawimy na dobê w temperaturze pokojowej do zgêstnienia. Po tym okresie ponownie mieszamy, pojemnik zamykamy i mo¿emy trzymaæ do 2 tygodni w lodówce.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  7. #7
    01010100 Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Sk±d
    Ma³opolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Najlepsze placki to takie dobrze wypieczone, chrupi±ce.
    Ostatnio dodaje do ciasta tarty ser zo³ty i kiszona kapuste mmmmmmm
    jak sos to tylko pieczarkowy i kefir do popijania.
    Jak mam lenia to robie takie z "torebki" Knorr nawet zjadliwe

  8. #8
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Sk±d
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Si³a Reputacji
    22

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    ja dodajê kaszê mannê - wzmacnia uczucie chrupko¶ci

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  9. #9
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ portia Zobacz post
    ja dodajê kaszê mannê - wzmacnia uczucie chrupko¶ci
    poczu³am siê jak w jakiej¶ reklamie czytaj±c to
    uczucie chrupko¶ci i lekko¶ci
    w ogóle nie wiedzia³am, ¿e mo¿e byæ tyle pomys³ów na zwyk³e placki ziemniaczane. - marna ze mnie gospodyni domowa

  10. #10
    01010100 Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Nazwisko ¦wiec±cy przyk³adem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Sk±d
    Ma³opolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ she Zobacz post
    poczu³am siê jak w jakiej¶ reklamie czytaj±c to
    uczucie chrupko¶ci i lekko¶ci
    w ogóle nie wiedzia³am, ¿e mo¿e byæ tyle pomys³ów na zwyk³e placki ziemniaczane. - marna ze mnie gospodyni domowa
    she jako gospodyni domowa sorry ale taka wywo³uje to u mnie reakcje

  11. #11
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Sk±d
    slask
    Postów
    5,690
    Si³a Reputacji
    27

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ Nazwa Zobacz post
    Najlepsze placki to takie dobrze wypieczone, chrupi±ce.
    W³a¶nie dzisiaj na obiad takie mia³am

  12. #12
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ Nazwa Zobacz post
    she jako gospodyni domowa sorry ale taka wywo³uje to u mnie reakcje
    hehehe no w³a¶nie ale mój mê¿czyzna lubi i umie gotowaæ wiêc nie ma problemu w ogóle Ci którzy nie potrafi± to nawet nie wchodz± w grê


    Nazwa, wredoto, nie ¶miej siê ze mnie

  13. #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ she Zobacz post
    hehehe no w³a¶nie ale mój mê¿czyzna lubi i umie gotowaæ wiêc nie ma problemu w ogóle Ci którzy nie potrafi± to nawet nie wchodz± w grê


    Nazwa, wredoto, nie ¶miej siê ze mnie
    gdzies juz to czytalem,aha na tym forum tylko ktos inny pisal cos identycznego.

  14. #14
    she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci she  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Si³a Reputacji
    24

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    and so? Pewnie Karla, ale to nic, w koñcu wype³niam jej niszê i dobrze mi z tym, a Ty skoñcz byæ uszczypliwy bo to nudne a temat nie jest o tym co i gdzie czyta³e¶.

  15. #15
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp : placki z ³ososiem i ¶mietan±.

    Cytat Napisa³ she Zobacz post
    and so? Pewnie Karla, ale to nic, w koñcu wype³niam jej niszê i dobrze mi z tym, a Ty skoñcz byæ uszczypliwy bo to nudne a temat nie jest o tym co i gdzie czyta³e¶.

    ...tak,temat jest o twoim mezczyznie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Sa³ata ze ¶mietan± i czosnkiem
    By mineczka in forum Sa³atki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-05-07, 21:31
  2. ¶mieszne placki ziemniaczane
    By Dark Tidus in forum Inne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-03-06, 09:51

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów