+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: placki z ososiem i mietan.

1. Na gr | #16
    she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

Domylnie Odp : placki z ososiem i mietan.

te nie jest ale temat mojego mczyzny odnosi si do postu Nazwy, w dodatku nigdzie nie by uszczypliwy, zloliwy w przeciwienstwie do Twojego.
    przykre, e nawet w temacie o plackach nie moesz sobie odpuci osobistych animozji.

2. Na gr | #17
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skd
    slask
    Postw
    5,690
    Sia Reputacji
    23

Won do mietnika spamerzy

3. Na gr | #18
    Taki jaki byl taki jest Papla wieccy przykadem Papla wieccy przykadem Papla wieccy przykadem Papla wieccy przykadem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skd
    tu
    Postw
    4,376
    Sia Reputacji
    22

Cytat Napisa mineczka Zobacz post
    Czyli kwana mietana?(gsta)
    U mnie w domu jemy palcki z kefirem lub jogurtem z ogrkiem i czosnkiem ,ale mi smaka narobia na placki chyba sobie jutro zrobi
    hmm.. jak polozysz to na naczyniu plaskim, ceramicznym, wypalanym i powlekanym powloka zkrystalizowanego krzemu sprzedawanym pojedynczo lub w kompletach parzystych.. tzn. na talerzu, to ten jogurt z ogorkiem i czosnkiem nazywa "tsadziki"
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

A niby w imi czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosi konsekwencje tego e kto jest le wychowany?

4. Na gr | #19
    Taki jaki byl taki jest Papla wieccy przykadem Papla wieccy przykadem Papla wieccy przykadem Papla wieccy przykadem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skd
    tu
    Postw
    4,376
    Sia Reputacji
    22

Cytat Napisa she Zobacz post
    te nie jest ale temat mojego mczyzny odnosi si do postu Nazwy, w dodatku nigdzie nie by uszczypliwy, zloliwy w przeciwienstwie do Twojego.
    przykre, e nawet w temacie o plackach nie moesz sobie odpuci osobistych animozji.

hmmm.. a tak szczerze mowiac, to ile niby lat ma ten twoj "mezczyzna" ?

czemu niektorzy dewaluuja pojecie "mezczyzny" nadajac to miano gowniarzom?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

A niby w imi czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosi konsekwencje tego e kto jest le wychowany?

5. Na gr | #20
    she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

, jest wystarczajco dorosy i dojrzay eby mc powiedzie o nim mczyzna. (nie, nie ma 19 lat)
    Pomijajc ju ten fakt, uwaam, e sowo "mczyzna" oddaje szacunek, ciepo i poczucie bezpieczestwa, a take to, e nie jest to ju relacja per chopak-dziewczyna tylko co bardziej staego. ;-)

6. Na gr | #21
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skd
    z kontowni
    Postw
    2,703
    Sia Reputacji
    18

jadem takie nad morzem:
    4 placki, a porodku yzka posiekanego ososia na mietanie
    placki byu z dupy, oso chyba z biedronki i to z wyprzeday, mietana pewnie jaka UHT

...ale wakacje s raz w roku i wtedy mona takie gwna jec!
    Ostatnio edytowane przez portia ; 02-08-07 o 23:55

portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection

7. Na gr | #22
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skd
    slask
    Postw
    5,690
    Sia Reputacji
    23

Cytat Napisa Papla Zobacz post
    hmm.. jak polozysz to na naczyniu plaskim, ceramicznym, wypalanym i powlekanym powloka zkrystalizowanego krzemu sprzedawanym pojedynczo lub w kompletach parzystych.. tzn. na talerzu, to ten jogurt z ogorkiem i czosnkiem nazywa "tsadziki"
    JU kiedy pisaam na ten temat -w moim przypadku tego dipu czy zimnego sosu nie nazywam" tsadzikami" bo nie jadam nigdy oryginau ale wydaje mi sie ze do tsadzikw dodaje si jakie przyprawy czy zioa i chyba jaki biay serek lub mietan
    Nie wiedziaam nawet e trzeba tsadziki podawa w specjalnych naczyniach

8. Na gr | #23
    01010100 Nazwisko wieccy przykadem Nazwisko wieccy przykadem Nazwisko wieccy przykadem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skd
    Maopolska
    Postw
    3,538
    Sia Reputacji
    19

Cytat Napisa Papla Zobacz post
    o ja ale mam radoche
    papla to sie zwie Tzatziki i w orginale to bardziej przypomina serek niz jogurt

9. Na gr | #24
    Jabco Czowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2008
    Postw
    5
    Sia Reputacji
    0

Domylnie Odp: placki z ososiem i mietan.

Bardzo dobrze smakuj dobrze wypieczone placki ziemniaczne -chrupice jedzone w towarzystwie romantycznego niemiaego Daniela. Sprjcie. Smakuj !

10. Na gr | #25
    kscc Czowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Postw
    6
    Sia Reputacji
    0

Domylnie Odp: placki z ososiem i mietan.

wietny przepis, wydaje si bardzo prosty tak wiec postaram sie go na dniach przygotowa

Jednak pytanie mam o jako ososia. Mianowicie skd bierzecie ososia? Czy jest to oso hodowlany czy moe jednak oso dziki? Wol dzikie bo jednak miso jest zdrowsze. Czy jednak taka ryba bedzie pasowaa do przepisu?
    http://kscc.pl/
    Service Congress Center Sp. z o.o. Sp. k
    ul. Juliusza Lea 110/1
    30-048 Krakw
    NIP: 6772412378
    tel.: +48 603 378 142
    email: jakub@kscc.pl

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. Saata ze mietan i czosnkiem
    By mineczka in forum Saatki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-05-07, 21:31
  2. mieszne placki ziemniaczane
    By Dark Tidus in forum Inne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-03-06, 09:51

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci