+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: placki z ososiem i mietan.

1. Na gr | #1
    she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

Domylnie placki z ososiem i mietan.

Ostatnio jadam co przepysznego!
    okrge placki ziemniaczane, jak najmniej tuste, redniej wielkoci byy uoone po 2 na talerzu: na nich leay wdzone plastry ososia, za obok gorzka mietana, kawior, cebula, cytryna i starte jajko - oczywicie wszystko w rnych kupkach i osobno a nie wymieszane zeby mona byo wybra tak wersj ktr si najbardziej lubi.

Danie chyba nie wymaga dugiego przyrzdzania, idealne na lato, zdrowe, przepyszne.
    cay szkopu twki jednak wtych plackach ktre nie mog by za tuste ani nazbyt wypieczone.

Myl, e warto co takiego sprobowa.

Najpopularniejsze wtki w tym dziale:

2. Na gr | #2
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skd
    slask
    Postw
    5,690
    Sia Reputacji
    22

Domylnie Odp : placki z ososiem i mietan.

Gorzka mietana?-Nie jadam jeszcze takiej
    Co do plackw to uwielbiam wypieczone takie chrupice
    Jajko starte same ,czy zrobiona jaka pasta z jajka?

3. Na gr | #3
    she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

jajko starte nie pasta, ale starte na drobnej tarce(gotowane na twardo i cierane), gorzka mietana to taka niesodzona, no w sumie placki mona chyba zrobi jak kto lubi, w koncu jedzcemu ma smakowa generalnie to jajko, kawior, cytryna i cebula to dodatki: moim zdaniem najlepsza jest kombinacja: oso, placek, mietana i oso, placek, cebula. Ale to kwestia gustu, chodzi o to, e nie trzeba robi wszystkiego jeli si nie lubi

4. Na gr | #4
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skd
    slask
    Postw
    5,690
    Sia Reputacji
    22

Cytat Napisa she Zobacz post
    gorzka mietana to taka niesodzona
    Czyli kwana mietana?(gsta)
    U mnie w domu jemy palcki z kefirem lub jogurtem z ogrkiem i czosnkiem ,ale mi smaka narobia na placki chyba sobie jutro zrobi

5. Na gr | #5
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

ja nie jem nic przy czym trzeba sta przy kuchence za gorco!!

moja babcia robi takie, e kupuje serek waniliowy, kroi jabka i miesza z t mas ziemniaczan, podaje z cukrem pudrem
    te cakiem spoko s bo jabka nadaj kwaskowatoci sodkiemu plackowi waniliowemu ale niestety: dokadnego przepisu i proporcji nie mam wic jak kto lubi eksperymentowa to moe sprobowa ale nie rcz czy to bdzie zjadliwe

6. Na gr | #6
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skd
    z kontowni
    Postw
    2,703
    Sia Reputacji
    18

ja ostatnio produkuj Crème Frache - jest to francuska mietana ktra ze wzgldu na du zawarto tuszczu daje si bezporednio podgrzewa i si nie way, dodatkowo po schodzeniu daje si ubija bez koniecznoci dodawania jakichkolwiek dodatkw.
    Mieszamy szklank kremowej mietanki z 1-2 ykami malanki, mieszamy i odstawimy na dob w temperaturze pokojowej do zgstnienia. Po tym okresie ponownie mieszamy, pojemnik zamykamy i moemy trzyma do 2 tygodni w lodwce.

portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection

7. Na gr | #7
    01010100 Nazwisko wieccy przykadem Nazwisko wieccy przykadem Nazwisko wieccy przykadem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skd
    Maopolska
    Postw
    3,538
    Sia Reputacji
    19

Najlepsze placki to takie dobrze wypieczone, chrupice.
    Ostatnio dodaje do ciasta tarty ser zoty i kiszona kapuste mmmmmmm
    jak sos to tylko pieczarkowy i kefir do popijania.
    Jak mam lenia to robie takie z "torebki" Knorr nawet zjadliwe

8. Na gr | #8
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skd
    z kontowni
    Postw
    2,703
    Sia Reputacji
    18

ja dodaj kasz mann - wzmacnia uczucie chrupkoci

portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection

9. Na gr | #9
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

Cytat Napisa portia Zobacz post
    ja dodaj kasz mann - wzmacnia uczucie chrupkoci
    poczuam si jak w jakiej reklamie czytajc to
    uczucie chrupkoci i lekkoci
    w ogle nie wiedziaam, e moe by tyle pomysw na zwyke placki ziemniaczane. - marna ze mnie gospodyni domowa

10. Na gr | #10
    01010100 Nazwisko wieccy przykadem Nazwisko wieccy przykadem Nazwisko wieccy przykadem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skd
    Maopolska
    Postw
    3,538
    Sia Reputacji
    19

poczuam si jak w jakiej reklamie czytajc to
    uczucie chrupkoci i lekkoci
    w ogle nie wiedziaam, e moe by tyle pomysw na zwyke placki ziemniaczane. - marna ze mnie gospodyni domowa
    she jako gospodyni domowa sorry ale taka wywouje to u mnie reakcje

11. Na gr | #11
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skd
    slask
    Postw
    5,690
    Sia Reputacji
    22

Cytat Napisa Nazwa Zobacz post
    Najlepsze placki to takie dobrze wypieczone, chrupice.
    Wanie dzisiaj na obiad takie miaam

12. Na gr | #12
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

Cytat Napisa Nazwa Zobacz post
    she jako gospodyni domowa sorry ale taka wywouje to u mnie reakcje
    hehehe no wanie ale mj mczyzna lubi i umie gotowa wic nie ma problemu w ogle Ci ktrzy nie potrafi to nawet nie wchodz w gr

Nazwa, wredoto, nie miej si ze mnie

13. Na gr | #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    CHICAGO
    Postw
    9,745
    Sia Reputacji
    28

hehehe no wanie ale mj mczyzna lubi i umie gotowa wic nie ma problemu w ogle Ci ktrzy nie potrafi to nawet nie wchodz w gr

Nazwa, wredoto, nie miej si ze mnie
    gdzies juz to czytalem,aha na tym forum tylko ktos inny pisal cos identycznego.

14. Na gr | #14
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

and so? Pewnie Karla, ale to nic, w kocu wypeniam jej nisz i dobrze mi z tym, a Ty skocz by uszczypliwy bo to nudne a temat nie jest o tym co i gdzie czytae.

15. Na gr | #15
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    CHICAGO
    Postw
    9,745
    Sia Reputacji
    28

and so? Pewnie Karla, ale to nic, w kocu wypeniam jej nisz i dobrze mi z tym, a Ty skocz by uszczypliwy bo to nudne a temat nie jest o tym co i gdzie czytae.

...tak,temat jest o twoim mezczyznie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. Saata ze mietan i czosnkiem
    By mineczka in forum Saatki
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-05-07, 20:31
  2. mieszne placki ziemniaczane
    By Dark Tidus in forum Inne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-03-06, 08:51

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci