+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 16 do 30 z 50

Temat: 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

  1. #16
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    aj dont no³ :/
    Postów
    4,631
    Si³a Reputacji
    26

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    nie oskar¿enie prywatne a wnioskowe...

    prywatki to siê zak³ada za znies³awienie czy popchniêcie i takie tam pierdu³y i p³aci siê za tak± sprawê 300 z³otych "wpisowego"

    w wypadku gwa³tu to trochê inaczej - jest wnioskowe, nie ¶cigane z urzêdu tylko na wniosek osoby pokrzywdzonej, dlatego tak ma³o gwa³tów koñczy siê rozprawami w s±dzie...

    z urzêdu, bez wymaganego wniosku pokrzywdzonego, s± ¶cigane gwa³ty i molesty na osobach ma³oletnich b±d¼ ubezw³asnowolnionych, ze znacznym upo¶ledzeniem umys³owym itp

  2. #17
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post
    nie oskar¿enie prywatne a wnioskowe...

    prywatki to siê zak³ada za znies³awienie czy popchniêcie i takie tam pierdu³y i p³aci siê za tak± sprawê 300 z³otych "wpisowego"

    w wypadku gwa³tu to trochê inaczej - jest wnioskowe, nie ¶cigane z urzêdu tylko na wniosek osoby pokrzywdzonej, dlatego tak ma³o gwa³tów koñczy siê rozprawami w s±dzie...

    z urzêdu, bez wymaganego wniosku pokrzywdzonego, s± ¶cigane gwa³ty i molesty na osobach ma³oletnich b±d¼ ubezw³asnowolnionych, ze znacznym upo¶ledzeniem umys³owym itp

    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post
    nie oskar¿enie prywatne a wnioskowe...
    podpowiedz mi czym siê ró¿ni popchniêcie go¶cia od dania mu plaskacza w pysk - bez obrazeñ oczywi¶cie - niczym - to i to naruszenie nietykalno¶ci...

    a gdzie widzisz ró¿nicê miedzy prywatnoskargowym ( na wniosek osoby poszkodowanej ) a wnioskowym ? (kosmetyka w nazwie to jest róznica ? )

    wpisz w wyszukiwarke "prywatnoskargowe" - trochê tego wyskoczy - wiêc wszyscy siê myl± i uzywaj± pojêcia które nie istnieje ?


    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post

    prywatki to siê zak³ada za znies³awienie czy popchniêcie i takie tam pierdu³y i p³aci siê za tak± sprawê 300 z³otych "wpisowego"
    czyli jak mi s±siad da plaskacza w pape , a ja mam w kieszeni 112,50 to nie dla mnie prawo i wyrzuc± mnie z komendy jak pójde z z³o¿yæ zawiadomienie o porzestêpstwie a brakuje mi 117,50 ??? - u¶mia³em siê po pachy...

    a mo¿e tak te 300 z³ to wpisowe za wniesion± przeze mnie sprawe cywiln± je¿eli np. chce skarzyæ s±siada bo mi mieszkanie zala³ i nie chce pokryæ strat ? ...

    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post
    z urzêdu, bez wymaganego wniosku pokrzywdzonego, s± ¶cigane gwa³ty i molesty na osobach ma³oletnich b±d¼ ubezw³asnowolnionych, ze znacznym upo¶ledzeniem umys³owym itp
    36 lat to ju¿ zdecydowanie pe³noletno¶æ...
    nie doszuka³em siê w tek¶cie aby "poszkodowana" mia³a szmery pod kopu³± wiêc oskar¿enie prywatne - na wniosek osoby poszkodowanej lub jak wolisz wnioskowe...
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  3. #18
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    aj dont no³ :/
    Postów
    4,631
    Si³a Reputacji
    26

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    ech, u-bot, nie znasz siê a pierdolisz g³upoty, i ty niby policjant jeste¶? wiêc sobie kodeks poczytaj, bo mam nadziejê, ¿e posiadasz takowy...

  4. #19
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post
    ech, u-bot, nie znasz siê a pierdolisz g³upoty, i ty niby policjant jeste¶? wiêc sobie kodeks poczytaj, bo mam nadziejê, ¿e posiadasz takowy...
    a fe... zamiast pierdolisz napisz pieprzysz ( regulamin pani moder )

    nie jestem policjantem...
    bardzo konstruktywna odpowiedz z twojej strony.. po prostu autorytet...

    Araj pamiêtaj - jak ptrzyjedziesz do polski a jaki¶ gostek da ci lepe w karczycho a¿ ci beret spadnie to nie dzwoñ na policje tylko szykuj 300z³ i wal do s±du...

    Kurde Shador ...a jak to siê bedzie dzia³o w pi±tkowy wieczór ?....e tam noce s± ciep³e to przekima pod s±dem do soboty...a sobotê to ju¿ z górki ...byle do poniedzia³ku...


    Bez odbioru...
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  5. #20
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    aj dont no³ :/
    Postów
    4,631
    Si³a Reputacji
    26

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ u-boat Zobacz post
    a fe... zamiast pierdolisz napisz pieprzysz ( regulamin pani moder )

    nie jestem policjantem...
    bardzo konstruktywna odpowiedz z twojej strony.. po prostu autorytet...

    Araj pamiêtaj - jak ptrzyjedziesz do polski a jaki¶ gostek da ci lepe w karczycho a¿ ci beret spadnie to nie dzwoñ na policje tylko szykuj 300z³ i wal do s±du...

    Kurde Shador ...a jak to siê bedzie dzia³o w pi±tkowy wieczór ?....e tam noce s± ciep³e to przekima pod s±dem do soboty...a sobotê to ju¿ z górki ...byle do poniedzia³ku...


    Bez odbioru...
    widzisz, zawiadomienie o pope³nieniu przestêpstwa mo¿na z³o¿yæ zawsze i za darmo, je¶li ju¿ tak siê przypieprzy³e¶, ale policjant powie ci pewnie - id¼ pan se za³ó¿ "prywatkê" w s±dzie - wiêc je¶li chcesz koniecznie koledze sprawê za klepniêcie po dupie zrobiæ lub za nazwanie ciebie w sklepie peda³em przy s±siadach - to idziesz do S±du, sk³adasz wniosek o skazanie w postêpowaniu prywatno-skargowym, dostajesz wezwanie do uiszczenia rycza³tu w kwocie 300 z³otych, mo¿esz wtedy z³o¿yæ wniosek o zwolnienie od op³aty odpowiednio to udokumentuj±c... - i to jest w³a¶nie sprawa z prywatnego oskar¿enia

    a sprawa o gwa³t - sk³adasz jako zgwa³cony zawiadomienie na policji (b±d¼ w prokuraturze) o pope³nieniu przestêpstwa ale ca³e postêpowanie w sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratora, pó¼niej przewa¿nie Prokurator kieruje akt oskar¿enia do S±du, gdzie odbywa siê rozprawa, a pokrzywdzony - zgwa³cony nie uiszcza ¿adnej op³aty - bo jest to sprawa "urzêdowa", w ka¿dej chwili jednak mo¿e wycofaæ swoje oskar¿enia i dupa - sprawa leci

    rozumiesz ju¿ t± delikatn± ró¿nicê miêdzy postêpowaniem prywatnoskargowym a wnioskowym?

    przepraszam, ¿e my¶la³am, ¿e jednak masz jako takie do¶wiadczenie w tych sprawach i postanowi³am u¿yæ trochê skrótów my¶lowych w "rozmowie" z tob±...

    ach, jeszcze jedno, osobi¶cie wola³abym nie byæ nikogo autorytetem, bo ¿aden ze mnie wzór do na¶ladowania - na¶ladowcy mog± marnie skoñczyæ, nawet wrogom nie polecam prób na¶ladownictwa i uwa¿ania mnie za jakikolwiek autorytet i w jakiejkolwiek dziedzinie, a ju¿ na pewno nie za autorytet moralny

  6. #21
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post
    ale policjant powie ci pewnie - id¼ pan se za³ó¿ "prywatkê" w s±dzie
    piszesz pewnie - pewno¶æ ciê opu¶ci³a ?


    Cytat Napisa³ Shandor Zobacz post
    nie oskar¿enie prywatne a wnioskowe...

    prywatki to siê zak³ada za znies³awienie czy popchniêcie i takie tam pierdu³y i p³aci siê za tak± sprawê 300 z³otych "wpisowego"

    kodeks karny
    Art. 217. § 1. Kto uderza cz³owieka lub w inny sposób narusza jego nietykalno¶æ cielesn±,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolno¶ci albo pozbawienia wolno¶ci do roku.
    § 2. Je¿eli naruszenie nietykalno¶ci wywo³a³o wyzywaj±ce zachowanie siê pokrzywdzonego albo je¿eli pokrzywdzony odpowiedzia³ naruszeniem nietykalno¶ci, s±d mo¿e odst±piæ od wymierzenia kary.
    § 3. ¦ciganie odbywa siê z oskar¿enia prywatnego.



    ja tu widze oskarzenie prywatne ,a nie twoje wnioskowe - widocznie twórcy kodeksu karnego te¿ pier.... g³upoty

    i b±dz ³askawa zerkn±c ¿e w my¶l w/w art. kop w dupe,popchniêcie ,plaskacz,lepa to jest jeden artyku³...

    PS - kodeksu nie mam - wystarczy ¿e wszelkiej ma¶ci teoretycy maj± ich nawet po 3 egzemplarze...
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  7. #22
    Gospodarz araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ u-boat Zobacz post

    Araj pamiêtaj - jak ptrzyjedziesz do polski a jaki¶ gostek da ci lepe w karczycho a¿ ci beret spadnie to nie dzwoñ na policje tylko szykuj 300z³ i wal do s±du...
    spoko ....mi rêce do dupy jeszcze nie przyros³y


  8. #23
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ araj Zobacz post
    spoko ....mi rêce do dupy jeszcze nie przyros³y

    a ja zawsze nosze beret mocno naci±gniêty na czo³o
    wiêc mi te¿ nie spadnie..
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  9. #24
    Gospodarz araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci araj  - Chcesz mieæ z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    a bo z tymi gwa³tami to g³upota..na swiecie kazdy pan powinien miec prawo pukac kogo chce i gdzie chce(no oczywiscie za wyjatkiem naszych matek i kobiet) ...czyli wszystkie panny stanu wolnego powinny oddawac sie bez oporu !(a jak stawia³aby opór - to wtedy pan ma prawo zawolac policje i ta ukarac panne)

  10. #25
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ araj Zobacz post
    a bo z tymi gwa³tami to g³upota..na swiecie kazdy pan powinien miec prawo pukac kogo chce i gdzie chce(no oczywiscie za wyjatkiem naszych matek i kobiet) ...czyli wszystkie panny stanu wolnego powinny oddawac sie bez oporu !


    Hehe Araj co Ty z Sentymentem wodke piles ?

  11. #26
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ araj Zobacz post
    wszystkie panny stanu wolnego powinny oddawac sie bez oporu !
    a niech siê opiera ...
    najlepiej d³oñmi o ³awkê - stoj±c do ciebie ty³em...
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  12. #27
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ 6 biegowy Zobacz post
    Hehe Araj co Ty z Sentymentem wodke piles ?
    z sentymentem to ja wczoraj wspomina³em jak kiedy¶ mog³em tyle razy co teraz nie moge...
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  13. #28
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ u-boat Zobacz post
    z sentymentem to ja wczoraj wspomina³em jak kiedy¶ mog³em tyle razy co teraz nie moge...
    ja bym sie tym nie chwalil,lepiej sie przyznac do porazki w lozku niz rozmowy z nim

  14. #29
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postów
    1,146
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Cytat Napisa³ 6 biegowy Zobacz post
    ja bym sie tym nie chwalil,lepiej sie przyznac do porazki w lozku niz rozmowy z nim

    sentyment wg. PWN -

    1. sympatia, sk³onno¶æ, uczucie do kogo¶ lub czego¶;

    z takim sentymentem wspomina³em...
    " Wystarczy jedna szczê¶liwa my¶l aby pofrun±æ "
    cytat z Piotrusia Pana

  15. #30
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Si³a Reputacji
    23

    Domy¶lnie Odp : 21 lat gwa³ci³ w³asn± córke...

    Ja uwa¿am podobnie jak jara

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Jak stworzyæ w³asn± stronê www?
    By matras2 in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 09-08-21, 17:55
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-05-07, 18:25

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów