+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Poka wyniki od 31 do 45 z 50

Temat: 21 lat gwaci wasn crke...

1. Na gr | #31
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    CHICAGO
    Postw
    9,745
    Sia Reputacji
    29

Domylnie Odp : 21 lat gwaci wasn crke...

Cytat Napisa u-boat Zobacz post

sentyment wg. PWN -

1. sympatia, skonno, uczucie do kogo lub czego;

z takim sentymentem wspominaem...
    Tak jak juz wczesniej mowilem,slowo SENTYMENT stracilo dla mnie wartosc

2. Na gr | #32
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skd
    z kontowni
    Postw
    2,703
    Sia Reputacji
    18

upss - error 406

portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection

3. Na gr | #33
    6b idiota whatever wieccy przykadem whatever wieccy przykadem whatever wieccy przykadem whatever wieccy przykadem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skd
    LDZ
    Postw
    4,690
    Sia Reputacji
    22

Cytat Napisa Indianka Zobacz post
    hmmm Zacz gwacic crke jak miaa 17 lat a ona przez tyle lat siedziaa cicho Normalna chyba ona nie bya
    w ogole nie jestes sobie chyba w stanie tego wyobrazic. kobiety czesto po 1 gwalcie popelniaja samobojstwo. dziewczyna, ktora popelnila samobojstwo jak zostala molestowana w klasie byla twoim zdaniem nienormalna?
    zreszta co ma do rzeczy kim jest ofiara? to sprawcy sa nienormalni!
    nie kazdy jest taki twardy psychicznie jak ty'
    takich przypadkow moze byc sporo.
    to jest podobnie jak z przemoca w rodzinie. kobiety latami dostaja wpierdy a nagle postanawiaja uciec z domu, na co potrzeba duzo odwagi.
    czulas kiedys paralizujacy cie strach?

4. Na gr | #34
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    CHICAGO
    Postw
    9,745
    Sia Reputacji
    29

Chodzilem kiedys z dziewczyna ktora zostala zgwalcona,nie wiedzialem o tym az do jakis 6 miesiecy w zwazku,okazalo sie ze gdy byla na studiach po wyjsciu z pracy porwal ja jakis zboczeniec,zgwalcil i mial ja zamordowac,uprosila go zeby dal jej odejsc,wyskoczyla naga z domu,ten ja gonil,ktos ja zabral do szpitala.
    Gwalciciel zabil nastepna ofiare,nigdy juz nie byla soba i nie bedzie.

5. Na gr | #35
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postw
    4,499
    Sia Reputacji
    19

Cytat Napisa Indianka Zobacz post
    hmmm Zacz gwacic crke jak miaa 17 lat a ona przez tyle lat siedziaa cicho Normalna chyba ona nie bya
    Przeciez to jest jasne ze bya najbrzydsz we wsi Ojciec robi jej i sobie dobrze, jej na pocztku mieszao si podniecenie z poczuciem winy i obrzydzeniem, ale w kocu libido zwycizyo i przez 21 lat byo ok, dopki kranik tatusia by bezuteczny juz a sam tatu straci wszystkie zeby i zacza mierdzie. Wtedy nadszed czas na pozbyci si go z domu

6. Na gr | #36
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skd
    si bior dzieci?
    Postw
    4,581
    Sia Reputacji
    21

Nie wiedzialam, e mozna by tak wrednym...panowie zastanwcie si chwilk. Widz, e mska solidarno si odezwaa - usprawiedliwiacie go w swoich oczach bo "crka bya najbrzydsza we wsi"?!

jeli to jest prawda i on naprawde gwaci j to zasuguje na kar. Kobieta pewnie od wielu lat nienawidzi swojego ciaa, stracia dla siebie szacunek. Mylicie, e atwo pj gdzie i powiedzie komu, e tak bliska osoba dopucia si tak strasznego czynu? Nie potrafi sobie wyobrazi cierpienia tejkobiety... pewnie kiepsko wyksztacona, niewiadoma swoich praw, obawiajca si opinii otoczenia. "Baby wioskowe" j zniszcz

7. Na gr | #37
    she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci she  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Postw
    2,351
    Sia Reputacji
    19

czytaam artyku o kkobiecie ktra wolaa zabi swojego ma i odej do kochanka ni wzi rozwd bo w jej otoczeniu rozwdki byy napitnowane wic wolala by wdow. (debilizm oczywicie ze stanw )

generalnie dziwi si jej, e tak dugo to znosia, moga przecie wyprowadzi si ... np. do rodziny. Musiaa by chba niele zastraszona

hehe, btw tu wida pewn obud - synny post o gwalcie i ten.

8. Na gr | #38
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

Cytat Napisa Karla Zobacz post
    Nie wiedzialam, e mozna by tak wrednym...panowie zastanwcie si chwilk. Widz, e mska solidarno si odezwaa - usprawiedliwiacie go w swoich oczach bo "crka bya najbrzydsza we wsi"?!

Karla - o ile tatus przyzna si go gwatu - niech zdycha dziad w lochu...

o ile nie przezna si i nie ma wiadkw - nie da rady uzna go winnym - bedzie si dziad w piekle w garze ze smo przypieka...

o ile crka jest faktyczn ofiar " ojcowskiej mioci " - al mi jej blu...i "wsiowej "gupoty...

o ile crka wybraa fikcyjny aczkolwiek sprawdzony ( tak,tak sprawdzony ) sposb na pozbycie si niedoznego ojca z domu to rwniez pieko, gary ,smoa itp...

Jaka mska solidarnoc ? ...

Bybym z kim solidarny gdyny mi kto siostre zgwaci ? - zastanw si ...
    Nie odczytuj mojego sarkazmu jako prbe bronienia sprawcy gwatu...
    Naprawde - atwo jest wkopa osob najblisz pomawiajc j o molestowanie,usiowanie gwatu ( lub sam gwat ktry mia mie miejsce np. 12 kwietnia 2004r. ) ...

Oby w tym przypadku nie chodzio o porachunki ...dom...lub kase
    " Wystarczy jedna szczliwa myl aby pofrun "
    cytat z Piotrusia Pana

9. Na gr | #39
    bo ciasny kaftan na sobie mam Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    aj dont no :/
    Postw
    4,631
    Sia Reputacji
    22

piszesz pewnie - pewno ci opucia ?

kodeks karny
    Art. 217. 1. Kto uderza czowieka lub w inny sposb narusza jego nietykalno cielesn,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnoci albo pozbawienia wolnoci do roku.
    2. Jeeli naruszenie nietykalnoci wywoao wyzywajce zachowanie si pokrzywdzonego albo jeeli pokrzywdzony odpowiedzia naruszeniem nietykalnoci, sd moe odstpi od wymierzenia kary.
    3. ciganie odbywa si z oskarenia prywatnego.

ja tu widze oskarzenie prywatne ,a nie twoje wnioskowe - widocznie twrcy kodeksu karnego te pier.... gupoty

i bdz askawa zerknc e w myl w/w art. kop w dupe,popchnicie ,plaskacz,lepa to jest jeden artyku...

PS - kodeksu nie mam - wystarczy e wszelkiej maci teoretycy maj ich nawet po 3 egzemplarze...
    kurde, ty umiesz czyta? przecie cay czas mwi, e to podlega pod prywatk tak jak pomwienie, zniesawienie - art. 212, zniewaga - art. 216 kk

no i najwaniejsze - sama sobie tego nie wymyliam - Kodeks postepowania karnego rozrnia rodzaje cigania:
    - na wniosek (dot. m.in. gwatw) (poczytaj art. 12 kpk)
    - z urzdu (wikszo przestpstw z kk) (poczytaj art. 10 kpk)
    - z oskarenia prywatnego (np. art. 212, 216, 217 kk) (poczytaj art. 59 kpk)

takie stanowisko miaam na pocztku i takie nadal podtrzymuj
    dalej nie rozumiesz?

i nie wciskaj mi czego, czego nie mwiam...

acha, i jak do mnie piszesz, to nie "powikszaj" czcionki, bo z debilem nie rozmawiasz, umiem czyta ze zrozumiem, no chyba, e w ten sposb "krzyczysz" na mnie, wic te sobie tego nie rzycz, bo nie widz ku temu powodw... prbuj tylko wytumaczy ci i innym, ktrzy nie maj o tym zielonego pojcia czym rni si w postpowaniu karnym sprawa prywatnoskargowa od wnioskowej, to chyba nic zego.

10. Na gr | #40
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

Cytat Napisa Shandor Zobacz post

acha, i jak do mnie piszesz, to nie "powikszaj" czcionki, bo z debilem nie rozmawiasz,
    Wic sdzisz e powikszona czcionka przysuguje tylko dko kontaktw z debilami ?

rozdrabniasz si ...
    Jak zgwacona idzie na komende zoy wniosek o ciganie karne sprawcy gwatu to ona nie musi wiedzie jak nazywa si forma cigania czyli czy przestpstwo to jest cigane z oskarenia prywatnego , czy na wniosek osoby poszkodowanej - w czym lub gdzie widzisz rnice - tylko prosz praktycznie a nie teoretycznie...

Czy jeeli kobieta ta powie e z oskarenia prywatnego chce sciga sprawce gwatu - to czy na komedzie kto j oleje,okrzyczy lub takowego zawiadomienia nie przyjmie ??? NIE

Po to s wanie teoretycy zwani " badaczami pisma "zeby komplikowa utrudnia ycie innym...

Wystarczy e poszkodowana usyszy e musi osobicie zoy wniosek o ciganie karne gwaciciela i na tym si powinno koczy...a czy to si nazywa " na wniosek " czy " z oskarenia prywatnego " czy " dupa blada " to ju nie robi wikszej rnicy...

kurde, ty umiesz czyta?
    moe nie do koca...ale robie ogromne postpy...
    cytat z Piotrusia Pana

11. Na gr | #41
    czy tak moe by siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skd
    POMORZE
    Postw
    2,142
    Sia Reputacji
    22

Cytat Napisa whatever Zobacz post
    w ogole nie jestes sobie chyba w stanie tego wyobrazic. kobiety czesto po 1 gwalcie popelniaja samobojstwo. dziewczyna, ktora popelnila samobojstwo jak zostala molestowana w klasie byla twoim zdaniem nienormalna?
    zreszta co ma do rzeczy kim jest ofiara? to sprawcy sa nienormalni!
    nie kazdy jest taki twardy psychicznie jak ty'
    takich przypadkow moze byc sporo.
    to jest podobnie jak z przemoca w rodzinie. kobiety latami dostaja wpierdy a nagle postanawiaja uciec z domu, na co potrzeba duzo odwagi.
    czulas kiedys paralizujacy cie strach?
    Masz racj,nie jestem sobie w stanie tego wyobrazic.........
    Moe i jestem twarda psychicznie i wanie dlatego dziadowi sama bym jaja wycia,jakby tylko zamkn na chwile oczy.Nie miaby okazji na powtrk...........Tyle lat j gwaci,no prosz ci
    Przemoc w rodzinie?al mi tych kobiet....................e s takie gupie.

12. Na gr | #42
    bo ciasny kaftan na sobie mam Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    Postw
    4,631
    Sia Reputacji
    22

Wic sdzisz e powikszona czcionka przysuguje tylko dko kontaktw z debilami ?

rozdrabniasz si ...
    Jak zgwacona idzie na komende zoy wniosek o ciganie karne sprawcy gwatu to ona nie musi wiedzie jak nazywa si forma cigania czyli czy przestpstwo to jest cigane z oskarenia prywatnego , czy na wniosek osoby poszkodowanej - w czym lub gdzie widzisz rnice - tylko prosz praktycznie a nie teoretycznie...

Czy jeeli kobieta ta powie e z oskarenia prywatnego chce sciga sprawce gwatu - to czy na komedzie kto j oleje,okrzyczy lub takowego zawiadomienia nie przyjmie ??? NIE

Po to s wanie teoretycy zwani " badaczami pisma "zeby komplikowa utrudnia ycie innym...

Wystarczy e poszkodowana usyszy e musi osobicie zoy wniosek o ciganie karne gwaciciela i na tym si powinno koczy...a czy to si nazywa " na wniosek " czy " z oskarenia prywatnego " czy " dupa blada " to ju nie robi wikszej rnicy...

moe nie do koca...ale robie ogromne postpy...
    napisaam to tylko po to, by "zainteresowani" wiedzieli, e takowa rnica jednak jest, ale jak widz nie lubisz "pogbia" swojej wiedzy
    sorry, ale mylaam e niektrym mogoby si to przyda, teraz moesz si "pomdrzy" w rozmowie z kumplami (i to w sensie pozytywnym)
    aha, a w prawie karnym niestety nie jestem teoretykiem, lecz raczej praktykiem, i moe dlatego dla mnie taka rnica jest oczywista i raca...
    Myl, e gdyby rozmawia z jakim laikiem na temat dobrze ci znany to te chciaby mu wytumaczy, e nie ma racji pieprzc gupoty, e sierotka marysia to krlewna nieka i e nie ma midzy nimi rnicy ....

13. Na gr | #43
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

ale jak widz nie lubisz "pogbia" swojej wiedzy

a czy ty pomitsz skad polskiej reprezentacji w meczu finaowym z niemcami w roku 1974 ?... NIE - to czemu nie pogbiasz swojej wiedzy ...?

Bo po jakiego chu... ja mam wiedzie o milionie nieistotnych spraw i zamieca sobie gow nimi gowe...

Jak pewnie zauwazyas sdzia na kadej rozprawie ma przed sob w zalenoci od rodzaju rozprawy :

Kodeks cywilny
    USTAWA z dnia 23 kwietnia 1964 r. KODEKS CYWILNY Dz.U.64.16.93 (ost.zm. Dz.U.06.133.935)

Kodeks karny
    USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny. Dz.U.97.88.553 (ost.zm.Dz.U.06.218.1592)

Kodeks karny skarbowy
    USTAWA z dnia 10 wrzenia 1999 r. Kodeks karny skarbowy. Dz.U.99.83.930 (ost.zm.Dz.U.07.61.410)

Kodeks karny wykonawczy
    USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny wykonawczy. Dz.U.97.90.557 (ost.zm.Dz.U.06.226.1648)

Kodeks postpowania administracyjnego
    USTAWA z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postpowania administracyjnego. Dz.U.00.98.1071 (ost.zm.Dz.U.05.64.565)

Kodeks postpowania cywilnego
    USTAWA z dnia 17 listopada 1964 r. KODEKS POSTPOWANIA CYWILNEGO Dz.U.64.43.296 (ost.zm.Dz.U.07.50.331)

Kodeks postpowania karnego
    USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks postpowania karnego. Dz.U.97.89.555 (ost.zm.Dz.U.07.80.539)

Kodeks postpowania w sprawach o wykroczenia
    USTAWA z dnia 24 sierpnia 2001 r. Kodeks postpowania w sprawach o wykroczenia. Dz.U.01.106.1148 (ost.zm.Dz.U.06.226.1648)

Kodeks Rodzinny i opiekuczy
    USTAWA z dnia 25 lutego 1964 r. Kodeks rodzinny i opiekuczy. Dz.U.64.9.59 (ost.zm. Dz.U.04.162.1691)

Kodeks spek handlowych
    USTAWA z dnia 15 wrzenia 2000 r. Kodeks spek handlowych Dz.U.00.94.1037 (ost.zm.Dz.U.06.208.1540)

Kodeks wykrocze
    USTAWA z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykrocze Dz.U.71.12.114 (ost.zm.Dz.U.05.90.757)

Konstytucja RP
    KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 2 kwietnia 1997 r. Dz.U.97.78.483 (ost.zm.Dz.U.06.200.1471)

Jak mylisz czemu sdziowie z 30 letnim staem nie "pogebiaj swojej wiedzy " - obyli by si bez tych ksig ???
    pewnie dlatego nie ucz si ich - bo ycie trzeba sobie uatwia a nie komplikowac i sdzia nie bedzie zakuwa na pamic 12 mdrych ksig - bo po co jeeli moe w kadej chwili z nich skorzysta....

W tym przypadku zgwacona musi osobicie zoy wniosek o ciganie - jak on by si nie nazywa.koniec kropka.
    Nie moe tego zrobi kuzynka,kochanek ,teciowa czy wity Mikoaj...
    wszystko jasne - myle e tak...

niestety nie jestem teoretykiem, lecz raczej praktykiem, i moe dlatego dla mnie taka rnica jest oczywista i raca.......
    prosiem aby wskazaa te raco-oczywiste rznice tak istotne dla poszkodowanej ...

Myl, e gdyby rozmawia z jakim laikiem na temat dobrze ci znany to te chciaby mu wytumaczy, e nie ma racji pieprzc gupoty, e sierotka marysia to krlewna nieka i e nie ma midzy nimi rnicy ....
    i e wirek trzyma z Muchomorkiem ???
    cytat z Piotrusia Pana

14. Na gr | #44
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    Postw
    4,631
    Sia Reputacji
    22

bez sensu jest rozmowa z tob...
    aha, i nie kady sdzia ma kodeks przed sob, bo s tacy, co nie musz...
    a ju napewno nie musz go mie pod nosem by wiedzie czym si rni postpowanie wnioskowe od prywatnoskargowego
    a jeli chodzi o pik non - to bardziej na miejscu byoby stwierdzenie, e mistrzostwa wiata to to samo co mistrzostwa powiatu, i tu i tam 11 debili biega za 1 pik, wic gdzie rnica?

15. Na gr | #45
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

...mistrzostwa wiata to to samo co mistrzostwa powiatu, i tu i tam 11 debili biega za 1 pik, wic gdzie rnica?
    w cenie popcornu i coli
    cytat z Piotrusia Pana

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. ӣ - Tylko na wasn odpowiedzialno!
    By MaT in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-05-07, 18:25

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw