+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Poka wyniki od 16 do 30 z 50

Temat: 21 lat gwaci wasn crke...

1. Na gr | #16
    bo ciasny kaftan na sobie mam Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    aj dont no :/
    Postw
    4,631
    Sia Reputacji
    21

Domylnie Odp : 21 lat gwaci wasn crke...

nie oskarenie prywatne a wnioskowe...

prywatki to si zakada za zniesawienie czy popchnicie i takie tam pierduy i paci si za tak spraw 300 zotych "wpisowego"

w wypadku gwatu to troch inaczej - jest wnioskowe, nie cigane z urzdu tylko na wniosek osoby pokrzywdzonej, dlatego tak mao gwatw koczy si rozprawami w sdzie...

z urzdu, bez wymaganego wniosku pokrzywdzonego, s cigane gwaty i molesty na osobach maoletnich bd ubezwasnowolnionych, ze znacznym upoledzeniem umysowym itp

2. Na gr | #17
    **************** u-boat Wyborca PISu Avatar u-boat
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

Cytat Napisa Shandor Zobacz post

prywatki to si zakada za zniesawienie czy popchnicie i takie tam pierduy i paci si za tak spraw 300 zotych "wpisowego"

w wypadku gwatu to troch inaczej - jest wnioskowe, nie cigane z urzdu tylko na wniosek osoby pokrzywdzonej, dlatego tak mao gwatw koczy si rozprawami w sdzie...

z urzdu, bez wymaganego wniosku pokrzywdzonego, s cigane gwaty i molesty na osobach maoletnich bd ubezwasnowolnionych, ze znacznym upoledzeniem umysowym itp

podpowiedz mi czym si rni popchnicie gocia od dania mu plaskacza w pysk - bez obraze oczywicie - niczym - to i to naruszenie nietykalnoci...

a gdzie widzisz rnic miedzy prywatnoskargowym ( na wniosek osoby poszkodowanej ) a wnioskowym ? (kosmetyka w nazwie to jest rznica ? )

wpisz w wyszukiwarke "prywatnoskargowe" - troch tego wyskoczy - wic wszyscy si myl i uzywaj pojcia ktre nie istnieje ?

czyli jak mi ssiad da plaskacza w pape , a ja mam w kieszeni 112,50 to nie dla mnie prawo i wyrzuc mnie z komendy jak pjde z zoy zawiadomienie o porzestpstwie a brakuje mi 117,50 ??? - umiaem si po pachy...

a moe tak te 300 z to wpisowe za wniesion przeze mnie sprawe cywiln jeeli np. chce skarzy ssiada bo mi mieszkanie zala i nie chce pokry strat ? ...

36 lat to ju zdecydowanie penoletno...
    nie doszukaem si w tekcie aby "poszkodowana" miaa szmery pod kopu wic oskarenie prywatne - na wniosek osoby poszkodowanej lub jak wolisz wnioskowe...
    " Wystarczy jedna szczliwa myl aby pofrun "
    cytat z Piotrusia Pana

3. Na gr | #18
    bo ciasny kaftan na sobie mam Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    Postw
    4,631
    Sia Reputacji
    21

ech, u-bot, nie znasz si a pierdolisz gupoty, i ty niby policjant jeste? wic sobie kodeks poczytaj, bo mam nadziej, e posiadasz takowy...

4. Na gr | #19
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

ech, u-bot, nie znasz si a pierdolisz gupoty, i ty niby policjant jeste? wic sobie kodeks poczytaj, bo mam nadziej, e posiadasz takowy...
    a fe... zamiast pierdolisz napisz pieprzysz ( regulamin pani moder )

nie jestem policjantem...
    bardzo konstruktywna odpowiedz z twojej strony.. po prostu autorytet...

Araj pamitaj - jak ptrzyjedziesz do polski a jaki gostek da ci lepe w karczycho a ci beret spadnie to nie dzwo na policje tylko szykuj 300z i wal do sdu...

Kurde Shador ...a jak to si bedzie dziao w pitkowy wieczr ?....e tam noce s ciepe to przekima pod sdem do soboty...a sobot to ju z grki ...byle do poniedziaku...

Bez odbioru...
    cytat z Piotrusia Pana

5. Na gr | #20
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    Postw
    4,631
    Sia Reputacji
    21

Cytat Napisa u-boat Zobacz post
    a fe... zamiast pierdolisz napisz pieprzysz ( regulamin pani moder )

nie jestem policjantem...
    bardzo konstruktywna odpowiedz z twojej strony.. po prostu autorytet...

Araj pamitaj - jak ptrzyjedziesz do polski a jaki gostek da ci lepe w karczycho a ci beret spadnie to nie dzwo na policje tylko szykuj 300z i wal do sdu...

Kurde Shador ...a jak to si bedzie dziao w pitkowy wieczr ?....e tam noce s ciepe to przekima pod sdem do soboty...a sobot to ju z grki ...byle do poniedziaku...

Bez odbioru...
    widzisz, zawiadomienie o popenieniu przestpstwa mona zoy zawsze i za darmo, jeli ju tak si przypieprzye, ale policjant powie ci pewnie - id pan se za "prywatk" w sdzie - wic jeli chcesz koniecznie koledze spraw za klepnicie po dupie zrobi lub za nazwanie ciebie w sklepie pedaem przy ssiadach - to idziesz do Sdu, skadasz wniosek o skazanie w postpowaniu prywatno-skargowym, dostajesz wezwanie do uiszczenia ryczatu w kwocie 300 zotych, moesz wtedy zoy wniosek o zwolnienie od opaty odpowiednio to udokumentujc... - i to jest wanie sprawa z prywatnego oskarenia

a sprawa o gwat - skadasz jako zgwacony zawiadomienie na policji (bd w prokuraturze) o popenieniu przestpstwa ale cae postpowanie w sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratora, pniej przewanie Prokurator kieruje akt oskarenia do Sdu, gdzie odbywa si rozprawa, a pokrzywdzony - zgwacony nie uiszcza adnej opaty - bo jest to sprawa "urzdowa", w kadej chwili jednak moe wycofa swoje oskarenia i dupa - sprawa leci

rozumiesz ju t delikatn rnic midzy postpowaniem prywatnoskargowym a wnioskowym?

przepraszam, e mylaam, e jednak masz jako takie dowiadczenie w tych sprawach i postanowiam uy troch skrtw mylowych w "rozmowie" z tob...

ach, jeszcze jedno, osobicie wolaabym nie by nikogo autorytetem, bo aden ze mnie wzr do naladowania - naladowcy mog marnie skoczy, nawet wrogom nie polecam prb naladownictwa i uwaania mnie za jakikolwiek autorytet i w jakiejkolwiek dziedzinie, a ju na pewno nie za autorytet moralny

6. Na gr | #21
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

ale policjant powie ci pewnie - id pan se za "prywatk" w sdzie
    piszesz pewnie - pewno ci opucia ?

kodeks karny
    Art. 217. 1. Kto uderza czowieka lub w inny sposb narusza jego nietykalno cielesn,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnoci albo pozbawienia wolnoci do roku.
    2. Jeeli naruszenie nietykalnoci wywoao wyzywajce zachowanie si pokrzywdzonego albo jeeli pokrzywdzony odpowiedzia naruszeniem nietykalnoci, sd moe odstpi od wymierzenia kary.
    3. ciganie odbywa si z oskarenia prywatnego.

ja tu widze oskarzenie prywatne ,a nie twoje wnioskowe - widocznie twrcy kodeksu karnego te pier.... gupoty

i bdz askawa zerknc e w myl w/w art. kop w dupe,popchnicie ,plaskacz,lepa to jest jeden artyku...

PS - kodeksu nie mam - wystarczy e wszelkiej maci teoretycy maj ich nawet po 3 egzemplarze...
    cytat z Piotrusia Pana

7. Na gr | #22
    Gospodarz araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    Jutlandia
    Postw
    13,283
    Sia Reputacji
    10

spoko ....mi rce do dupy jeszcze nie przyrosy

8. Na gr | #23
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

Cytat Napisa araj Zobacz post
    spoko ....mi rce do dupy jeszcze nie przyrosy

a ja zawsze nosze beret mocno nacignity na czoo
    wic mi te nie spadnie..
    cytat z Piotrusia Pana

9. Na gr | #24
    Gospodarz araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci araj  - Chcesz mie z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    Jutlandia
    Postw
    13,283
    Sia Reputacji
    10

a bo z tymi gwatami to gupota..na swiecie kazdy pan powinien miec prawo pukac kogo chce i gdzie chce(no oczywiscie za wyjatkiem naszych matek i kobiet) ...czyli wszystkie panny stanu wolnego powinny oddawac sie bez oporu !(a jak stawiaaby opr - to wtedy pan ma prawo zawolac policje i ta ukarac panne)

10. Na gr | #25
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    CHICAGO
    Postw
    9,745
    Sia Reputacji
    28

a bo z tymi gwatami to gupota..na swiecie kazdy pan powinien miec prawo pukac kogo chce i gdzie chce(no oczywiscie za wyjatkiem naszych matek i kobiet) ...czyli wszystkie panny stanu wolnego powinny oddawac sie bez oporu !

Hehe Araj co Ty z Sentymentem wodke piles ?

11. Na gr | #26
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

wszystkie panny stanu wolnego powinny oddawac sie bez oporu !
    a niech si opiera ...
    najlepiej domi o awk - stojc do ciebie tyem...
    cytat z Piotrusia Pana

12. Na gr | #27
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

Cytat Napisa 6 biegowy Zobacz post
    Hehe Araj co Ty z Sentymentem wodke piles ?
    z sentymentem to ja wczoraj wspominaem jak kiedy mogem tyle razy co teraz nie moge...
    cytat z Piotrusia Pana

13. Na gr | #28
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skd
    CHICAGO
    Postw
    9,745
    Sia Reputacji
    28

z sentymentem to ja wczoraj wspominaem jak kiedy mogem tyle razy co teraz nie moge...
    ja bym sie tym nie chwalil,lepiej sie przyznac do porazki w lozku niz rozmowy z nim

14. Na gr | #29
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Postw
    1,146
    Sia Reputacji
    0

Cytat Napisa 6 biegowy Zobacz post
    ja bym sie tym nie chwalil,lepiej sie przyznac do porazki w lozku niz rozmowy z nim

sentyment wg. PWN -

1. sympatia, skonno, uczucie do kogo lub czego;

z takim sentymentem wspominaem...
    cytat z Piotrusia Pana

15. Na gr | #30
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postw
    4,499
    Sia Reputacji
    18

Ja uwaam podobnie jak jara

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Podobne wtki

1. ӣ - Tylko na wasn odpowiedzialno!
    By MaT in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-05-07, 17:25

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw