+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: wesele

  1. #1
    I love sex Velvet Wie o co chodzi Avatar Velvet
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ^^/*\^^
    Postów
    752
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie wesele

    ide zaniedlugo na wesele i dzis bylam na zabojczych zakupach kupilam duzo rzeczy ale nic na wesele w sklepach panuje teraz moda na satynowe sukienki albo takie z lat 70-tych
    juz dawno nie bylam na weselu i nawet nie wiem jakie trendy teraz panują, czy sukienka wieczorowa nie bedzie przesadą
    albo spodnie i gorset..zero pomyslu a czas goni

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : wesele

    Z tego co wiem to teraz właśnie są "trendy" suknie wieczorowe , ale ja nigdy się nie sugeruję modą i ubieram to w czym sie będę czuła dobrze i wygodnie -wiadomo jedzenie tańce itp

  3. #3
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : wesele

    jak idziesz do "wiejskiego" towarzystwa to większość będzie w sukniach wieczorowych a jeśli ma być większość ludzi z "miasta" to będzie więcej sportowych kreacji. Ja ostatnio chodzę w spodniach czarnych satynowych i gorseto-tunice łaczę modę wiejską z miejską

  4. #4
    I love sex Velvet Wie o co chodzi Avatar Velvet
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ^^/*\^^
    Postów
    752
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : wesele

    hehe dobry podział - wiejskie miejskie, nie znam towarzystwa...ale zapowiada sie wiejsko hiehiehe w dodatku 2 dni...
    teraz cos z szafy siorki wyszukałam - dluga suknia, granat, odslaniająca plecy wiec na 1 dzien juz moze byc kasa zaoszczedzona

    teraz gorset trza kupic i buty jeszcze czyli najciezsze zadanie przede mną, dzis ubieralam z 5 gorsetow i albo za duze albo drut wystawal w innym miejscu niz powinien, albo gorset okazal sie ciazowką ;/ zawsze myslalam, ze gorset to gorset wypycha to co ma i uwydatnia talię, ale sie myliłam...
    dzisiaj 7.7.07 i widzialam pare lasek w zwiewnych kieckach typu lata 70-te czerwono-białe /oo jak flagowo/
    najgorsza wizja - wszyscy ubrani "sportowo" a ja se wyskocze wieczorowo

  5. #5
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : wesele

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    jak idziesz do "wiejskiego" towarzystwa to większość będzie w sukniach wieczorowych a jeśli ma być większość ludzi z "miasta" to będzie więcej sportowych kreacji. Ja ostatnio chodzę w spodniach czarnych satynowych i gorseto-tunice łaczę modę wiejską z miejską
    Nie zgadzam sie
    Koleżanka która mieszka na wsi była na weselu które odbywało sie w Krakowie ,koleżanka poszła w spodniach i gorsecie a towarzystwo z miasta było w sukniach balowych ,młodzi byli ubarani różnie -więc nie jest regułą że miasto ubiera sie tak a wieś inaczej -nie wiem od czego to zależy więc nie warto sie przejmować tym w co sie inni ubierają tylko patrzeć na w czym się dobrze czujemy i korzystać z wesela całą gębą

  6. #6
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : wesele

    ha, moja koleżanka ma takiego pecha, że w tym roku była już na 6 weselach i jeszcze ma trzy przed sobą wesela miała w sumie rozrzucone po całej polsce
    z tego co mówiła, to moja teza jednak się sprawdza... a poza tym to mówię o osobach "młodych" - nie o staruchach
    najgorzej ubrani byli goście z wesela "Warszawskiego", dwóch to nawet w dżinskach przyszło, a jedna laska w dresowej sukience z paskami po bokach , a na zdjęciach z "remizy strażackiej" wszystkie damessy były w szerokich sukniach atłasowych i gorsetach, a każda z wielkim kokiem na głowie

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : wesele

    No bo na wsi to jest "zastaw się a postaw sie" nadal b.aktualne.
    W ogóle teraz skromnosc jest modna w modzie ślubnej i weselnej
    Na przykład moja kolezanka brała slub ostatnio i miała taką zajebiscie skromną ale zajebiscie przez to elegancką i z klasą suknie. A na wsi to wiadomo, ludzie tam inaczej myslą, a niektore to nawej jedzą kanapki z jajkiem. he

  8. #8
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : wesele

    Tak, tak kanapki z jajkiem to obciach.

  9. #9
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : wesele

    a w dupie mam modę, kupię sobie jakąś małą czarną. żadne balowe kreacje nie wchodzą w grę, nienawidzę takich sukni bueeeee
    ..or do I really love your brain?

  10. #10
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : wesele

    Cytat Napisał juSta Zobacz post
    a w dupie mam modę, kupię sobie jakąś małą czarną. żadne balowe kreacje nie wchodzą w grę, nienawidzę takich sukni bueeeee
    Justa, nigdy w Ciebie nie wątpiłam...

    Stetrn, uwielbiam kanapki z jajkiem ale nie chodzę na wesela w "balowych' kreacjach... wolę skromnie a wiem, że wyglądam lepiej niż nie jedna laska chuda w pasie z wielkim cycem w satynowej kiecce twoja teoria nie sprawdziła się...

  11. #11
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : wesele

    Nie wiem, nie znam sie az tak. I tak wiejskie wesela na otwartym powietrzu są naj naj naj Więc?

  12. #12
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : wesele

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Nie wiem, nie znam sie az tak. I tak wiejskie wesela na otwartym powietrzu są naj naj naj Więc?
    są naj naj bo nie czuć zapachu jaj

  13. #13
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : wesele

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    są naj naj bo nie czuć zapachu jaj
    Hehe nie, są naj bo alkohol sie leje gesto, wiejskie panny są zazwyczaj cycate i gorące (i żadne przygód ), no i coż można sie wyluzować na maksa . Ahh pamietam te wiejskie wesele, co za wspaniała przygoda, wypilem wtedy najwiecej alko w zyciu i czulem ze zyje przez 3 dni.

  14. #14
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : wesele

    nigdy nie byłam na takim wiejskim weselu

  15. #15
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : wesele

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Hehe nie, są naj bo alkohol sie leje gesto, wiejskie panny są zazwyczaj cycate i gorące (i żadne przygód ), no i coż można sie wyluzować na maksa . Ahh pamietam te wiejskie wesele, co za wspaniała przygoda, wypilem wtedy najwiecej alko w zyciu i czulem ze zyje przez 3 dni.
    Opowiedz nam o tym wiecej. Ciekawie sie zapowiada. Tylko wprowadz wiecej fantastyki.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wesele
    By jankooo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 20-11-23, 11:16
  2. rosyjskie wesele??:)
    By profektus in forum Humor
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-12-07, 20:37
  3. Czarne wesele lub wesele Afro-Amerykanow innymi slowy
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-07, 18:55
  4. kozackie wesele
    By DZIADZIA in forum Humor
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-11-06, 13:49
  5. wesele...
    By katsiu in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-09-06, 18:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów