+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 44 z 44

Temat: Cytaty ze swietej ksiegi

  1. #31
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    jeden z moich ulubionych.. cytuje z pamieci

    "gdy dwoch mezczyzn walczy, a zona jednego by pomoc mezowi zlapie drugiego za przyrodzenie, zabij ja od razu, bez litosci"

    [ Dodano: Pon 14 Lis, 2005 ]
    przepraszam, pomylilem sie.. nie zabijaj.. obetnij tylko reke

    znalazlem ten cytat

    Deuteronomy chapter 25 (TEV)

    11 "If two men are having a fight and the wife of one tries to help her husband by grabbing hold of the other man's genitals, 12 show her no mercy; cut off her hand.

    kurcze..dobra mam pamiec, tyle lat minelo
    Długo krwawiła? :7:

  2. #32
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    nie wiem.. jakos o tym w biblii nie pisza
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #33
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    troche milszy cytat z koranu
    Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!

    a teraz mniej mile z talmudu, czy innej ksiegi madrosci (tu akurat wybaczcie moja niewiedze o ich ksiegach )

    “Just the Jews are humans, the Non-Jews are no humans, but cattle.” (goyim – human cattle) – (Kerithuth 6b page 78, Jebhammoth 61a)
    Tylko Żydzi są ludźmi, nie-żydzi [goje przyp. moj] nie są ludźmi, lecz bydłem.
    “The Non-Jews have been created to serve the Jews as slaves.” - (Midrasch Talpioth 225)
    Nie-żydzi zostali stworzeni by służyć Żydom jako niewolnicy.
    “The Non-Jews have to be avoided, even more than sick pigs.” - (Orach Chaiim 57, 6a)
    Nie-żydzi pownni być unikani, bardziej niż chore świnie.
    “Sexual intercourse with Non-Jews is like sexual intercourse with animals” – (Kethuboth 3b)
    Stosunek seksualny z Nie-żydem jest jak stosunek seksualny ze zwierzęciem
    “The birth-rate of the Non-Jews has to be suppressed massively” - (Zohar II, 4b)
    Przyrost naturalny Nie-żydów powinien być zmniejszony drastycznie.
    "God (Jahveh) is never angry about the Jews, just about the Non-Jews” – (Talmud IV/8/4a)
    Bóg nigdy nie gniewa się na Żydów, a na Gojów.
    “The human (Jew) has to pray every day three times, because Jahveh didn’t make him a goyim, not a female and not an ignorant.” – (Talmud V/2/43b + 44a)
    Człowiek powinien modlić się trzy razy dziennie, ponieważ Bóg nie uczynił go gojem, kobietą czy analfabetą [akurat slowa "ignorant" sa rozne znaczenia - wiec wybaczcie]
    “You (the Jews) have made me, Jahveh, the only true lord in the world, so I will make you the only ruler in the world”
    Wy mnie stworzyliście, Jahwe, jednego prawdziwego pana na świecie, więc uczynię was jedynymi władcami na ziemi.
    “Jews always have to try to deceive Non-Jews” – (Zohar I, 168a)
    Żydzi zawsze muszą spróbować oszukać nie-żyda
    “Carry on trade with Non-Jews, if they have to pay money for it” - (Abhodah Zarah 2a T)
    Utrzymuj handel z nie-żydami, jeśli płacą za to pieniędzmi.
    “Non-Jewish property belongs to the Jew who uses it first” - (Babba Bathra 54b)
    Nie-żydowska własność należy do żyda, który używał jej pierwszy.
    “If two Jews have deceived a Non-Jew, they have to split the profit” - (Choschen Ham 183,7)
    Jeśli dwoje żydów oszukało nie-żyda, muszą podzielić swój dochód.
    “Every Jew is allowed to use lies and perjury to bring a Non-Jew to ruin” - (Babha Kama 113a)
    Każdy Żyd jest upoważniony by kłamać i krzywoprzysiężyć by doprowadzić nie-żyda do upadku.
    “The possessions of the goyim are like an ownerless desert, and everybody (every Jew) who seizes it, has acquired it” - (Talmud IV/3/54b)
    Dobytek goja jest jak bezpańska pustynia, i każdy [każdy żyd], który go weźmie - nabywa go.
    “The Jew is allowed to exploit the mistake of a Non-Jew and to deceive him” - (Talmud IV/1/113b)
    Żydowi wolno wykorzystać pomyłkę Goja i go oszukać.
    “The Jew is allowed to practice usury on the Non-Jew” - (Talmud IV/2/70b)
    Żydowi wolno praktykować lichwę z nie-żydem.
    “When the Messiah comes, all will be slaves of the Jews” - (Erubin 43b)
    Kiedy nadejdzie Mesjasz, każdy będzie niewolnikiem Żydów.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #34
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    kiedy ten talmud napisali ?
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  5. #35
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    kiedy.. to nie wiem.. ale w przetlumaczeniu nazywa sie "biblia"
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  6. #36
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    kiedy ten talmud napisali ?
    oj , dawno temu miedzy III w. p.n.e. a VI w. n.e. jest jakby zbiorem praw opartych na rozwazaniach rabinow (czyt. Talmud jest komentarzem do Tory)
    jest jednym z podstawowych zydowskich podrecznikow (ale nie swietym)

    [ Dodano: 2005-11-16, 10:43 ]
    Cytat Napisał Goerres
    a teraz mniej mile z talmudu, czy innej ksiegi madrosci (tu akurat wybaczcie moja niewiedze o ich ksiegach )
    i co z tego wynika?
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  7. #37
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał sentyment
    Cytat Napisał sztetke
    kiedy ten talmud napisali ?
    oj , dawno temu miedzy III w. p.n.e. a VI w. n.e. jest jakby zbiorem praw opartych na rozwazaniach rabinow (czyt. Talmud jest komentarzem do Tory)
    jest jednym z podstawowych zydowskich podrecznikow (ale nie swietym)

    [ Dodano: 2005-11-16, 10:43 ]
    Cytat Napisał Goerres
    a teraz mniej mile z talmudu, czy innej ksiegi madrosci (tu akurat wybaczcie moja niewiedze o ich ksiegach )
    i co z tego wynika?
    "trzy chwasty z tego samego korzenia"
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #38
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    no coz, religioznawcy.. nikt wiecej nie ma zadnych ciekawych cytatow?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  9. #39
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    no ja mam jeden.

    "Nuże, wszyscy, którzy macie pragnienie, pójdźcie do wód, a którzy nie macie pieniędzy, pójdźcie, kupujcie i jedzcie. Pójdźcie, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia, wino i mleko"

    tu chodzi chyba o zakupy na kreske takzwana.

    a tu jakis panm w turbanie madre slowo powiedzial
    Im mniej nienawiści, tym więcej zdrowia - Ali Ibn Abi Talib.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  10. #40
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    cytat pochodzi z Lenina i dotyczy ataku na Palac Zimowy.

    a co do brudasow i ich tak zwanej kultury - dobytek kulturowy jednostek (niektorych arabow) jest ogromny, niestety, wszystkie te madre slowa byly kierowane do prymitywnego ludu, ktory ich nie rozumial.. i nie rozumie do tej pory
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  11. #41
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Pan przeszedł obok niego, a on zawołał: Panie, Panie, Boże miłosierny i łaskawy, nieskory do gniewu, bogaty w łaskę i wierność, zachowujący łaskę dla tysięcy, odpuszczający winę, występek i grzech” (II Mojż. 34,6-7).

  12. #42
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    bog jest po stronie prawicy :
    "On miłuje prawo i sprawiedliwość: ziemia jest pełna łaskawości Pańskiej. Przez słowo Pana powstały niebiosa i wszystkie ich zastępy przez tchnienie ust Jego." (Ks. Psalmów 33:1-22)
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  13. #43
    czaki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    34
    Postów
    19
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Cytaty ze swietej ksiegi

    Ja Wam wrzucę stronę gdzie są cytaty takie życiowe, nie z Biblii co prawda ale myślę że warto zajrzeć https://www.granice.pl/forum/25-reko...taty-o-zyciu/1 . W ogóle strona bardzo fajna, znajdziecie tam coś dla siebie jak lubicie czytać.

  14. #44
    Wera87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Cytaty ze swietej ksiegi

    Ja jestem fanką tych bardziej niewygodnych...

    Księga Powtórzonego Prawa 25:11-12
    Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i - chcąc wyrwać męża z rąk bijącego - wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe, odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. swietej pamieci Papiez
    By Vito Andolini in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 28-01-10, 09:48
  2. Cytaty i dialogi filmowe
    By Ambrozja in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-12-09, 06:39
  3. Ciekawe cytaty historyczne
    By stern in forum Historia  
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 25-03-07, 00:31
  4. ulubione cytaty z filmow
    By katsiu in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-09-06, 14:31
  5. ZNANE CYTATY
    By wenus in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 17-04-06, 15:14

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów