+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Temat: Ciekawe czy Ci Irakijczycy tez sa przeciwko USA

  1. #16
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    chój w te bródy...
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  2. #17
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    sentymencik.. tyle sie chlopaczku napisales, a zero tresci

    dales dupy, i to porzadnie

    zacytuje ci moj podpis "Z fanatykami i glupcami nie ma sensu walczyc. Wystarczy ich wystawic i zostawic samych sobie, a juz oni sami zrobia z siebie idiotow"
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #18
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Sentyment nie przesadzasz z lekka?
    Nie rob bydla z tym podpisem facet i zmien go sobie na jakis pustynnych morderco-brudasow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pamietaj jak kasasz to zebys za duzo nie staral sie ugryzc bo sie zadlawisz .
    Nie odpisuj mi,tylko pomysl nad tym,to taka sugestia.

  4. #19
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    ale to jest calkiem dobre zdjecie kiedy bylem mlody i piekny

    ps. widac biedaczek musial spedzic troche czasu wyszukujac je na nkt
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  5. #20
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    za pare dni zamieszcze na forum wiekszy artykul (jak tylko skoncze) na temat islamu mojego autorstwa i moze wtedy lepiej mnie zrozumiecie , bo mam wrazenie ze albo nie chcecie , albo rozumiecie tylko z kilkoma faktami nie mozecie sie pogodzic...
    paple rozumiem , to stary PRL - owski aparatczyk (czyt.kolezka urbana i jemu pokrewnych)
    ale ty 6-B ? taki mlody a tak przepelniony rasizmem i nie poszanowaniem ludzkich wartosci..
    aha i jeszcze jedno , ja nie mam zamiaru nikogo na tym forum obrazac ani nie chce ingerowac w niczyje poglady , szukam tylko roznych form dialogu (co niektorzy moga inaczej odbierac)
    PeacE

    Cytat Napisał 6 biegowy
    Nie rob bydla z tym podpisem facet i zmien go sobie
    ok


    Cytat Napisał 6 biegowy
    Nie odpisuj mi,tylko pomysl nad tym
    ok


    Cytat Napisał Papla
    dales dupy, i to porzadnie
    nie chce mi sie z toba gadac

  6. #21
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    haha... sentymencik chetnie poczytam

    1. nazwalem cie tepym polaczyna, kretynem itd bo dales dupy, i to porzadnie (niech nie daja powodu zeby ich bic)

    2. jak typowy tepak od razu rzucasz sie i wiezgasz kopytkami atakujac mnie, a nie to co powiedzialem (wiadomo, tak wyglada polska polityka i dyplomacja)

    3. robisz dysekcje calego mojego posta z komentarzami ale nawet jednego slowa na temat dlaczego cie nazwalem kretynem (a chyba wiesz dlaczego), co tylko potwierdza powyzsze

    4. the end
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  7. #22
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    2. jak typowy tepak od razu rzucasz sie i wiezgasz kopytkami atakujac mnie, a nie to co powiedzialem
    ja wierzgam ? spojrz w lustro naiwniaku ... jesli myslisz ze masz przed soba osobe pokrewienstwa Blazera to sie grubo mylisz
    Cytat Napisał Papla
    (wiadomo, tak wyglada polska polityka i dyplomacja)
    dlaczego jestes takm prostakiem? co ty mozesz wiewdzec o Polsce , no powiedz nam Blazerku??


    Cytat Napisał Papla
    3. robisz dysekcje calego mojego posta z komentarzami ale nawet jednego slowa na temat dlaczego cie nazwalem kretynem (a chyba wiesz dlaczego), co tylko potwierdza powyzsze
    czy ja mam obowiazek sie tlumaczyc z twoich chorych urojen prostaczku? to ze ty mnie uwazasz za kretyna , nie znaczy ze nim jestem oszolomie .
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  8. #23
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    jestes
    uwierz mi.. jestes
    a co do blazia, to raczej wiesniak mi go bardziej przypomina niz ty choc i tak zapedzic cie w slepa uliczke nie jest zbyt trudno
    wiesz, bede pisal paragrafami, zeby ci latwiej bylo mnie cytowac
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  9. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    a co do blazia, to raczej wiesniak mi go bardziej przypomina niz ty
    Wiesz paplaty gdzie Ty mASZ problem ? Ty masz kompleks Blazera bez niego nie możesz normalnie funkcjonować on jest dla Ciebie niczym pokarm,widzisz go w każdym który Cie gnoi i pokazuje miejsce w szeregu,otworzysz szafe widzisz Blazera,podnosisz muszle klozetową Blazer,wyjeżdzasz autem Blazer w co drugim poście napisanym przez Ciebie Blazer ,lecz się człowieku
    Swoją drogą Blazer musi byś dla Ciebie kimś bliskim i wyjątkowym.

    Tak sobie pomyślałem że Ty musisz być wyjatkową mendą (żałosną a nie upierdliwą żeby była jasnośc ) tak przy każdym kroku obgadując nieobecnego który nie może Ci odpowiedzieć,dodając do tego upublicznianie prywatnych wiadomości jak i inne chaniebne Twoje wypowiedzi w stosunku do innych wychodzi z Ciebie kawał szmaciarza i dziada :24:

  10. #25
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    no widzisz wiesniak, jaki z ciebie pojeb ...faktycznie, jak blazior

    ps. a jak spogladniesz na jeden post powyzej mojego poprzedniego, to sie podrap w glowke, tylko nie za bardzo, zeby ci berecik nie spadl
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  11. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    no widzisz wiesniak, jaki z ciebie pojeb 1 ...faktycznie, jak blazior
    Jedno co widze to trace na Ciebie czas ,zreszta nie tylko ja,ale cóż chyba lubie tak krótkowrocznych tempaków Twojego pokroju a skoro nie moge liczyć na powazną rozmowe to przynajmiej Cię pognoje a wiedz że mi to się nigdy nie znudzi

  12. #27
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    powazna rozmowe na swoim poziomie to ty mozesz miec w piaskownicy, o wiaderku, o lopatce

    a co do gnojenia... chlopaczku, nie dorosles na tyle zeby mi buty czyscic, ale probuj, probuj, bedziesz mial sie czym chwalic przed kolegami z piaskownicy
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  13. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    powazna rozmowe na swoim poziomie to ty mozesz miec w piaskownicy, o wiaderku, o lopatce
    Typowa odpowiedz kogoś kto ma gówno do powiedzenia a chce zabłyszczeć w temacie,rozwija piękną gadke ,tylko z pozoru z sensem a wglębiajac się w tekst okazuje nic nie wartym bełkotem,ktory w 90% okazuje się udowadnianiem swojej wyższości nad rozmówcą (inteligentni tego nie robią -to widać)

    Paplaty co skończyły Ci się "ambitne" teksty na dogryzienie komuś.Wiesz zaczynasz mi się kojarzyć z łopatką w ręku i wiaderkiem we wspólnej zabawie z Blazerem

    Papla show cdn....(odsłona sto któraś)

  14. #29
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    a skoro nie moge liczyć na powazną rozmowe to przynajmiej Cię pognoje a wiedz że mi to się nigdy nie znudzi
    mi chyba tez




    Cytat Napisał wieśniak
    Typowa odpowiedz kogoś kto ma gówno do powiedzenia a chce zabłyszczeć w temacie,rozwija piękną gadke ,tylko z pozoru z sensem a wglębiajac się w tekst okazuje nic nie wartym bełkotem,ktory w 90% okazuje się udowadnianiem swojej wyższości nad rozmówcą (inteligentni tego nie robią -to widać)
    ludzie pokroju paplatego juz tak maja i niestety za to sa jebani :7:

  15. #30
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    hahah.. polaczcie swe sily, sojuz niedouczonego imbecyla z nielogicznym kretynem, koalicja biednego z glupim i glupiego z biednym hahaha

    oj, juz sie boje
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Baba z bloku na przeciwko
    By k0573k in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-02-20, 18:23
  2. Ciekawe...
    By stern in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-04-10, 16:40
  3. ciekawe???
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-09-07, 23:31
  4. Pozew przeciwko Bogu.
    By cyp3 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-08-07, 15:44
  5. Ciekawe
    By wenus in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-10-06, 12:13

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów