+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: Jesli ktos zorganizuje...

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Jesli ktos zorganizuje...

    ...zamach stanu- chetnie sie przylacze.

    Mam juz dosc usmieszkow na twarzach anglikow pelnych politowania i pogardy gdy pytaja -"co sadzisz o swoim premierze, prezydencie albo rzadzie?


    Polska jest poszkodowana mielismy umierac za pierwiastek teraz umrzemy za uklad nicejski do 2020.
    Trzeba uwzglednic ze gdyby nie agresja niemiec na polske w 1939-45 to bylibysmy panstwem 66 milionowym.
    A gdyby nie bitwa pod grunwaldem, cholera i tyfus to bylo by nas wiecej niz chinczykow, opanowalibysmy caly przemysl i sami sobie mysielibysmy sprzedawac swoje produkty(po cholere nam rosja, a co najwazniejsze nie musielibysmy sie z nikim klocic o to jak liczyc glosy.
    Gdyby nie ta cholerna unia to mielibysmy 40 mln ludzi a nie 32, nasze kobiety rodza angielskie dzieci tu trzeba dodac 0,5 miliona, a co powiecie na raka szyjki macicy, pneumokoki, zawaly serca i zatwardzenia?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Mi nie dokazywali z rzadem, tylko pytali sie o "WaUsa" (elektryka). Niech lepiej zajma sie brudasami w swoim kraju, co gwalca ich kobiety i leja dzieci.

    Ja juz pisalem, ze demokracja u slowian w ogole sie nie sprawdza.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  3. #3
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Hitman powiedz lepiej tym Angolom zeby zamkneli mordy i interesowali sie swoim rzadem. Chuja wiedza o Polsce i niech sie nie wpierdalaja. Jedyna ich przewaga nad nami to to, ze ich jezyk narodowy jest jezykiem miedzynarodowym. A tak to sa zwykle cioty i tepaki.
    Co sie tym przejmujesz. Chuj w nich wbijaj.

  4. #4
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    A ja się nie dziwie Hitmanowi. Jak widze panią Fotygę, ktora z tępym wyrazem twarzy mówi "nie ustąpimy!" albo "zerwiemy szczyt" to też mi wstyd.
    Ile wstydu można znieść? Najgorsze jest to, że Rokita z PO popiera taki stosuek, i co wygra PO i znów bedzie to samo. Jedynie Tusk jest proeuropejskim mądrnym politykiem, mam nadzieje ze grupa Rokity zostanie stamtąd usunieta, wraz z podobnymi zakapiorami. Porównajcie sobie poziom Merkel z Kaczyńskimi czy Fotygą.
    Nie można tak postępować, jesteśmy we wspólnocie nie możemy ciągle tylko brać.

    Miller też nieźle dawał jak "walczył" o dopłaty dla rolników swego czasu.

  5. #5
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Ejjj ale tam sie prowadzi negocjacje, to jak wy idziecie do szefa po podwyzke to co na dziedobry odpuszczacie 90% tego co chcecie dostac
    Hitman poczytaj co chca angole na tym szczycie wynegocjowac i jak twardo stawiaja warunki- zdziwisz sie

  6. #6
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Jest tylko jedna drobna róznica nazwa, anglicy nie zrywają szczytu i nie machają szabelką w tak błahych sprawach. I nie robią z siebie pośmiewiska, mimo, że są potęzniejsi od polandu.

  7. #7
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Jak to taka błacha sprawa to dlaczgo Niemcy nie chca odpuscic???
    Dlaczego to tylko my mamy odpuszcza odrazu swoje najlepsze argumety tak za nic?

  8. #8
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    dlatego Ze Niemcy Laduja W Kieszenie Innych Krajów Najwiecej Kasy
    Dlatego Ze Wymagają Przez To Silniejszej Pozycji W Glosowaniu - Calkowicie Slusznie.


    Czy Od Czasu Wstąpienia Do Unii Polska Dala Cos Od Siebie Chociaz Raz?

  9. #9
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Bo jest cos takiego jak dyplomacja.

    Gdy ja ide do szefa po podwyzke to mu nie mowie zeby mi dal 200% albo niech sie pierdoli bo nawet jesli mi ja da to bede na wylocie jako pierwszy.
    Jasne ze trzeba walczyc o swoje, ale jak sie wyciaga argumenty z dupy to nic ci juz nie pomoze co to kurwa ma byc za liczenie ile ludnosci mialaby polska gdyby nie wojna i co by to nie bylo gdyby cos tam no ludzie dajcie sobie spokoj z bronieniem takiej postawy.
    "Gdybym ja mial 200 zlotyk to bym zrobil wielki bal."

  10. #10
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Bo jest cos takiego jak dyplomacja.

    Gdy ja ide do szefa po podwyzke to mu nie mowie zeby mi dal 200% albo niech sie pierdoli bo nawet jesli mi ja da to bede na wylocie jako pierwszy.
    Jasne ze trzeba walczyc o swoje, ale jak sie wyciaga argumenty z dupy to nic ci juz nie pomoze co to kurwa ma byc za liczenie ile ludnosci mialaby polska gdyby nie wojna i co by to nie bylo gdyby cos tam no ludzie dajcie sobie spokoj z bronieniem takiej postawy.
    "Gdybym ja mial 200 zlotyk to bym zrobil wielki bal."
    Dokładnie!

    Jak kurwa słyszę, co by było gdyby to mnie ch*j strzela! Było kurwa, minęło! Owszem należy brać pod uwagę te czynniki i nie wolno zapominać o historii, ale trzeba PRZEDE WSZYSTKIM patrzeć w przyszłość, a nie no stop spoglądać za siebie. Nie zmienimy tego co było, nie mamy na to wpływu, ale za to mamy wpływ na to jak będzie za 10, 20 lat i nad tym powinniśmy się skupić.


    A, że w Polsce jest źle.... ku*wa nie chce mi się już pisać o tym. Jeżeli ktoś ma chociaż podstawową wiedzę, wie dlaczego w Polsce jest tak, a nie inaczej i nie powinno to nikogo dziwić.

  11. #11
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Bo jest cos takiego jak dyplomacja.

    Gdy ja ide do szefa po podwyzke to mu nie mowie zeby mi dal 200% albo niech sie pierdoli bo nawet jesli mi ja da to bede na wylocie jako pierwszy.
    Jasne ze trzeba walczyc o swoje, ale jak sie wyciaga argumenty z dupy to nic ci juz nie pomoze co to kurwa ma byc za liczenie ile ludnosci mialaby polska gdyby nie wojna i co by to nie bylo gdyby cos tam no ludzie dajcie sobie spokoj z bronieniem takiej postawy.
    "Gdybym ja mial 200 zlotyk to bym zrobil wielki bal."


    O tototototo dokładnie. Cały sens. Tak jak mówiłem, Niemcy sa największym płatnikiem Unii netto, wiecie co by było gdyby się wkurwili i powiedzieli - "Taak? To po jakiego chuja my mamy ładować w Polskę nasza kasę, skoro jesteście takimi egoistycznymi skurwielami?" . To jest chore !!! Zeby Merkel musiała sie poniżać przed Kaczyńskim, zeby się łaskawie zgodził na to co Niemcom się należy !!!

  12. #12
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    To o ludnosci to byl jakis wywiad w sygnalach dnia a nie nasze oficjalne stanowisko w negocjacjach ale jak juz przy wojnie jestesmy to chcialem zauwazyc ze to nie my tylko Niemcy skladaja pozwy o odszkodowania za majatki pozostawione na ziemiach odzyskanych

  13. #13
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Ejjj wy chyba nie myslicie ze ta kasa z UE to jest tak za friko???
    Ile jest Polsce polskich firm? Bankow ktorych wlascicielem sa polacy, polskich sieci handlowych
    GDZIE IDA zyski z tych firm ?
    JA NIE MOWIE ze to jest zle, ale za friko to juz nawet po ryju nie dostaniesz

  14. #14
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Wiecie co mnie najbardziej wkurwia? Ze normalni, wykształceni i inteligetni Polacy od jakis 500 set lat musza się ciągle martwić o przyszłość kraju. Nie wiem z czego to wynika, ale chyba z jakiejś ułomności genetycznej tej tłuszczy, która stanowi jakieś 60-70 %. Dlatego Polacy nie są tacy cool i nie uśmiechają się, co tak przeszkadza różnym kosmopolitycznym ciotom w kraju.

  15. #15
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jesli ktos zorganizuje...

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Ejjj wy chyba nie myslicie ze ta kasa z UE to jest tak za friko???
    Ile jest Polsce polskich firm? Bankow ktorych wlascicielem sa polacy, polskich sieci handlowych
    GDZIE IDA zyski z tych firm ?
    JA NIE MOWIE ze to jest zle, ale za friko to juz nawet po ryju nie dostaniesz
    Wez... wez zastanów sie i napisz jeszcze raz

    mówisz jak typowy reprezentant tępej tłuszczy niestety

    A drogi, cala infrastruktura, koleje (pkp dostało w tym roku najwiekszy zastrzyk finansowy w historii), oczyszczalnie scieków, mógłbym tak wymieniać i wymieniać.


    Puknij się w głowe. Nic nie jest za friko ale korzyść jest tak wymierna ze Polska sama by tego nigdy nie osiągnełą.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-08-08, 22:22
  2. jesli znacie jakas kryske
    By smoke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-06-08, 22:30
  3. jesli masz chwile....
    By yardin in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-07, 15:08
  4. ktos wie???
    By araj in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-07, 01:31
  5. jesli twoj kot przypomina Hitlera .....
    By Vito Andolini in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-07-06, 01:15

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów