+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sporty ekstremalne - paralotnia

  1. #1
    kokos Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2007
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Sporty ekstremalne - paralotnia

    Jestem świeżo po kursie paralotniarstwa, niesamowite wrażenia. Latał ktoś z was? Znalazłem na stronie www.strong.pl fajny konkurs, można wygrać kurs paralotniarski na Słowacji. Polatałbym sobie jeszcze trochę więc chyba wezmę w nim udział. Trzymajcie kciuki

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne - paralotnia

    Nigdy nie latałem, ale chętnie bym spróbował. Jak to wyglądało z kosztami? No i przede wszystkim gdzie odbyłeś ten kurs?

  3. #3
    bazyl33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2007
    Wiek
    49
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Sporty ekstremalne

    Latał już ktoś z was na paralotni? Jestem ciekawy waszych wrażeń. Takie latanie musi być niesamowite. Szukam też jakiegoś niedrogiego kursu, może mi ktoś coś polecić? Jak na razie najlepszą opcją jaką znalazłem jest konkurs na stronie www.strong.pl w którym nagrodą jest właśnie kurs paralotniarski na Słowacji. Ale znając moje szczęście będę musiał szukać jakiejś szkółki na własną rękę

  4. #4
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne

    Cytat Napisał kokos Zobacz post
    Jestem świeżo po kursie paralotniarstwa, niesamowite wrażenia. Latał ktoś z was? Znalazłem na stronie www.strong.pl fajny konkurs, można wygrać kurs paralotniarski na Słowacji. Polatałbym sobie jeszcze trochę więc chyba wezmę w nim udział. Trzymajcie kciuki
    Cytat Napisał bazyl33 Zobacz post
    Latał już ktoś z was na paralotni? Jestem ciekawy waszych wrażeń. Takie latanie musi być niesamowite. Szukam też jakiegoś niedrogiego kursu, może mi ktoś coś polecić? Jak na razie najlepszą opcją jaką znalazłem jest konkurs na stronie www.strong.pl w którym nagrodą jest właśnie kurs paralotniarski na Słowacji. Ale znając moje szczęście będę musiał szukać jakiejś szkółki na własną rękę
    Serdecznie witamy na naszym Forum ale

    CHYBA NIE CZYTAŁEŚ, RADZE CI, ZAPOZNAJ SIE Z
    R E G U L A M I N E M.


    A dot: podwójnych nicków

    Poza tym zapraszam na
    http://www.dobreforum.pl/showthread.php?t=1352
    Ostatnio edytowane przez efis ; 18-06-07 o 18:21

  5. #5
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne

    w tamtym temacie jest świeżo po kursie a tu szuka szkółki.
    Ostatnio edytowane przez efis ; 18-06-07 o 17:52 Powód: nie atakujemy nowych - uzgodnione i za zgodą

  6. #6
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne

    Cytat Napisał bazyl33 Zobacz post
    Latał już ktoś z was na paralotni? Jestem ciekawy waszych wrażeń. Takie latanie musi być niesamowite. Szukam też jakiegoś niedrogiego kursu, może mi ktoś coś polecić? Jak na razie najlepszą opcją jaką znalazłem jest konkurs na stronie www.strong.pl w którym nagrodą jest właśnie kurs paralotniarski na Słowacji. Ale znając moje szczęście będę musiał szukać jakiejś szkółki na własną rękę
    Latałem - nic specjalnego.
    A ten konkurs to lipa

  7. #7
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne - paralotnia

    Następnym razem spróbuj bez paralotni. Trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez efis ; 18-06-07 o 18:08 Powód: Do czasu wyjaśnienia - ukryłem

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne - paralotnia

    Dokladnie, tez mi "ekstremalny sport" polataj bez paralotni to bedzie extreme
    Jezus was kocha

  9. #9
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Sporty ekstremalne - paralotnia

    cos mi tu smierdzi reklama

    ale co do tematu, paralotnia - niet, ale we wrzesniu wybieram sie do stolicy skakac z dzwigu 90m

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Ulubione sporty
    By bert in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 01-08-19, 13:13
  2. Sporty ekstremalne
    By bazyl33 in forum SPORT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-06-07, 16:43
  3. Sporty ekstremalne
    By Hitman in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-09-06, 14:11
  4. Sporty extremalne
    By Żyleta in forum Hobby
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-12-05, 00:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów