+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: jak robic dokladnie 6 weidera?

  1. #1
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie jak robic dokladnie 6 weidera?


  2. #2
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    szczecin
    Postów
    2,436
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha.





    Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluŹnienie mięśni "szóstka" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia "szóstki" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napięcia maksymalnego.
    Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu.
    I tak :
    1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    2,3 dzień - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    4,5,6 - dzień - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    7,8,9,10 - dzień - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    11,12,13,14 - dzień - 3 serie po 10 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    15,16,17,18 - dzień -3 serie po 12 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    19,20,21,22 -dzień 3 serie po 14 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    23,24,25,26 - dzień 3 serie po 16 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    27,28,29,30 - dzień 3 serie po 18 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    31,32,33,34 - dzień 3 serie po 20 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    35,36,37,38 - dzień 3 serie po 22 powtórzeń w każdym ćwiczeniu
    39,40,41,42 - dzień 3 serie po 24 powtórzeń w każdym ćwiczeniu

    UWAGA!!! Gwarancją całego sukcesu, czyli otrzymanie po sześciu tygodniach wymaganego efektu jest dokładne wykonywanie wszystkich ćwiczeń i bezwzględne ćwiczenie każdego dnia od chwili rozpoczęcia programu. Każdy dzień ma swoją wartość dla motorycznego pobudzenia mięśni brzucha tak, aby nie miały one większej przerwy niż jednodniowa, w innym przypadku zostanie przerwane ich długotrwałe obciążenie, co nie rokuje uzyskania oczekiwanego wyniku końcowego.

    Opis ćwiczeń wykonywanych w jednej serii:

    1 ćwiczenie. W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzdłuż tułowia, unosimy klatkę piersiową zginając kręgosłup do przodu w części piersiowej (część lędŹwiową pozostaje prosta na podłożu) jednocześnie unosimy jedną nogę w górę zginając część udową w biodrze do konta 90o i kolano również zginamy do kąta 90o. W pozycji uniesionej klatki i nogi przytrzymujemy lekko obiema rękami kolano dłońmi i obu stron. Jest to pozycja maksymalnego napięcia, którą utrzymujemy, przez 2-3 sek. Następnie wykonujemy szybkie przejście do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi, co daje nam pełne jedno powtórzenie.


    2.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do pierwszego tą tylko różnicą, że ruch jest wykonywany jednocześnie do obu nóg.

    3.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do pierwszego z tą tylko różnicą, że ręce nie leżą w pozycji początkowej na podłożu wzdłuż tułowia, lecz są splecione za karkiem, a przytrzymanie w momencie maksymalnego napięcia następuje nie dłońmi, lecz łokciami

    4.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że ręce nadal są splecione jak w ćwiczeniu trzecim

    5.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do trzeciego tą tylko różnicą, że nie występuje tutaj zatrzymanie w momencie maksymalnego napięcia mięśni, lecz cały sens polega na tym żeby wszystkie skrętoskłony wykonać w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek).

    6.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do góry całkiem wyprostowane


    Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

    POGOŃ SZCZECIN NOWA

    Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.


  3. #3
    DIE! Thank you. 70m3k Wie o co chodzi Avatar 70m3k
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    ŁDZ
    Wiek
    34
    Postów
    2,574
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?



    nawet probowalem,ale po 9-10 dniu dałem spokoj, nie mialem na to czasu


    2Cu + 2Al -> 2Au + Cl2

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    Anders czego dokladnie nie rozumiesz?

    Ja skonczylem a6w teraz abs robie
    Jezus was kocha

  5. #5
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    ja to wiem jak to zrobić, lepiej mi powiedzcie jak się zmotywować?
    bo wydruk A6W z opisem wisi u mnie na lodówce już od tygodnia a ja ciągle sobie mowie, ze za gorąco jest na takie ćwiczenia a przydałyby się, oj przydały...

  6. #6
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    przypuscmy ze jestem na 1 dni i mam 1 cwiczenie, jade kazda noga po 6 razy czy na kazda 3 razy co daje nam 6 i robic przerwy miedzy seriami no w 3 dniu mamy 3 seria ile przerwy miedzy jedna a druga?

  7. #7
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    Jest napisane: unosimy na zmiane jedna noge. Jak dla mnie jedna i druga noga to jedno powtorzenie.

    Wydaje mi sie, ze niepowinno sie robic przerw.

  8. #8
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    o kurwa to lipa to chyba dzis na 4 dniu skoncze

  9. #9
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    Wczoraj zrobilem ta 6 i dzisiaj juz nie robie. Pierdole. Miesnie mnie za bardzo bola i to nie tylko brzucha. Zreszta chce troche przyciac na rzezbe. Jestem juz po drugim dniu cwiczen. Wiec jestem w ogole caly obolaly. Poczekam chyba tak z 2 do 3 dni jak zakwasy znikna i wtedy zaczne 6.

  10. #10
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    Ale mi sie nie chce cwiczyc tego brzucha. Tragedia.

  11. #11
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    kiedyś znajomy wysłał mi to na maila ale jakoś nie mogłam się zmotywować :P
    ..or do I really love your brain?

  12. #12
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : jak robic dokladnie 6 weidera?

    chyba jedynie jak sama nicole scherzinger do mnie przyjdzie i powie, ze jak zrobie cala 6w to da mi upojna noc ze soba, to moze, ale tylko moze, bym to wykonal

  13. #13
    krzysko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2011
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: jak robic dokladnie 6 weidera?

    To tak.
    Mam pytanie otóż, czy to robi sie tak że 1 cwiczenie 6x a potem nastepne 6x czy ten caly zestaw po razie na cwiczenie 6 razy powtorzyc?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Co robic?
    By Enemigo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-11-07, 17:41
  2. saiyko i ja !!! (dokladnie to co myslicie ;D)
    By sabinka in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10-12-06, 22:58
  3. Czego nie wolno robic na ulicy
    By 6 biegowy in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-09-06, 16:20
  4. cus na brzuch-Aerobiczna 6 Weidera
    By Velvet in forum SPORT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-05, 12:15
  5. Co najbardziej lubicie robic na obiad ????
    By switas in forum Pytania, pogawędki
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-10-05, 16:01

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów