Zobacz wyniki ankiety: vBulletin czy phpbb by przemo

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • vBulletin

    14 77.78%
  • phpbb by przemo

    4 22.22%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: "vbulletin" czy "by przemo"

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie "vbulletin" czy "by przemo"


  2. #2
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Głosuję na vbulletin, ale Przema też miało kilka fajnych funkcji

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    bardzo Prosze O Uzasadnienie...od Siebie Dodam - Vb-mysle Ze Bardziej Przejzyste, Zuzywa Mniej Transferu(ale Tu No Problem,bo Vb Chyba Nigdy Nie Zuzylo Mi Wiecej Niz 20%, Przemo Wiecej ,ale Tez Byl Zapas),instalacja Modyfikacji Na Vb Jest Prostrza,ale Za To Nie Jest Darmowe, Dla Was Tutaj Bajerkiem Jest Chyba Sklep,ale Mysle,ze On Wcale Nie Jest Potrzebny,wszyscy Na Poczatku Sie Pobawili A Teraz Praktycznie Cisza,co Do Przema-cały Czas Sie Cos Dzieje,mnóstwo Nowych Modyfikacji,przemo Pracuje Nad Nowa Wersja -phpbb 3...piszcie Prosze Swoje Zdanie

    MUSICIE WZIąC POD UWAGE 1 WAZNY POWóD - IM MNIEJ BAJERóW NA FORUM(TYPU SKLEP ITD) TYM STRRONA GENERUJE SIE SZYBCIEJ,FORUM SMIGA LEPIEJ

  4. #4
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    vbuletin , juz takie przyzwyczajenie z nkt

  5. #5
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Araj - napisałeś, że Przemo pracuje nad nową wersją, że pojawiają się różnego rodzaju modyfikacje, a co z vBulletin?

    To jest duży atut dla php by przemo. Non stop coś nowego, jakieś poprawki i inne ulepszenia. No i chyba lepszy kontakt z autorem


    A, co do tego, który jest lepszy - hmmm.... szczerze to nie wiem, tak jak wszystko, mają swoje plusy i minusy. Większość napisze, że się już przyzwyczaiło, ale mogą się odzwyczaić. Nie ma z tym problemu, wystarczy trochę czasu. Osobiście zagłosowałbym na to obecne, ale tylko ze względu na to, że właśnie na nim jesteśmy, ale jak bym zobaczył lepszą wersję php by przemo, sądzę że właśnie je bym wybrał.

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Nie mam preferencji,cos co bedzie bardziej stabilne i szybsze od obecnej formy.

  7. #7
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    szczecin
    Postów
    2,436
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    przemo.. tak przy okazji, sklep mozna zlikwidowac bo w sumie to taki zbedny dodatek na poczatku to ludzie sie tymi "zakupami" awili a teraz to juz raczej umarlo. a przemo dla tego ze zawsze mi sie podobalo, ale widze ze wiekszosc za vb


    Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

    POGOŃ SZCZECIN NOWA

    Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.


  8. #8
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    bardzo Prosze O Uzasadnienie...od Siebie Dodam - Vb-mysle Ze Bardziej Przejzyste, Zuzywa Mniej Transferu(ale Tu No Problem,bo Vb Chyba Nigdy Nie Zuzylo Mi Wiecej Niz 20%, Przemo Wiecej ,ale Tez Byl Zapas),instalacja Modyfikacji Na Vb Jest Prostrza,ale Za To Nie Jest Darmowe, Dla Was Tutaj Bajerkiem Jest Chyba Sklep,ale Mysle,ze On Wcale Nie Jest Potrzebny,wszyscy Na Poczatku Sie Pobawili A Teraz Praktycznie Cisza,co Do Przema-cały Czas Sie Cos Dzieje,mnóstwo Nowych Modyfikacji,przemo Pracuje Nad Nowa Wersja -phpbb 3...piszcie Prosze Swoje Zdanie

    MUSICIE WZIąC POD UWAGE 1 WAZNY POWóD - IM MNIEJ BAJERóW NA FORUM(TYPU SKLEP ITD) TYM STRRONA GENERUJE SIE SZYBCIEJ,FORUM SMIGA LEPIEJ
    araj, paskudnie się czyta każde slowo pisane wielką literą.
    przemo bardziej czytelny, etetyczny i mniej wieje tandetą.
    ale tu jest sklep i reputacje, jak ktoś lubi się tym bawić to może tego brakowac.

  9. #9
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    KILKA CYTATóW Z SIECI:
    tzw przerobka przez Przemo to najwieksze badziewie jakie moze byc i jak czytam ze to jest takie popularne to nie wiem czy plakac czy
    sie smiac

    przemo 7800 glosow
    Vbulletin iles tam
    IPB NAWET MNIEJ

    no bez przesady ludzie ja uwielbiam phpbb ale kurcze porownywanie Przemo ktory zalozylem na forumie z 60 czlonkami i mi sie ciagle cos piepszylo
    z Vbulletin czy Ipb to chyba troche przesada znam forumy na Vbulletin czy IPB ktore maja prawie 1 milion czlonkow i znam tez takie na PHPBB ktore maja blisko
    tego z Przemem to troche sorry przesada .jak ktos jest zbyt biedny zeby sobie porzadny script kupic to chyba nie znaczy ze tak jest sorry ale BMW jest lepsze od Syrenki jak by na to nie patrzyc .
    e tam przemo i przemo. Dupa a nie przemo. Najlepsze jest czyste BB2 lub BB3 i samodzielne modyfikacje, a nie skrypt chodzący 100 razy wolniej...a przy bazie danych ok. 50mb zamula tak, ze nie idzie nic normalnie robić, a obciążenie sięga 90% serwera.
    Witam.
    Obecnie forum stoi na silniku phpBB modified by Przemo ,jednakże nie każdemu to odpowiada
    ,proponuje skrypt zmienić na vBulletin 3.x.x ...osobiście powiem ,że vB ma wiele mniej "dziur" i trudniej się na nie włamać i zrobić (to co kocham najbardziej) OWNED ...pod phpBB jest dużo więcej exploitów. Nie będe przebierał w słowach takie forum jak to nie jest trudno rozjebać wystarczy się włamać do acp przy pomocy exploita i zacząć kasowanie wszystkiego co się da ,a nie wszyscy robić back upy :/ vBulletin jest bezpieczniejsze
    TAK MOZNA BYLOBY MILION CYTATóW WKLEIC....

  10. #10
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    A TAK NA MARGINESIE - POOGLADAłEM TROCHE INNE SKRYPTY,MIEDZY INNYMI Invision Board czy FusionBB, NAWET SMF...JEZELI CHODZI O CZAS GENEROWANIA STRONY TO WSZYSTKIE SA PRZAKTYCZNIE TAKIE SAME JAK NA DOFO

  11. #11
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    nie widac różnicy to po co zmieniać ;D

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Cytat Napisał she Zobacz post
    nie widac różnicy to po co zmieniać ;D
    JEST WIELE RóżNIC Z PUNKTU WIDZENIA OSOBY,KTóRA PROWADZI FORUM

  13. #13
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Cytat Napisał inde Zobacz post
    przemo.. tak przy okazji, sklep mozna zlikwidowac bo w sumie to taki zbedny dodatek na poczatku to ludzie sie tymi "zakupami" awili a teraz to juz raczej umarlo. a przemo dla tego ze zawsze mi sie podobalo, ale widze ze wiekszosc za vb
    Widze ze zakładasz ze nikt nowy juz do nas nie dołaczy , a nawet jak dołaczy to napewno nie bedzie chciał sie pobawic sklepem
    [ tylko dlaczego nie działaja bany zakupione w sklepie ]

    głosowałem za vB , mam subiektywne odczucie ze to forum mi lepiej chodzi.

  14. #14
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Widze ze zakładasz ze nikt nowy juz do nas nie dołaczy , a nawet jak dołaczy to napewno nie bedzie chciał sie pobawic sklepem
    [ tylko dlaczego nie działaja bany zakupione w sklepie ]

    głosowałem za vB , mam subiektywne odczucie ze to forum mi lepiej chodzi.
    to jest fakt,niezaprzeczalny...vb chodzi nawet 2 razy szybciej, ale nawet przemo pisze o czasie generowania swojego skryptu i jest on dłuższy,daje wiele wiecej zapytan do bazy danych....skrypt przema jest chyba najlepszy ...z darmowych, ludzie pisza tak:chcesz miec samochód dobry,to musisz za niego zapłacic wiecej, chcesz miec dobre forum to niestety....a przemo tez mnie kosztował kilka stówek - przynaleznosc do vip,pomoc w aktualizacji

  15. #15
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : "vbulletin" czy "by przemo"

    araj zrób zestawienie ile kasy kosztowała cie zabawka "www.dobreforum.pl"

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. "Chyba nie zdał" i "masz coś do mnie"
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-10, 11:45
  2. Prestiżowy "European Voice" o "braciach kartoflach"
    By MaT in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-07, 18:37
  3. PROBLEM Z PRZYCISKAMI "fREak" I "L33T"
    By STERN in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-01-06, 03:15
  4. "OSACZONY" Film tworcow "szklanej pułapki
    By harier in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-12-05, 19:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów