+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: martwy pixel

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie martwy pixel

    nie wiem,ale chyba tyak to sie nazywa....czyli co,aparat do wuyrzucenia?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    Araj to cale zdjecie to czarna masa,martwy pixel to raczej w ekranie ale jaki masz problem z aparatem ?

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    dobrze sie przyjzyj

  4. #4
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    araj nie swiruj kto cos takiego zauwazy na zwykłej focie,
    no chyba ze uwielbiasz foty czarnych kartek - to masz pecha,
    Normalnie fotografuje sie raczej jasne obiekty

  5. #5
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    jak byś miał wyrzucac to lepiej mi go oddaj
    mi ten piksel nie będzie przeszkadzał

  6. #6
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    araj a gwarancje masz jeszcze na ten sprzet , niektóre firmy wymieniaja matryce nawet przy jednym martwym pixelu ???
    Ostatnio edytowane przez Nazwisko ; 10-06-07 o 13:33

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    tak ten post bardzo szybko stad odejdzie

    araj a gwarancje masz jeszcze na ten sprzet , niektóre firmy wymieniaja matryce nawet przy jednym martwym pixelu ???
    nie mam i jebe to

  8. #8
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    mam motywacje teraz

  9. #9
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    nie wiem,ale chyba tyak to sie nazywa....czyli co,aparat do wuyrzucenia?

    dokładnie nie wiem, ale są: bad pixel i hot pixel
    Przy hot pixel nie ma problemu (dot długich naświetleń) - programy usuwają ten problem.
    Bad pixel jest podstawą do reklamacji aparatu (firmy uznaja reklamację) i z tym jest większy problem.
    Gdzieś czytałem, ale nie wiem gdzie - ktoś napisał, że firma dała jakiś soft do aparatu, który nawet ten problem naprawił. Polegało to na tym, że sąsiednie pixele przejmują rolę uszkodzonego, a program jakoś uśrednia i maskuje ten uszkodzony> Nie wiem dokładnie - nawet nie jestem pewien tego

  10. #10
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    sa jakies softy,którymi mozna coś zrobić ???

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    cyberfoto.pl tam kiedys o tym pisali
    Jezus was kocha

  12. #12
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    wg. mnie to wszystko zalezy jak sie ten piksel zachowuje. Jesli jest to piksel typu WAMPIR - cichy, spokojny, w dzien nie wadzi nikomu, a wychodzi tylko w czasie bezksiezycowych nocy i nawet blysk flasha zamienia go w nicosc, to mozna mu pozwolic zyc, bo jako taki jest niegrozny i zycie w aparacie mu nie dokucza

    gdy jednak mamy do czynienia z pikselem typu POLAKUS-PIJAKUS, czyli pikselem towarzyskim, ktory to stara sie byc dusza towarzystwa tak w dzien jak i w nocy, ktory, mimo ze jego rola jest minimalna caly czas zwraca na siebie uwage az do znudzenia, ktory to potrafi zaprosic kolesiow i otacza sie takowymi, co jakis czas powiakszajac grono znajomych (tego samego typu) i stara sie przeprowadzic rewolucje w matriksie... to takiego piksela nalezy eksterminowac.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  13. #13
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : martwy pixel

    moze masz jakis syf na matrycy ? (o ile to mozliwe w kompaktach )
    tak poza tym ;to jak wysledziles ta kropke ?
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Osama Bin Laden jest martwy
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-06-11, 10:20
  2. martwy ciag?
    By Kamich in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-06-07, 15:28

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów