+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: kawka w kanale

  1. #1
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie kawka w kanale

    chuj mnie strzela z tym ptakiem.od tygodnia mam jazde na ogrodku.wychodze tam z psem.no i tydzien temu ja wyweszyla,ledwo tego ptaka uratowalem-wypuscilem do sasiada,zeby sobie tam zyla.
    na drugi dzien w kanale kawka,mysle sobie jakas inna-niech siedzi.
    dochodzi do tego stado doroslych kawek,dra sie na nas (mnie i psA),pies przers te ptaki rozkojarzony jest i srac nie chce (to strasznie lowny pies).
    wczoraj wlazlem do tego kanalu (samochodowy-zeby byla jasnosc).zlapalem ta kawke i ja do sasiada wypierdzielilem,z mysla,ze moze ja kot zje i bedzie spokoj.
    dzisiaj wchodze i kawka jest z powrotem,kołacze sie po ogrodku,stare kawki dra ryj,a jedna zrzucila na mnie niedojrzala wisnie,w glowe dostalem.zlapalem ptaka i wyrzucilem do sasiada.przed chwila bylem z psem i kawka znowu w kanale.
    chyba ja lopata zabije i bedzie spokuj.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Sztetke czy Ty czasem nie piszesz ze swiata rownoleglego?
    Jezus was kocha

  3. #3
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    nie,to relacja z podprzemyskiej wsi-miasta.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  4. #4
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    nie zabijaj kawki

  5. #5
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    nie zabije ,tylko sie martwie o nia i o psa,nie moga zajmowac jednej przestrzeni (chodzi glownie o psa,rozregulowuje mi sie,sral do tej pory jak UDEPI-to taki pies robot).a nie jestem pewny czy te stare co dra jape i bombarduja ja karmia.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  6. #6
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    a jeśli już jesteśmy przy ptakach, to nic mnie tak nie wkurwia jak widok starego dziada w centrum miasta karmiącego chmarę gołębi, potem całe centrum zasrane, i powiedzcie mi jak to potem wygląda

  7. #7
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    normalnie,jak golebnik .
    u nas jest fajny patent(ale to musi byc jesien) ,mianowicie powrot krow z bloni (strasznie malowniczy widok),ale jakos nigdy niewidzialem zasranych ulic.moze ktos zbiera na opal na zime
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  8. #8
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Niekotorzy z forumowych bohaterow pofrafiliby zabic 3 kawki na raz

  9. #9
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Cytat Napisał sztetke Zobacz post
    normalnie,jak golebnik .
    u nas jest fajny patent(ale to musi byc jesien) ,mianowicie powrot krow z bloni (strasznie malowniczy widok),ale jakos nigdy niewidzialem zasranych ulic.moze ktos zbiera na opal na zime
    normalnie moja Babka to nigdy takiej okazji nie przepuści i takie łajno pod kwiatki rzuca
    może ona tam u was też chodzi i zbiera, muszę się kiedyś w przyjrzeć czym pali w piecu
    na tym pieczarki też chodują

  10. #10
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    normalnie moja Babka to nigdy takiej okazji nie przepuści i takie łajno pod kwiatki rzuca
    może ona tam u was też chodzi i zbiera, muszę się kiedyś w przyjrzeć czym pali w piecu
    na tym pieczarki też chodują
    no,ja tez lazilem na wiosne i krowie placki zbieralem-takie pozimowe (*do kaktusow chcialem),ale okazalo sie ,ze czesi sie myla i te ich krowie klocki w buty sobie mozna wsadzic,mialem rok straty przyrostow-wszystko pognilo.
    pozniej pies sie tymi kupami bawil.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  11. #11
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    myslalem, ze chodzi o zmiany w lekturach szkolnych, ale jedna literka sie nie zgadza

  12. #12
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Cytat Napisał sztetke Zobacz post
    nie,to relacja z podprzemyskiej wsi-miasta.
    Kojarzysz Sieraków?

  13. #13
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Ogladales taki film "groundhog day" ?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  14. #14
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    Cytat Napisał Miekki Zobacz post
    Kojarzysz Sieraków?
    nie,a powinienem ?
    tu sa jakies sierakośćce (chyba),bo tutejsze nazwy sa troche egzotyczne.

    Ogladales taki film "groundhog day" ?
    ogladalem ze 3 razy,ale nigdy nie od poczatku i nigdy do konca.
    ale cos w tym jest
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  15. #15
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : kawka w kanale

    musisz spotkac faceta ktorego niby znasz i zanim cokolwiek powie trzasnac go w ryja. .. albo cos w tym rodzaju
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów