+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Clenbuterol

  1. #1
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Question Clenbuterol

    bral ktos ? slyszal o tym ? albo ma znajomych po cyklu ? ja teraz zaczynam redukcje z tym bo jest chujowo ze mna wkurwia mnie tylko drzenie rak i bezsennosc ale to ponoc przechodzi po tygodniu...

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    pakujesz?
    i nie jestes czasem za mlody na taki syf?

  3. #3
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    pakujesz?
    i nie jestes czasem za mlody na taki syf?
    rzezba/redukcja wiec przy tym orpocz biegania itp musze teraz cos cwiczyc ale tylko na rzezbe (male obciazenia kilkanascie razy) to lek wiec to raczej nie syf...

  4. #4
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    raczej...

  5. #5
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    syf, leki sie bierze po konsultacji z lekarzem. kazdy lek ma wady i zalety. zreszta wiekszosc steydow to leki a nie kazdy moze kazdy lek brac. a ten oddzialuje na uklad nerwowy jak widzisz sam po sobie.
    jak zapodajesz ten syf to musisz pakowac systematycznie bo ci i tak sadlo wywali. do redukcji tluszczu stosuje sie hormony a to jest srodek anaboliczny

  6. #6
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    syf, leki sie bierze po konsultacji z lekarzem. kazdy lek ma wady i zalety. zreszta wiekszosc steydow to leki a nie kazdy moze kazdy lek brac. a ten oddzialuje na uklad nerwowy jak widzisz sam po sobie.
    jak zapodajesz ten syf to musisz pakowac systematycznie bo ci i tak sadlo wywali. do redukcji tluszczu stosuje sie hormony a to jest srodek anaboliczny
    no coz, zaczalem wiec i skoncze i powiem jak wyszlo, a co do hormonow to pokaz mi takowe na necie ok ?

    edit: a z wywaleniem sadla to o co chodzi ? bo nie wiem czy dobrze rozumuje...

  7. #7
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    w sumie srednio sie znam na tych specyfikach, bo nie bralem nigdy nic.
    najlepsze na spalenie tluszczu sa jakies hormony stosowanne w schorzeniach tarczycy, ale nie pamietam nazwy.
    ogolnie wydawalo mi sie, ze clenbuterol jest na mase, bo ma dzialanie anaboliczne, zle z tego co czytam jak masz dobra diete, to spali troche sadelka.
    nie znam sie na sterydach za dobrze, ale widze mase kolesi, co jak cos przyladuja to im sadlo kosmiczne wypieprza. clen... uznalem za steryd, ale jak mowie za malo czytalem :P
    s aodpowienie fora i tam sie sporo wiecej dowiesz

  8. #8
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    w sumie srednio sie znam na tych specyfikach, bo nie bralem nigdy nic.
    najlepsze na spalenie tluszczu sa jakies hormony stosowanne w schorzeniach tarczycy, ale nie pamietam nazwy.
    ogolnie wydawalo mi sie, ze clenbuterol jest na mase, bo ma dzialanie anaboliczne, zle z tego co czytam jak masz dobra diete, to spali troche sadelka.
    nie znam sie na sterydach za dobrze, ale widze mase kolesi, co jak cos przyladuja to im sadlo kosmiczne wypieprza. clen... uznalem za steryd, ale jak mowie za malo czytalem :P
    s aodpowienie fora i tam sie sporo wiecej dowiesz
    to z samego czytania ciezko powiedziec czy to syf dieta nie musi byc dobra, wystarczy ze biegasz a Ci co chca mase to tylko pakuja i maja w dupie, ja codziennie poswiecam 3 godz na pilke nozna, co drugi dzien mam godzine na rowerze a pomiedzy rowerem mam rozpiske na poszczegoln partie miesi ale nie tak zeby mi je rozjebalo tylko zeby tluszcz wokol nich zredukowac, to wszystko

  9. #9
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    a ogolnie to jak sukcesy? od dluzszego czasu chyba kuz redukujesz

  10. #10
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Ja bym sie bal brac czegos takiego

    Ja bralem TSE na redukcje - calkiem niczego sobie wyniki
    Jezus was kocha

  11. #11
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Moim zdaniem źle robisz, ale to oczywiście moje zdanie.
    Dlaczego? Dlatego, że jeżeli już brać clena to tak, aby miało to jakiś sens. Ważysz ze 100-110kg jesteś po ostrej masówce i chcesz zrobić wycinke. To rozumiem. Przecież robiąc rzeźbę musisz mieć, CO rzeźbić, tym bardziej jeżeli zdecydowałeś się na clena. Natomiast jeżeli nie masz aż takiej masy, (a szczerze wątpie ) to wystarczą podstawowe środki, takie jak wszelkiego rodzaju spalacze, fatburnery itp. No i oczywiście podstawą są aeroby i zmiana diety, bez tego obojętnie co byś nie brał, będzie to bezsensu.

  12. #12
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    mniej jedz to schudniesz.
    co ci z tego ,ze nazresz sie jakiegos gowna,wygladal bedziesz rok normalnie,a pozniej jak smieciarka transformers.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  13. #13
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Cytat Napisał sztetke Zobacz post
    mniej jedz to schudniesz.
    co ci z tego ,ze nazresz sie jakiegos gowna,wygladal bedziesz rok normalnie,a pozniej jak smieciarka transformers.
    chyba kurwa za dwa lata.

    poczytalem wasze wypowiedzi i coz... bez komentarza. nie dlatego ze mysle o was "ze sie nie znacie" itd tylko poprostu jak cos znaczynam to staram sie to konczyc a jestem juz tak zdesperowany swoim wygladem ze nie ma chuja, za wszelka cene musze schudnac. amen

  14. #14
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Pamietaj Katsiu wszystko co wezmiesz musi w jakis sposob opuscic Twoje cialo.
    Zmien diete i wez sie za siebie zamiast szukac magicznych sposobow,sugeruje cos bardziej naturalnego,redukcje weglowodanow,wiecej owocow,sokow i warzyw,mniej tluszczu i bedziesz mial podwojne osiagi (fizycznie sie poczujesz tez lepiej dzieki zdrowszej diecie).

  15. #15
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Clenbuterol

    Cytat Napisał katsiu Zobacz post
    poczytalem wasze wypowiedzi i coz... bez komentarza. nie dlatego ze mysle o was "ze sie nie znacie" itd tylko poprostu jak cos znaczynam to staram sie to konczyc a jestem juz tak zdesperowany swoim wygladem ze nie ma chuja, za wszelka cene musze schudnac. amen
    Podejście dobre, ale, druga część chu*owa. Nie możesz robić niczego na siłę. Masz wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć, czyli w twoim przypadku zrzucić wagę, ale nie po trupach! Gdyż pewne etapy, jak i sam organizm, potrzebują czasu. Nie wolno robić nic na siłę. To tak samo, jakby koleś przyszedł na siłownię bo zobaczył jakiegoś gościa na basenie, który jest zajebiście przypakowany, a ćwiczy już z 5 lat i on tak chce wyglądać w te wakacje. Jest bardzo zdesperowany i nic go nie obchodzi, po prostu chce tak wyglądać. No qurwa, totalna paranoja. Obojętnie ile będzie w siebie ładował to nie będzie wyglądał tak jak gościu ćwiczący 5lat w 3 miesiące. Gdyż potrzeba czasu. Sport w rozumieniu siłownia, kulturystyka etc. jest przeznaczony niestety dla ludzi cierpliwych. I nie ma tutaj mowy, że jestem zdesperowany i muszę. Nic nie musisz, co najwyżej możesz, chcesz i będziesz robił wszystko by to osiągnąć.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów