+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Pda Palmtop Pocket Pc

  1. #1
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie Pda Palmtop Pocket Pc

    Wlasnie sobie kupilem jeden taki i mysle ze stanie sie moim hobby. Wiecej informacji pozniej, bo teraz ide spac, a jutro do pracki i w czwartek jade na Mazury a potem Wawka i Szczecin.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    Masz juz GPS w nim ?

  3. #3
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    MAM, w srodku zaladowana AutoMapa i MIO Map , obsluguje SiRF III cokolwiek to znaczy, jakis nowy protokol, no i WiFi tez jest, wiec generalnie jestem mobuilny. DWszystko na Windows Mobile 5. Urzadzenie ma tez Bluetooth, niedlugo aktywuje w komorce neta non stop i nie bede zalezny od HotSpotow. Generalnie fajna zabawka. Chodzi mi na nim Syberia, TombRaiden 1 i 3 i pare innych, muza filmy. Jedynie bateria moglaby byc lepsza, ale w autku zasilanie jest na okraglo. Gdyby nie praca to bym nie bral tego badziewia, no ale ...
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  4. #4
    6b idiota Wujek - samo dobro Wujek - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Bytom
    Wiek
    43
    Postów
    1,447
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    Street racing is not a crime !? Well...it is but fuck it !!

  5. #5
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    Jako GPS bez zadnych pierdol typu filmy, ma za to mp3, przegladarke zdjec - mio c520
    Chcesz sie juz bawic w rzeczy excel, word (bezsens jak dla mnie), grac w gry, ogladac filmy to mio p550 - ma nieco lepsza specyfikacje i rozni sie od tego co podales dodatkowo posiadaniem wifi i bluetooth - jak ci na tym nie zalezy to bierz p350
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  6. #6
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    jak wyglada sprawa z mapami do takiego sprzetu ???
    Jak oceniasz ta firme, przyzwoita ? , jesli nie "mio" to jaki inny gps z Pda ?

  7. #7
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    na C520 masz tylko mapy MioMap, sa dobre ale na polske sa lepsze (automapa 4), dlatego tez lepiej brac jakis palmtop z Windows Mobile 5, tam mozesz wgrywac dowolne mapy na PDA, na przyklad Mio P550M (wbudowana pamiec giga), praktycznie bezawaryjne, wszyscy daja 2 lata gwarancji.
    Jesli chcesz uzywac czesciej PDA niz samej nawigacji to moze popatrz jakis PDA z ekranem VGA i GPS (eten, loox), maja niezla rozdzielczosc, mozna poogladac filmy i pobawic sie w internecie (szczegolnie eten z GSM, bo cos pisales ze w komorce chodziles po necie ).
    W razie watpliwosci www.pdaclub.pl
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  8. #8
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    Ten sprzet to nie dla mnie , gosc chce dobra nawigacje a w sumie to jakies pda tez by bylo fajne, no a tak wogole to moze smartphone LOL
    uwielbiam takich klient ow
    Jako priorytet podał nawigacje, ... sprzet z gsm ma stosunkowo małe wyswietlacze - wiec wydaje mi sie ze jako nawigacja bedzie sie srednio sprawdzał
    zastanawiam sie tez nad mio P560 -przy niewielkiej dopłacie jest 2Gb pamieci
    ----------------------------------------
    Asus A639 - mozna tego uzywac bez tej smiesznej antenki ?

  9. #9
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    Goerres ale na tym forum sa lepsze jazdy niz tu

  10. #10
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Pda Palmtop Pocket Pc

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Ten sprzet to nie dla mnie , gosc chce dobra nawigacje a w sumie to jakies pda tez by bylo fajne, no a tak wogole to moze smartphone LOL
    uwielbiam takich klient ow
    Jako priorytet podał nawigacje, ... sprzet z gsm ma stosunkowo małe wyswietlacze - wiec wydaje mi sie ze jako nawigacja bedzie sie srednio sprawdzał
    zastanawiam sie tez nad mio P560 -przy niewielkiej dopłacie jest 2Gb pamieci
    ----------------------------------------
    Asus A639 - mozna tego uzywac bez tej smiesznej antenki ?
    p560 pieprzy, dlatego tez lepiej wziac p550 ktore juz naprawde zostalo poprawione o poprzednie bledy. Jesli twoj koles, nie ty chce nawigacje to niech bierze Nokia 330 (z automapa polska/europa, w zaleznosci od mozliwosci ). GSM o ktorych pisalem maja 640x480 wyswietlacz, dlatego tez i wyswietlacz jest zajebisty. A jesli chodzi o sama wielkosc wyswietlacza to ludzie jezdza nawet na Loox T830 albo na Samsung i600 (ktory nie ma dotykowego wyswietlacza, i trzeba emulowac kursor dogrywanym programem, a to juz jest fanatyzm ).
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  11. #11
    rmarduk Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2011
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pda Palmtop Pocket Pc

    Telefon z nawigacją to czasem zbawienie, szczególnie jak się szuka jakiegoś miejsca i nie wie jak dojechać. Już nie jednemu uratowało skórę.

  12. #12
    Gronaver Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2016
    Wiek
    36
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pda Palmtop Pocket Pc

    Dokładnie tak. Zdarza mi się z tego korzystać.
    polecam plakaty

  13. #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Pda Palmtop Pocket Pc

    Cytat Napisał Gronaver Zobacz post
    Dokładnie tak. Zdarza mi się z tego korzystać.
    Bystrzak jestes kurwa mac, taki champion prawie....

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Palmtop
    By Polska Polska! in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-05-06, 18:17
  2. RED POCKET-thick
    By sztetke in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-02-06, 17:43

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów