+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 78

Temat: Pies w łóżku?

  1. #61
    kataris Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2015
    Wiek
    34
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    Mój psiak śpi ze mną, ale to ja decyduję gdzie i czyn w ogóle będzie ze mną spała. Suczka nie traktuje mojego łóżka jako swojego posłania. Czeka zawsze czy dostanie pozwolenie na spanie ze mną

  2. #62
    idaśka Człowiek z aspiracjami Avatar idaśka
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    Kocham psiaki, ale jednak jestem zdania, iż każdy powinien spać na swoim posłaniu.

  3. #63

    Domyślnie Odp: Odp : Pies w łóżku?

    Jak dla mnie pies czy kot nie powinien móc robic wszystko w domu, a łóżko na pewno nie jest miejscem dla zwierzaków.

  4. #64
    erroria Człowiek z aspiracjami Avatar erroria
    Na DoFo od
    Jul 2015
    Skąd
    Olsztyn
    Wiek
    33
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    Cytat Napisał kataris Zobacz post
    Mój psiak śpi ze mną, ale to ja decyduję gdzie i czyn w ogóle będzie ze mną spała. Suczka nie traktuje mojego łóżka jako swojego posłania. Czeka zawsze czy dostanie pozwolenie na spanie ze mną
    Nie przeszkadza ci sierść w pościeli, to że się ślini na kołdrę, przynosi pchły itd.?

  5. #65
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    Może pies jest wychowany wytresowany aczkolwiek sierść i tak zostawi jak człowiek włosy...

  6. #66
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    W życiu bym nie wpuścił zwierzaka do łóżka. Śmierdzi, liże się po genitaliach itd

  7. #67
    Robert99 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2015
    Wiek
    35
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    Mój pies też z nami śpi i jakoś nie mamy większych problemów ze zdrowiem czy sierścią - pościel można wywietrzyć i wyczyścić. A to przecież jest członek rodziny.

  8. #68
    Kasencja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    30
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : Pies w łóżku?

    Nigdy nie miałam nic przeciwko wpuszczaniu psów do łóżka, uważam wręcz, że jest to na swój sposób rozczulające. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy zdecydujemy się na rasę psa z długą, kłaczącą się sierścią, która zostaje na pościeli. Kiedy zdecydowałam się przygarnąć maltańczyka wybawieniem okazał się dla mnie fryzjer dla psa z Krakowa, który ostrzygł i dokładnie wyczesał sierść mojego pupila, dzięki czemu Mustaf nie gubi już tyle włosów co kiedyś.

  9. #69
    26MaksyMalny Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : Pies w łóżku?

    Ja tam nie widzę w tym problemu.

  10. #70
    Rafciu1516 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : Pies w łóżku?

    Mój pies często ze mną śpi.

  11. #71
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odp : Pies w łóżku?

    Ludzie dzielą się na tych, z którymi śpi pies, i na tych, którzy się do tego nie przyznają. Zadbany pies nie cuchnie i ma błyszczącą sierść. Mój właśnie taką ma bo dostaje karmę reico https://karmaorganiczna.pl/ Jest wysokoenergetyczna karma w której mięso i podroby są jakości spożywczej a cały jej skład odpowiada proporcjom takim jakim żywiły by się zwierzęta w naturze.

  12. #72
    Kiszaa
    Guest

    Domyślnie Odp: Odp : Pies w łóżku?

    Ja swoim psiakom nie pozwalam spać w łóżku, chociażby ze względu na to, że przy takiej dwójce, sama musiałabym położyć się chyba na podłodze. Poza tym są one w typie ras, które często gubią sierść, więc jednak kwestie higieniczne biorą górę. Co więcej, zwłaszcza gdy jest ciepło, same wybierają takie miejsca do spania jak płytki w kuchni, czy wręcz tego typu mata chłodząca dla psa https://johndog.pl/produkt/legowisko...odzaca-trixie/ . Decydując się na rasy pierwotne, trzeba się liczyć z tym, że lepiej dla zwierzaków będzie, gdy zamiast poduszek, postawimy dla nich na takie właśnie "legowiska".

  13. #73
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    U nas to żaden problem. Bardzo lubimy, jak pies śpi w naszych nogach i często chodzi z nami spać. Nauczył się tak, kiedy był chory i długo walczyliśmy z jego chorobą. Kluczowa była zmiana karmy i teraz cały czas wybieramy karmę od Petvita. Na szczęście łatwo i szybko można tą karmę kupić na stronie https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Kar...er_pricerange= Sprawdźcie, jakie są rodzaje oraz smaki i wybierzcie coś dla swojego psiaka!

  14. #74
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    Staram się, aby mój pies czuł się jak najlepiej, a wręcz wyjątkowo. Właśnie dlatego poza podstawowymi zaspokajaniem potrzeb, staram się też go lekko rozpieszczać. Na łóżko nie pozwalam mu wchodzić z różnych przyczyn, ale rekompensuję mu to w inny sposób. Dodatkowo bardzo lubię ubierać go w ciuszki, których ma już całkiem sporo. Na stronie: https://megaportal.pl/ubieramy-psa-n...-okolicznosci/ w ostatnim czasie znalazłem ciekawy artykuł na temat ubierania psa na specjalne okoliczności. Na pewno przy najbliższej okazji chętnie skorzystam z dostępnych tutaj rad.

  15. #75
    Marciii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Pies w łóżku?

    My jak raz psa wpuściliśmy to nie mogliśmy sie juz go pozbyć, teraz juz bym tego błedu nie popełniła

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Mój pies
    By Katarzynka234 in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-09-21, 18:01
  2. Jak pies z kotem...
    By araj in forum Zdjęcia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-06-09, 22:28
  3. mejk ap w łóżku? ;o
    By she in forum Flirt
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 13-08-07, 14:59
  4. Kot i pies
    By Papla in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-02-07, 20:13
  5. Pies
    By k0573k in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-04-06, 21:41

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów