Zobacz wyniki ankiety: Koniec forum za

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 miesiac

    0 0%
  • 2 miesiace

    1 3.85%
  • nigdy

    16 61.54%
  • skoncze tu przychodzic bo i tak tu nudno i szaro

    9 34.62%
+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 98

Temat: Koniec tego forum

  1. #31
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    jesli chodzi o te twoje "konkretne argumenty" to niestety nie jest tak jak myślałeś, nigdy nie zbanowałam nikogo tylko z tego powodu, że ktoś mi powiedział, że "to jest Stern". A poza tym co ty się tak do tego sterna uczepiłeś? Napisałam wcześniej że wywalam różne klony, nie tylko sterna... Jest kilka sposobów którymi sm może dojść czy to klon czy nie. Jak zostaniesz SM to zobaczysz. Nie jest moim obowiązkiem tłumaczenie userom na jakiej podstawie kogoś banuję, moim obowiązkiem jest powiedzieć o tym osobie banowanej... I może ty zadaj sobie pytanie czy przypadkiem nie próbowałam czegoś zrobić dla forum, ale niestety nie potrafiłam i dlatego uważam, że nic już nie poradzę na obecny stan? Czy nie próbowałam zmienić nastawienia userów do siebie, czy nigdy nie stawałam w obronie nowych? czy nie próbowałam ich jednak zatrzymać? I czy to ty nie jesteś najżałośniejszy wmawiając mi te wszystkie rzeczy...
    - Kilka sposobów jest i ja to wiem, bo nie trzeba być SM na Tym forum, nie trzeba być w ogóle SM by to wiedzieć - to tak dla twojej wiadomości. Twoim obowiązkiem nie jest tłumaczyć się userom dlaczgo kogoś zbanowałaś? - a dlaczego to nie? Nie rozumiem w ogóle takiego podejścia. Jeżeli Cię ktoś o to pyta to wypada odpowiedzieć. Bo tak na marginesie to forum nie jest twoją własnością i ty go nie tworzysz sama. Forum tworzą userzy, a ty jako "administratorka" jesteś DLA userów, a nie oni dla Ciebie. - to takie proste, ale widocznie za trudne.

    - "czy przypadkiem nie próbowałam czegoś zrobić dla forum, ale niestety nie potrafiłam i dlatego uważam, że nic już nie poradzę na obecny stan?" - no z podejściem jakie masz napewno nic nie zdziałasz. Czy to nie twoje słowa przypadkiem:"wypięłabym na was dupę", "wpadam tylko zobaczyć czy komuś bana nie dać"?

    - Ja Ci nic nie wmawiam tylko odnoszę się do tego co ty piszesz - jeszcze tego nie zauważyłaś?

  2. #32
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    - Kilka sposobów jest i ja to wiem, bo nie trzeba być SM na Tym forum, nie trzeba być w ogóle SM by to wiedzieć - to tak dla twojej wiadomości. Twoim obowiązkiem nie jest tłumaczyć się userom dlaczgo kogoś zbanowałaś? - a dlaczego to nie? Nie rozumiem w ogóle takiego podejścia. Jeżeli Cię ktoś o to pyta to wypada odpowiedzieć. Bo tak na marginesie to forum nie jest twoją własnością i ty go nie tworzysz sama. Forum tworzą userzy, a ty jako "administratorka" jesteś DLA userów, a nie oni dla Ciebie. - to takie proste, ale widocznie za trudne.

    - "czy przypadkiem nie próbowałam czegoś zrobić dla forum, ale niestety nie potrafiłam i dlatego uważam, że nic już nie poradzę na obecny stan?" - no z podejściem jakie masz napewno nic nie zdziałasz. Czy to nie twoje słowa przypadkiem:"wypięłabym na was dupę", "wpadam tylko zobaczyć czy komuś bana nie dać"?

    - Ja Ci nic nie wmawiam tylko odnoszę się do tego co ty piszesz - jeszcze tego nie zauważyłaś?
    widzę, że dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, nie słuchasz co ktoś mówi tylko zastanawiasz się nad tym jak komuś na odwrót odpowiedzić...

  3. #33
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    widzę, że dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, nie słuchasz co ktoś mówi tylko zastanawiasz się nad tym jak komuś na odwrót odpowiedzić...
    O właśnie wręcz przeciwnie. Dokładnie czytam to co piszesz i odnosze się do twoich słów. Wszystko co napisałem jest odpowiedzią na twoje "argumenty" wraz z zacytowanymi twoimi słowami. Więc znowu się mylisz, moja droga.

  4. #34
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    widzę, że dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, nie słuchasz co ktoś mówi tylko zastanawiasz się nad tym jak komuś na odwrót odpowiedzić...
    Dla paru osob nie jest wazne co chcesz powiedziec, tylko jak to odczytac i zinterpretowac zeby wyszło ze jestes szmata

    Wiec po co z nimi dyskutowac

    Nie bede ukrywał ze mysle przedewszystkim o 6

  5. #35
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Nazwa Zobacz post
    Dla paru osob nie jest wazne co chcesz powiedziec, tylko jak to odczytac i zinterpretowac zeby wyszło ze jestes szmata

    Wiec po co z nimi dyskutowac

    Nie bede ukrywał ze mysle przedewszystkim o 6
    Ty skonczony debilu ja tu nawet nie dyskutuja z Shandor gdyz posrednio przyznaje jej racje !!!
    Z toba tez nie bo czekam na te przyklady zebysmy mogli zaczac dyskutowac.
    Co z tymi przykladami ktore miales podac ? ? ?

  6. #36
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    a tak z innej beczki czego niby oczekujecie od forum? bo chyba nie tego ze bedzie waszym drugim zyciem?

    ci ktorzy nie oczekuja niczego maja chyba w miare dobra zabawe, ci ktorzy oczekuja zbyt wiele zawsze beda zawiedzeni
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  7. #37
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    a tak z innej beczki czego niby oczekujecie od forum? bo chyba nie tego ze bedzie waszym drugim zyciem?

    ci ktorzy nie oczekuja niczego maja chyba w miare dobra zabawe, ci ktorzy oczekuja zbyt wiele zawsze beda zawiedzeni


  8. #38
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Proste jak ty,miales nie lazic i podpierdalac a pozniej plakac a co robisz ?
    Zajebisty temat założyłeś
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  9. #39
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    a tak z innej beczki czego niby oczekujecie od forum? bo chyba nie tego ze bedzie waszym drugim zyciem?

    ci ktorzy nie oczekuja niczego maja chyba w miare dobra zabawe, ci ktorzy oczekuja zbyt wiele zawsze beda zawiedzeni
    To forum to moje jedyne życie...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  10. #40
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    a tak z innej beczki czego niby oczekujecie od forum? bo chyba nie tego ze bedzie waszym drugim zyciem?

    ci ktorzy nie oczekuja niczego maja chyba w miare dobra zabawe, ci ktorzy oczekuja zbyt wiele zawsze beda zawiedzeni
    Jak można uczestniczyć w czymś co jest dla nas bezinteresowne?

    Logiczne (bynajmniej dla mnie) jest to, że jeżeli zdecydowałem się na coś i biorę w tym aktywny udział, znaczy to, że zależy mi na danym przedsięwzięciu - w przeciwnym razie niepodejmował bym przecież żadnych działań.

    W życiu, jak i również w sporcie staram się wyznawać zasadę: "Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz".


    ...więc, jeżeli komuś nie zależy, to po jaką cholerę tu siedzi?

  11. #41
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Jak można uczestniczyć w czymś co jest dla nas bezinteresowne?

    Logiczne (bynajmniej dla mnie) jest to, że jeżeli zdecydowałem się na coś i biorę w tym aktywny udział, znaczy to, że zależy mi na danym przedsięwzięciu - w przeciwnym razie niepodejmował bym przecież żadnych działań.

    W życiu, jak i również w sporcie staram się wyznawać zasadę: "Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz".


    ...więc, jeżeli komuś nie zależy, to po jaką cholerę tu siedzi?
    nie wierzę, że nigdy nie miałeś chwili zwątpienia

    acha, a za kilka dni powiem ci coś jeszcze...

  12. #42
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    ha... ja co chwila mam momenty zwatpienia, a wlasciwie "nie zwatpienie" jest momentem zas regula jest zwatpienie

    i co? jestem tutaj, widze ludzi ktorych lubie, ktorych znosze, ktorzy mi sa obojetni oraz tych co ich nie lubie, i to mi wystarcza
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  13. #43
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    ha... ja co chwila mam momenty zwatpienia, a wlasciwie "nie zwatpienie" jest momentem zas regula jest zwatpienie

    i co? jestem tutaj, widze ludzi ktorych lubie, ktorych znosze, ktorzy mi sa obojetni oraz tych co ich nie lubie, i to mi wystarcza
    a mi nie, bo wkurza mnie jak patrzę na ludzi których lubię a oni drą ze sobą szmaty, a ja nic nie mogę już zrobić, bo tyle razy próbowałam, że mi ręce opadają ale trzymam się dalej, jakoś to będzie...

    a najgorsze w tym jest to, przez te "wojenki" przestaję ich lubić tak jak lubiłam

  14. #44
    siermiężny-kryminalista Speedmen Nikt
    Na DoFo od
    May 2007
    Skąd
    Galicja
    Postów
    350
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    a speedmen odpowie cytatem
    Zostałem wyrwany do tablicy przedwczoraj a piszę dopiero dziś (dupa nie spid)
    Dla przyjemności Sabinki – cytat:
    „Nadgorliwość jest gorsza jak faszyzm,” powiedział Józef Wisarionowicz. (To o działalności cenzorów). Od kogo i za co DZIADZIA dostał bana? Tak samo spytałbym o kogokolwiek.

    Na tematyczne pytanie odpowiadam – nie padnie – ma więcej funkcji jak inne i różnorodność tematyczną. Poza tym jest rozwichrzone, trochę dzikie i agresywne, znerwicowane, jak nasza rzeczywistość.
    Chwilowy regres spowodowany jest strachem przed modami i poprawą pogody. Ludzie zaczęli wychodzić na pole (w Galicji), na dwór (w Wielkopolsce)

    Mnie osobiście nie przeszkadzają dzikie harce paru userów ryjących po tematach, dodaje to wręcz specyficznego kolorytu. A do tanga trzeba dwojga (Sabinko – cytat), do kłótni też. Te wszystkie jazdy są dobrowolne, nie można grać w ping-ponga z samym sobą.

    Sprawa wulgaryzmów. Mnie to nie przeszkadza, wprowadza knajacką atmosferę. Kurwa jest staropolskim wyrazem i ma ponad 300 lat tradycji, dupa też (żopa jak ktoś woli).
    Żal mi trochę ludzi, którzy nie potrafią bez tego i emotek wyrazić uczuć.

    Shandor, którą cenię i poważam (niewielu takich jest) sama nie ma określonej wizji forum. Trochę się wygłupiła pisząc, że zagląda tylko z obowiązku banowania klonów sterna (sternofobia?). Jeżeli robi to na podstawie IP to OK. ale wątpię w to – bo sam dostałem bana (dalej nie wiem od kogo) jako poststernista a tymczasem reader śmierdzący na odległość utrzymał się dość długo i tu widać różnice między siłą argumentów a argumentami siły.

    Władza deprawuje (jakakolwiek), daje syfon do głowy, zwłaszcza nowym. Maciek napisał temat „W chuju to mam” – niby – ale od czasu usunięcia jego posta nie odzywa się. Jak by zaczęły znikać moje posty też uznałbym, ze szkoda czasu na ich pisanie. Tajna, ostra cenzura może doprowadzić do tego, ze powstanie TWA, Armia Zbawienia lub Kółko Różańcowe.

    Brak dopływy świeżej krwi, czyli genów, powoduje wyprowadzenie czystej linii hodowlanej w obrębie rasy, po pewnym czasie pułap selekcyjny (100% imbred) i nihil novi.
    Jeżeli chodzi o nowych to ich przyjęcie jest delikatnie mówiąc chamskie. Ktoś napisał, ze jest to metoda Cyganów, którzy rzucają niemowlę na głęboką wodę, jak wypłynie to przeżyje.
    Tutaj mam mieszane uczucia, nowi są potrzebni. Starzy z różnych przyczyn się wykruszają.
    Poz.

  15. #45
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Koniec tego forum

    Cytat Napisał Speedmen Zobacz post
    Shandor, którą cenię i poważam (niewielu takich jest) sama nie ma określonej wizji forum. Trochę się wygłupiła pisząc, że zagląda tylko z obowiązku banowania klonów sterna (sternofobia?). Jeżeli robi to na podstawie IP to OK. ale wątpię w to – bo sam dostałem bana (dalej nie wiem od kogo) jako poststernista a tymczasem reader śmierdzący na odległość utrzymał się dość długo i tu widać różnice między siłą argumentów a argumentami siły.
    Speed, przecież napisałam że nie tylko klonów sterna bo inni też lubią czasami się "poklonować". I dzięki, że poruszyłeś sprawę readera, wiedziałam na 100%, że to Stern a mimo to nie dałam bana, bo są tu też inni z uprawnieniami, i czasami ktoś inny mógłby się zająć jego banowaniem, ale przynajmniej teraz wiem, że tylko mi i Arajowi zależało na banowaniu jego klonów, reszcie to wisiało... Ciebie nie banowałam, bo nie miałam dowodów na to, że jesteś Sternem, o powód twojego bana zapytaj tego kto to zrobił, bo ja go nie znam I powiedz Matowi, czy nie zrobiłam dla ciebie paru rzeczy o które mnie prosiłeś? A zrobiłam to w słusznej intencji, bo nie chciałam, żeby "nowy" odszedł... ale wg Mata powinnam się tym chwalić na prawo i lewo, żeby wszyscy wiedzili jaka jestem dobra i jak staram się dbać o to forum i userów, ech ...
    Ostatnio edytowane przez Shandor ; 29-04-07 o 16:25

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Co sie zrobiło z tego forum ?!
    By Wujek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-01-08, 23:46
  2. Zrobmy cos dla Araja i tego forum.
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-04-07, 23:18
  3. Niektorym paniom z tego forum to by sie przydalo
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-09-06, 23:25
  4. Zostałes wyrzucony z tego forum
    By araj in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-06, 18:54
  5. napinacze z tego forum czujoce do mnie mieta;)
    By Palko in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-05-06, 16:53

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów