+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 94

Temat: Jaki macie styl ubierania się??

  1. #1
    karolcia to ja cisowianka20 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    37
    Postów
    227
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Jaki macie styl ubierania się??

    Ja właśnie dopiero dałam sobie sprawę. Mój styl ubierania jest szkolno-elegancki. Od niedawna nosze garnitury i białe bluzkę. Do tego zawsze krawat lub szaliczek albo korale.
    Jak jest to u Was??

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jestem w Parlamencie Studenckim WSZ!!

  2. #2
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    styl antychrysta

  3. #3
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    styl eleganckiego łachmyty
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  4. #4
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    zawsze patrze na tkaninę a później na fason toteż nie mam jednolitego stylu.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  5. #5
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    Cytat Napisał STERN Zobacz post
    Cubus w polsce, Foot Locker za granicą, po drodze rózne...od masowego i lekko obciachowego H&M po Zarę. Zawsze jestem dobrze ubrany i mam ciuchy lepsze i orgynalniejsze od wielu ludzi na ulicy. Ogólnie to kapie ze mnie kasa i poczucie dobrego smaku.

    Szerokim lukiem omijam śmierdzące sklepy dla brudasów typy Levis, Wrangler, Americanos Big Star, Reserved-

    A styl trudno powiedziec, bo jak mowilem lubie niepowtarzalnośc.
    Czesem lekko hip hopowy, czasem sportowy, czasem elegancki, czasem hawajski ale wszystko z klasą. Ogólnie wyluzowany

    Hmm ale w sumie po co o tym mówie? I tak z nikim z was nie chcialbym sie spotkac w realu
    Dobre prawi

  6. #6
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    łał, to ja się ubieram w sklepach brudasów, ale co za różnica skoro z nikim z was nie chciałabym się spotkać irl
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  7. #7
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    Jestes wyjątkiem i moze jeszcze kilka osób

  8. #8
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    taki jakis raczej hmm.... nie do konca elegancki, juz nie sportowy?
    casual taki

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    Sandaly i skarpety do tego marynarka i bluza z kapturem i czapka z daszkiem do tego dzinsy w kant aha i plecak
    Jezus was kocha

  10. #10
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    ooooooooooo Ene ale masz super gust

  11. #11
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Sandaly i skarpety do tego marynarka i bluza z kapturem i czapka z daszkiem do tego dzinsy w kant aha i plecak
    ...a, w plecaku paczka zapałek, żeby nie przeszkadzała w kieszeni

  12. #12
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    moj styl ubierania sie jest taki: otwieram szafe\szafke, ubrania sie wysypuja, przegladam co najmniej umiete, zakladam, wychodze. jebie mnie to

  13. #13
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    ja przywiązuję dużą wagę do wyglądu, dlatego zanim wyjdę z domu dużo czasu spędzam przed lustrem

    Najlepiej się czuję w różowej koszulce, ale podciągniętej tak, żeby było widać złotą klamrę białego paska, który pięknie komponuje się z jasnymi powycieranymi dżinsami koniecznie o rozszerzonych nogawkach, ślicznie opadających na mokasyny z "wężowej" skórki i małych otworkach odpowietrzających na szpiczastych czubkach.
    Jeszcze tylko nakładam super mocny żel na tlenione końcówki włosów, narzucam białą kurteczkę z takim uroczym złotym napisem na plecach (niestety napis jest w języku obcym i nie wiem co oznacza ) i wiem, że dzisiaj DYSKA będzie miała jednego króla.

  14. #14
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    ja przywiązuję dużą wagę do wyglądu, dlatego zanim wyjdę z domu dużo czasu spędzam przed lustrem

    Najlepiej się czuję w różowej koszulce, ale podciągniętej tak, żeby było widać złotą klamrę białego paska, który pięknie komponuje się z jasnymi powycieranymi dżinsami koniecznie o rozszerzonych nogawkach, ślicznie opadających na mokasyny z "wężowej" skórki i małych otworkach odpowietrzających na szpiczastych czubkach.
    Jeszcze tylko nakładam super mocny żel na tlenione końcówki włosów, narzucam białą kurteczkę z takim uroczym złotym napisem na plecach (niestety napis jest w języku obcym i nie wiem co oznacza ) i wiem, że dzisiaj DYSKA będzie miała jednego króla.
    może wyskoczymy razem? narzucę swoją "super obciskającą" baleronki różową kieckę i białe szpileczki, do tego czarne rajstopki i złota torebka w "rybie łuski"... Na głowie na super mocny lakier nastawię sobie uroczego "żagielka", może i niektórzy myślą, że żagielki są już nie modne, ale to bezguścia, nie liczę się z ich zdaniem
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  15. #15
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Jaki macie styl ubierania się??

    Cytat Napisał Shandor Zobacz post
    może wyskoczymy razem? narzucę swoją "super obciskającą" baleronki różową kieckę i białe szpileczki, do tego czarne rajstopki i złota torebka w "rybie łuski"... Na głowie na super mocny lakier nastawię sobie uroczego "żagielka", może i niektórzy myślą, że żagielki są już nie modne, ale to bezguścia, nie liczę się z ich zdaniem
    gdzie byłaś całe moje życie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki odkurzacz macie w domu?
    By Panciia in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-21, 18:07
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-06-21, 13:18
  3. Jaki macie zodiak wg chińskiego horoskopu?
    By JaMajka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 26-02-10, 02:53
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-10-07, 10:54
  5. Jaki styl najbardziej ci się widzi?
    By araj in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-10-05, 16:03

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów