+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: kopiowanie ogloszen

  1. #1
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie kopiowanie ogloszen

    Witam Pania porade prawna Shandor
    mam takie pytanko...

    przypuscmy, ze posiadam stronke www.superpraca.net i zamieszam na niej rozne ogloszenia o pracy, szkoleniach itd itp
    i np takie ogloszenia o szkoleniach kopiuje z innej strony - dajmy na to - www.twojapraca.org

    czy to jest plagiat?

    bo tak przewertowalam sobie ustawe o prawie autorskim i tam bylo cos ze .... kopiowanie materialow/informacji juz rozpowszechnionych nie jest plagiatem?
    pytam, bo jak widzisz nie zrozumialam za bardzo
    chodzi mi o skopiowanie np jakiegos ogloszenia o szkoleniu: gdzie sie odbywa, termin itd
    tak samo jakbym wynalazla na stronie jakiejs firmy ze przeprowadza jakies szkolenie i umiescila je na tej mojej stronce www.superpraca.net .... czy to nie jest tylko darmowa reklama?
    czy juz plagiat?
    a moze kopiowanie ze strony firmy organizujacej szkolenie rozni sie od kopiowanie ze strony zajmujacej sie umieszczaniem ogloszen o szkoleniach?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : kopiowanie ogloszen

    ja tam sie nie znam ale wydaje mi sie ,ze umiescic mozna ale podajac zrodlo
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : kopiowanie ogloszen

    no tak, tylko na takich stronach ktore wrzucaja ogloszenia o szkoleniach, wyglada to tak, ze jest opis kursu i pod spodem (jesli istnieje) stronka organizacji, ok

    tylko jesli juz mozna skopiowac (jak mowisz wenus ) to czy musialabym na tej swojej wyimaginowanej stronie podac wtedy co?
    tak samo jak tamta poprzednia stronka tylko strone organizacji? czy organizacji i tej poprzedniej strony i w ogole nie wiem czego jeszcze
    no i najwazniejsze czy mozna tak...

    pogubilam sie troche ale shandor jest madra wiec zrozumie

  4. #4
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp : kopiowanie ogloszen

    poczekaj na Shandor bo ja Ci jeszcze bardziej namieszam
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : kopiowanie ogloszen

    wg mnie to nie plagiat
    bo plagiatom podlegają "dzieła" czy jak tam, w którymś temacie była ustawa o plagiatach i prawach autorskich, obiecuję że poszukam w domu, przeanalizuję i powiem co i jak
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  6. #6
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : kopiowanie ogloszen

    mam! zapytaj grzecznie autora strony czy możesz sobie co nieco na swojej umieścić, jeśli pozwoli to masz z głowy... ale wg mnie to nie plagiat bo ogłoszenia to nie żadne dobro społeczne czy kulturowe
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. kopiowanie zdjec na karte
    By yardin in forum Dyskusje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-09-07, 18:42
  2. Kopiowanie na odtwarzacz mp3 to przestępstwo
    By SaiykoPat in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 24-02-06, 10:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów